شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - BurstFire - 2013-07-20 11:09 PM

خواهش میکنم هادی جان. منم توجه نکردم چطور باز میشه. اما فکر کنم اگه پینهای جلوی سلاح باز بشه این قطعه هم خارج میشه.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Tomcat14 - 2013-07-20 11:44 PM

سلام Khansariha (8)
هادی جان بفرمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royall - 2013-07-21 12:48 AM

سلام
میخاستم بدونم با توجه به سر لوله ی این صلاح میشه روش دوپایه زیر لوله بست ؟
[تصویر: ZX-BIPOD100-lg.jpg]

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - BurstFire - 2013-07-21 01:49 AM

داداش روی لوله که اصلاً و فقط میتونی به اهرم مسلح کننده وصلش کنی. روی بچه قنداق که نمیشه چون مزاحم حرکت اهرم میشه. اگر هم بشه فقط قسمت زیر سلاح مطابق شکل:
[تصویر: ro.JPG]

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2013-07-21 03:17 AM

محمد جان ممنون اون قسمت سياه رنگ درب محل ساچمه گذاري رو نميتونم باز كنم قلق خاصي داره ؟؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Tomcat14 - 2013-07-21 11:45 AM

خواهش،والا من تا به حال باز نکردم،این عکس ها هم مربوط به باز کردنcfr هست،امیدوارم کمکت بکنهKhansariha (8)
[تصویر: yhuj6.jpg]
[تصویر: ikl8_p9.jpg]
[تصویر: fynujklumnnm.jpg]
[تصویر: ykuituiuit.jpg]
[تصویر: Untitled45315.jpg]

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2013-07-21 01:23 PM

ممنون با هزار بداختي اوردمش بيرون اورينگش پاره شده بود از كجا ميتونم اونو پيدا كنم؟؟؟

راستي مال من اون فنر كه تو عكس شماره 3 هستش رو نداره ؟؟؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - amircfx - 2013-07-21 10:52 PM

سلام به اساتید.تو فاصله 40 متری 5.5 این سلاح بیشتر افت داره یا 4.5.لطفا تو فواصل بالاتر هم یه مقایسه ای بکنید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Tomcat14 - 2013-07-21 10:56 PM

با توجه به قدرت این سلاح،افت آن در کالیبر 5.5 بیشتر است و به نظرم بعد از 30متر محسوستر شودKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - ln 1 - 2013-07-22 02:36 PM

علی رغم اینکه تفنگهای مارک گامو از نظر قدرت در حد متوسط به حساب میان و اکثر دوستان هم کالیبر 4.5 انها را میپسندند نکته که وجود داره این هست که در هنگام شکار در فواصل بین 30 تا 50 متر به فرض اینکه امکان اصابت به هدف در این فاصله وجود داشته باشه کالیبر 5.5 با وجود افت بیشتر دارای درصد انرژی بیشتری است و این شانس یک شکار موفق را افزایش خواهد داد . گو اینکه به نظر من در این دسته سلاحها شما باید 30 متر و با ارفاق 40 متر را نهایت برد موثر برای شکار در نظر بگیرید و بیشتر از این فاصله در صد خطا بسیار بالا خواهد رفت. اما اگه صرفا هدف زنی مد نظر باشه کالیبر 4.5 مناسبتر خواهد بود.