شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بخش کاربران جدید الورود - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: اصول و مبانی تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=91)
+--- موضوع: بخش کاربران جدید الورود (/showthread.php?tid=1210)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: بخش کاربران جدید الورود - tamim.saighani91 - 2015-09-03 11:31 AM

اینجا خیلی خوب بنظر میرسد ممنون که این فایل رو ساختی دوست

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

RE: بخش کاربران جدید الورود - cptmrr - 2015-10-19 12:04 AM

سلام خدمت همه دوستان عزیز
یه تفنگ بادی دیانا مگنوم 460 دارم اما یه مشکل دارم تو فاصله 20 متر به بالا دقت فوق العاده است جوری ک تو 40 متری یه در نوشابه رو به راحتی میزنم اما تو فواصل نزدیک اضلا دقت خوبی نداره و حدود 5 سانت زیر هدف میزنه ، دستگاه نشانه روی رو کامل تا جایی ک میشد اوردم بالا اما تغیر چندانی نکرد
واقعا کلافه شدم اگه میشه کمکم کنید مشکل رو حل کنم

RE: بخش کاربران جدید الورود - garshasb - 2015-10-19 12:37 AM

(2015-10-19 12:04 AM)cptmrr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان عزیز
یه تفنگ بادی دیانا مگنوم 460 دارم اما یه مشکل دارم تو فاصله 20 متر به بالا دقت فوق العاده است جوری ک تو 40 متری یه در نوشابه رو به راحتی میزنم اما تو فواصل نزدیک اضلا دقت خوبی نداره و حدود 5 سانت زیر هدف میزنه ، دستگاه نشانه روی رو کامل تا جایی ک میشد اوردم بالا اما تغیر چندانی نکرد
واقعا کلافه شدم اگه میشه کمکم کنید مشکل رو حل کنم

سلام دوست عزیز
شما در ۱۵ متری شکاف درجه را صفر کنید و تا پنجاه متری از ان استفاده کنید، بدین صورت که همیشه زیر خال بگیر خال بزنه. مکان شکاف درجه را حفظ کنید و دیگر دست به شکاف درجه نزنید.
در فواصل خیلی پایین سه سانت پایین میزنه چون فاصله شکاف درجه و لوله تفنگ نزدیک هست پس شکاف درجه و مگسک و لوله تفنگ نمیتونن در پنج متری رویه یک خط قرار گیرند. اینم دلیلش دادا
ارادت

RE: بخش کاربران جدید الورود - cptmrr - 2015-10-19 02:40 PM

دادا میشه صفر کردن رو کامل توضیح بدی
من تو 15 متر هم امتحان کردم هر کار کردم دقیق نشد
فکر کنم باید تو فئاصل بالاتر صفر کنم
اگه 15 متری صفر بشه تا 50 متر دیگه افت تیر نداره

RE: بخش کاربران جدید الورود - garshasb - 2015-10-19 03:39 PM

(2015-10-19 02:40 PM)cptmrr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا میشه صفر کردن رو کامل توضیح بدی
من تو 15 متر هم امتحان کردم هر کار کردم دقیق نشد
فکر کنم باید تو فئاصل بالاتر صفر کنم
اگه 15 متری صفر بشه تا 50 متر دیگه افت تیر نداره

منظورتون از دقیق نشدن چیه؟
پاین میزنه یا بالا یا چپ و راست یا هرساچمه یه جا میخوره یکی چپ یکی بالا مثلا،
کدومشون؟
اگر در ۱۵ متر صفر بشه تا ۵۰ متر همچنان ایدال برای شکار هست و احتیاجی به تغیر نقطه هدف یا جابجایی شکافدرجه ندارید.

RE: بخش کاربران جدید الورود - cptmrr - 2015-10-20 02:31 PM

دقیق نشد یعنی هنوز زیر هدف میزنه فکر کنم باید تو فاصله بالاتری صفر کنم مثلا 20 متر
اگه تو 20 متر صفر کنم تا چه فاصله ای بدون افت تیر و تنظیم دوباره شکاف درجه میشه شکار کرد

RE: بخش کاربران جدید الورود - garshasb - 2015-10-20 04:10 PM

(2015-10-20 02:31 PM)cptmrr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقیق نشد یعنی هنوز زیر هدف میزنه فکر کنم باید تو فاصله بالاتری صفر کنم مثلا 20 متر
اگه تو 20 متر صفر کنم تا چه فاصله ای بدون افت تیر و تنظیم دوباره شکاف درجه میشه شکار کرد

شما تو فاصله ۱۵ متر براحتی میتونید با بالا بردن شکاف درجه حتی زیر هدف بزنید،
اگر شکاف درجه را تا انتها بالا میبرید و بازم زیر میزنه پس لوله تاب زیادی پیدا کرده .

RE: بخش کاربران جدید الورود - cptmrr - 2015-10-21 02:32 PM

تفنگم نو هست کاملا سالمه و تاب هم نداره

RE: بخش کاربران جدید الورود - garshasb - 2015-10-21 03:07 PM

(2015-10-21 02:32 PM)cptmrr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفنگم نو هست کاملا سالمه و تاب هم نداره

پس نحوه قرار گیریتون پشت سلاح صحیح نیست. قد مگسک هنگام رویت از میان شکاف درجه نباید بلند تر از دو دیواره شکاف درجه باشد، و پیچ شکاف درجه را باز کنید تا بالا بیاید،
بعد سه ساچمه به سمت یک نقطه شلیک کنید، نتیجه را به اشتراک بزارید تا در صورت نیاز موارد دیگه مورد بررسی قرار بگیرد.

RE: بخش کاربران جدید الورود - AmericanSniper - 2015-12-05 08:10 PM

سلام Khansariha (8)[/u]