شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BurstFire - 2013-06-28 12:20 AM

(2013-06-27 06:09 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گلم واشر شادو 1000از تفلون خشک ساخته شده و زیاد جالب نیست،اینی که بنده عرض کردم حاصل تجربه ی اساتید بزرگوار هستش!Khansariha (219)
واشر سر پیستون دیانا 27 خیلیییییییییی بهتر از واشر پیستون خود شادو عمل میکنه.

بله دوست عزیز اگه اصل باشه خوبه. من واشر 27 واسه cfx گرفتم اما جنسش و مقاومتش زیاد جالب نبود واشر فابریک تفنگم بهتر از این بود!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2013-06-28 06:18 AM

(2013-06-28 01:23 AM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کسی میدونه که کجا واشر27 اصل دارن،یه کمکی به ما بکنه...آخه من تا حالا اصلشو از نزدیک ندیدم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2013-06-28 09:39 AM

(2013-06-28 09:21 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولي من به بطري آب معدني كه ميزدم براحتي ازش ردميشد.حتي تادرجه 7باربادش ميكردم وميتركوندمش بازم ازدوطرفش ردميشد.البته تفنگ من 5/5 بود.بايدبااين سي اف ايكس 4/5 هم يه تستي بكنم.

دوست عزیز قوطی آب معدنی با قوطی نوشابه 1.5 لیتری از نظر جنس و ضخامت فرق داره .
قوطی آب معدنی را نازک میسازند تا راحت جمع بشه ولی قوطی نوشابه 1.5 لیتری را نمیشه به راحتی جمع کرد .مثل قوطی دلستر هست .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BurstFire - 2013-06-28 10:19 AM

اگه ظرف نوشابه رو سنگینش کنیم که در اثر برخورد ساچمه تکون نخوره احتمالاً ساچمه ازش رد بشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2013-06-28 12:49 PM

حرف دوستمون جناب bustfire رو کاملا قبول دارم. سبکی بطری باعث میشه انرژی ناشی از برخورد ساچمه صرف انداختن بطری بشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-06-28 08:13 PM

باسلامKhansariha (8)
نظر به راهنمایی دوستان امروزقوطی1.5رو اب ریختم داخلش گذاشتم تو13متری ازدوطرف ردشد.بعدهم حلب روغن5کیلویی روگذاشتم تو42متری اونم دوطرف ردشد.فقط تواین فاصله بالامیزدولی چپ وراست رویه جورزد.زوم دوربینم رو5کذاشتم پارالکسشم تنظیم کردم مثل اینه نشون میداد.بادهم میومد.راستی دوربین همون تنظیمی هست که تحویل گرفتم وهنوز توفاصله ی خاصی صفرش نکردم یکم راست میزد امروزم همون اندازه راست میزدکه مشکلی نیست.فقط بالا میزد.دلیل چیه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2013-06-28 08:29 PM

شما نمیدونی چند متر صفر شده؟
دلیل بالا زدن اینه که شما در نصف فاصله ی صفر بوده اید!!مثلا فرض کنید دوربین در 30متر صفر شده باشه و شما در 15متری اقدام به هدفزنی کرده باشید.
البته یک دلیل هم میتونه تغییر ساچمه باشه،شاید اون دوربین با یه نوع ساچمه صفر شده و شما از یک ساچمه ی دیگه استفاده کردین.
پیشنهاد میکنم یک بار خودتون در 30متری تفنگ رو صفر کنید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2013-06-28 09:21 PM

سلام.
اگرفنر350برای شادو بگیری و4-5حلقه ازش کم کنی که به شادو بخوره قدرت چقدر افزایش پیدا میکنه؟Khansariha (256)
باتشکرKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2013-06-28 09:49 PM

(2013-06-28 09:21 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
اگرفنر350برای شادو بگیری و4-5حلقه ازش کم کنی که به شادو بخوره قدرت چقدر افزایش پیدا میکنه؟Khansariha (256)
باتشکرKhansariha (8)

ناصر جان همین الان هم قدرت تفنگ شما بالا هست .اگر میخوای قوی تر بشه میتونید فنر دیانا 27 روش بندازید ولی حواستون به دقت هم باشه .قدرت بیشتر دقت را کم میکنه .شما الان با اون دوربینتون یاد بگیر کار کنید فکر نکنم نیازی به قدرت داشته باشید .
آخه یکی نیست بگه بابا الان اون دوربین نوش اگر گیر بیاد 600 تومان پولشه اونوقت شما هنوز بلند نیستید با دوربین کار کنید و دنبال قدرت هستید . آی خدا Khansariha (399)

وقتی میگید از 42 متری تیرتون از 2 طرف حلب روغن رد میشه یعنی قدرت خوبه دیگه .الان اگر دقیق بتونید با اون دوربین کار کنید با اون قدرت فکر کنم تا 40 متر هم بتونید خوب شکار کنید .

من با وایرخ 80 هم معمولا شکار میرفتم شکار حداکثر تا 30 35 متر میزدم .(البته من نشونه گیریم خوب نبود و بقول دوستان دست به پروندنم خوب بود و همیشه وقتی میخواستم به شکار نزدیگ شم در میرفت)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2013-06-28 10:16 PM

ناصر جان یه نصحیت برادرانه بکنم،واونم اینکه:وسوسه ی قدرت نداشته باش!چون عین خوره میوفته به جونت و آخر سر هم تفنگو خراب میکنیKhansariha (214)
من خودم اینقدر از شادو انتظار نداشتم!اگه از چهل متری اونطوری کولاک میکنه دیگه چه نیازی به فنر و... هست؟
اصلا به فنر خودش دست نزنین تا زمانی که ضعیف بشه یا بشکنه،در ضمن اگه تفنگ1000ژول هم باشه ولی دقت نباشه مفت نمی ارزه!مگه میخوای چی بزنی؟مطمئن باش تا 40 متری حتی خرگوش هم میتونی بزنی.Khansariha (8)
فنر قوی تر و هر گونه دستکاری تو این زمینه عمر قطعات تفنگ رو کاهش میدهد.
Khansariha (8)Khansariha (8)