شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - Zoli - 2014-11-06 06:09 PM

سلام،
الان با يكي از بستگانمون كه رييس محيط زيست يكي از شهرستان ها هست تماس گرفتم گفت اصلا امسالو نميديم
گفت هفته گذشته هم مكاتبه كرديم گفتن تا ٥سال ممنوعيتش قطعيه فعلا،
واسه لرستان سوال كردم گفت سرتاسر ايران حتي واسه ١نفر هم صادر نشده و عده اي از مردم شايعه كردن كه مردم رو تيغ بزنن و يه عده مبلغي رو از مردم مگيرن كه بده واست پروانه بيارم ولي اصلا نميارن
گفت بخوان بدن بهم اطلاع ميده
Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - andytanha - 2014-11-06 06:11 PM

یکی از دوستان تماس گرفته بود فیروزکوه گفت هفته بعد میدیم 100/Khansariha (219)

RE: پروانه شكار - NEMESIS - 2014-11-06 06:20 PM

عجب آشفته بازاری شده هاااا خخخخخ
هر کسی یه چی میگه
تو این شرایط فعلی تا مهر روی کاغذ تخورده و مجوز رو دستتون ندادن باور نکنید

RE: پروانه شكار - asman - 2014-11-06 07:13 PM

خدابزرگه

RE: پروانه شكار - abdanan - 2014-11-06 08:11 PM

من هم با مسئول محیط زیست شهرمون تماس گرفتم گفت ممنوعیت تا 5 سال درحد شایعه هست واحتمالا صدور جدید به زودی شروع بشه.

RE: پروانه شكار - mirlohi - 2014-11-06 08:19 PM

ممنوعیت شایعه هست.ما که هرچی زنگ زدیم هی میگفتن 2 ماه دیگه.امروز زنگ زدم که دیگه آب پاکی رو ریخت روی دستم و گفت امسال اصفهان پروانه شکار به هیچ کس نمیدن.اگه بدن 2 ماهه میدن 120000 تومن که به صرفه نیست.ما همون تعداد مجاز رو میزنیم کاری هم به پروانه نداریم.اطراف ما گیر نمیدن به شکارچیاKhansariha (8)

RE: پروانه شكار - NEMESIS - 2014-11-06 08:28 PM

فعلا هممون رو تو آب نمک نگه داشتن خخخخخخخخ

RE: پروانه شكار - AKKR - 2014-11-06 09:36 PM

سلام به همه دوستان من یه دوست دارم که کارمند محیط زیسته دیشب مهمان ما بود (( گفت ۵۰ درصد شکارچیها قانونمند هستند و منتزر پروانه اگه پروانه صادر نشه انها هم به جمع شکارچیهای غیر مجاز مپیوندند محیط زیستم انقدر نیرو ندارد که همه جا را مراقبت کند پروانه ندند بیشتر به زیان محیط زیسته )) پس دوستان نگران نباشید پروانه میدند با اینکه منطقه ما اسری از مامور محیط بان نیست من به نودرت بدون پروانه شکار میرم . « به امید روزی که محیط زیستی سالم و غنی داشته باشیم وکسی دنبال شکار غیر مجاز نرد» Khansariha (256)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - broning - 2014-11-07 03:57 AM

داداش این که بالا خبر زده
دوشنبه ۱۵خرداد ۱۳۹۱
اون مربوط به چیه
ببخشید
دوشنبه ۱۵ابان۱۳۹۱

RE: پروانه شكار - mohammadtir - 2014-11-07 06:10 AM

ی جوری این دوستمون نوشته بود خبر خوش واسه اهالی شکار ، گفتم کلا شکار آزاد شد واسه همیشه
رو لینک خبر که زدم اولین چیزی رو که نگاه کردم تاریخ خبر بود
ضد حال خوردم در حد تیم ملی
من خودم تو گوگل، تو یاهو ، کل اینترنت رو گشته بودم ولی چیزی مبنی به صدور پروانه شکار تو سال 93 ندیده بودم
دوست عزیز من سه روز جلوتر از شما این خبر رو خونده بودم ولی وقتی ی خبری رو می خونی به منبع خبر و تاریخ خبر حتما دقت کن
اونجوری که شما پست گذاشته بودی فکر کردنم دارم خواب میبینم
یاحق