شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی دیانا 54-diana 54 airking - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده دیانا Diana products (/forumdisplay.php?fid=7)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=70)
+---- موضوع: معرفی دیانا 54-diana 54 airking (/showthread.php?tid=99)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - rezakaraj - 2012-08-14 12:37 PM

1.فنر تیتان به راحتی در دست رس نیست فنرهای که الان به دست دوستان رسده علی اقا زحمت اوردنش رو کشیدن اگر دوباره علی اقا خواست بیاره شما ثبت نام بکن.برای تعویض هم تفنگ باید باز بشه.
2.اگر گیر بیاد بله میشه تعویض کرد من قبلا دیده بودم و حدود 100 تومن قیمت داشت البته سال گذشته.
3.مگسک 54 مگسک خوبی هست برای در اوردنش باید پیچ الن رو مازل براک رو باز کنی.اگر نازکش کنی احتمال صدمه دیدنش هست.
4.شما باید از یک ساپرت مناسب استفده بکنی حالا میتونی این ساپرت ابتکار خود شخص باشه از دسته مبل گرفته تا هر تکیه گاهی ولی بهترینش کیسه شن هست.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - Marksman - 2012-08-14 12:40 PM

جواب سوال 1: بله گیر میاد ولی باید صبر کنین دوست عزیز.عوض کردنش هم راحته احتیاجی به جای خاصی نیست.
جواب سوال 2: ماشه 06 حدود 120 تومن در زمان ارزونی(زمان پنجم در دستور زبان فارسی!) بود الان احتمالا بالاتر باشه. در کل نمی ارزه عوضش کنید.
جواب سوال 3:مگسک رو برای چی باید عوض کرد؟ من متوجه منظورتون نشدمKhansariha (226)
جواب سوال 4: راستش من برای ساپورت زیر تفنگ دوتا پاچه شلوار جین کهنه که از زانو بریده شده رو سر وتهش رو دوختم، با شن پر کردم و جای دوخت سرو تهش رو با چسب قطره ای فیکس کردم تا شن بیرون نریزه و بعد از وسط بهم بستم. خوب جواب داده تا حالا.
می تونید پایه هم تهیه کنید یا بسازید.
مخلصیم.Khansariha (8)
رضا جان من پستت رو تازه دیدم داداش ببخشید تکراری شد.Khansariha (8)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - severus snape - 2012-08-14 02:11 PM

بله مگسک 54 حقیقتا زمخت و ضخیمه و کارایی نداره میتونی مثل من بیابیش و نوک نیزش کنی، ولی حقیقتا 54 نیازمند دوربین هست،تا آیر کینگ باشه، وگرنه اگه میخوای از مگسک استفاده کنی اصلا چرا 54 بگیری؟
این پی دی اف هم فارسیه و کلا در مورد 54 توضیح میده توی اینجا میتونی تاثیر تیونینگ 54 با فنر تیتان و همچنین نمونه ای از تیونینگ ها بخصوص تعویض یااصلاح مگسک رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (214)

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - rahvar - 2012-08-14 05:40 PM

(2012-08-14 02:11 PM)severus snape نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله مگسک 54 حقیقتا زمخت و ضخیمه و کارایی نداره میتونی مثل من بیابیش و نوک نیزش کنی، ولی حقیقتا 54 نیازمند دوربین هست،تا آیر کینگ باشه، وگرنه اگه میخوای از مگسک استفاده کنی اصلا چرا 54 بگیری؟
این پی دی اف هم فارسیه و کلا در مورد 54 توضیح میده توی اینجا میتونی تاثیر تیونینگ 54 با فنر تیتان و همچنین نمونه ای از تیونینگ ها بخصوص تعویض یااصلاح مگسک رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (214)

سلام
حیفم اومد فقط یه تشکر خشک و خالی بکنم!Khansariha (48)
فایلی که گذاشتی فوق العاده بود. توصیه میکنم تمام دوستان, بحصوص اونایی که دایانا 54 دارن حتما بخوننش.
موفق وسالم باشی

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - rahvar - 2012-08-19 04:08 PM

سلام به همگی
عیدتونم مبارک Khansariha (8)
توی فروم جستجو میکردم دیدم بعضی دوستان نوشتن با جک اتومبیل (پراید) سیلندر اسلحه فنری رو باز کردن! می خواستم اگه ممکنه مراحل انجام این کار رو برای دایانا 54 با عکس توضیح بدن که بقیه هم بیشتر استفاده کنن
باسپاس

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2012-08-19 04:10 PM

اگه اون فایل pdf را دانلود کنی چند عکس برای تعویض فنر هست که با جک انجام دادند.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - rahvar - 2012-08-19 05:40 PM

(2012-08-19 04:10 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه اون فایل pdf را دانلود کنی چند عکس برای تعویض فنر هست که با جک انجام دادند.
از توجه شما سپاسگزارم
اون فایل روکامل خوندم! اما عکساش جزییات رو نشون نمیداد! نمی شد فهمید نقطه اتکای سلاح کجاست.اگه میشه جزییاتش رو با عکس بزارین.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2012-08-19 05:56 PM

تو صفحات 56و 57 و 60 سه تا عکس از چگونگی باز کردن هست قشنگ هم جک را نشان داده.
نتوانستم عکس بزارم ببخشید.

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - OSAGAFAR - 2012-08-19 06:04 PM

[تصویر: 13453865531.jpg]
دیگه عکسی واضح تر از این فکر نکنم پیدا کنی
البته صاحب عکسو نمیدونم کیه امیدوارم ناراحت نشه

RE: معرفی دیانا 54-diana 54 airking - mhrSB - 2012-08-19 06:19 PM

چه هموش مندانه!
چه ادم خوش ذوقی بوده.