شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - صادق قرنجیکی - 2013-08-31 03:50 PM

عکسش رو هم بذار تا بقیه هم استفاده کنن مگه اینکه بخوای امتیازش رو انحصاری کنی Khansariha (219)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - daneshyar - 2013-08-31 05:47 PM

(2013-08-31 02:46 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اون قسمت قنداق یه روش ابدا کردم که عالی شد.
انگار اصلا فابریکه !
حالا ممکنه برای قسمت سر لوله یه روش مطرح کنید ؟
راستش بهتر از اون پیچ قنداق روش دیگه ای بلد نیستم.
اگه دیده باشی توی بعضی از تفنگای چینی کنار همون پیچ یه جای بند داره.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2013-08-31 06:05 PM

اینم خدمت دوستان.
[تصویر: 13779595471.jpg]
[تصویر: 13779595482.jpg]
یه تیکه چرم نازک و محکم رو به اندازه ی طول قنداق بریدم و با استفاده از 2 تا پیچی که ضد شوک رو باهاش به قنداق بسته بودن چرم رو به انتهای قنداق بستم.
حالا موندم اون یکی سرشو کجا ببندم ؟ Khansariha (290)Khansariha (367)Khansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2013-09-02 08:29 PM

سلام. Khansariha (8)
دوستان هرچی سعی میکنم نمیتونم قسمت ساچمه گزاری رویال رو جدا کنم.
زیرش پر شده از روغن باید تمیز بشه.
فیلمش رو هم دیدم ولی اون قطعه ی سیاه پلاستیکی رو نمیتونم در بیارم.
اگه ممکنه راهنمایی کنید ؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2013-09-02 10:45 PM

دوست عزیز اگه زیاد واجب نیست پیشنهاد میکنم بازش نکنید چون واقعا کار بسیار مشکل و دقیقی هستش و یه اورینگ هم که اگه پاره بشه اونم مکافات داره

اما برای باز کردنش اول با یه پیچ گوشتی تخت مقداری بهش فشار بیارید بعد با دم باریک بکشیدش بالا Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2013-09-02 11:27 PM

(2013-09-02 10:45 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اگه زیاد واجب نیست پیشنهاد میکنم بازش نکنید چون واقعا کار بسیار مشکل و دقیقی هستش و یه اورینگ هم که اگه پاره بشه اونم مکافات داره

اما برای باز کردنش اول با یه پیچ گوشتی تخت مقداری بهش فشار بیارید بعد با دم باریک بکشیدش بالا Khansariha (8)

منظور شما رو متوجه نشدم ؟ با پیچ گوشتی به کدوم بخشش و به چه جهتی فشار بیارم ؟ Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2013-09-02 11:40 PM

بزار زیر اون قطعه سیاه رنگ و رو به بالا بهش فشار بیار

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - smart - 2013-09-03 05:57 PM

سلام دوستان
من 20 صفحه اول این تاپیک خوندم امیدوارم سوالم تکراری نباشه.
میخواستم بدونم cfx royal با قنداق دست چپ هم وجود داره یا نه?
با تشکر

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2013-09-04 07:19 PM

با سلام خدمت دوستان.
نهایتا با کمک دوست خوبم royal جان تونستم اون قطعه ی ساچمه گزاری هم از سلاح جدا کنم.
با هزار ترس و لرز و اروم درش اوردم که واشرش پاره نشه و خدا رو شکر نشد ولی حال که میخام تفنگ رو جمع کنم و جاش بزنم.
نمیره که نمیره !
از همون ابتدای سیلندر گیر میکنه و حرکت نمیکنه.
میترسم بیشتر فشار بدم واشرش پاره بشه.
دوستان لطفا کمک کنید.
چون اعصابم رو ریخته بهم.
ای کاش به حرف royal گوش میدادم و درش نمی اوردم.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2013-09-04 09:21 PM

دوست عزیز تمام قطعه رو با گریس کاملا چرب کن بعد میره داخل اما یادت باشه موقع ضربه زده به اون قطعه یه چیزی مثل سکه روش بزار تا خراب نشه Khansariha (8)

ما گفتیم شما گوش ندادید Khansariha (290)