شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - khashayar - 2013-05-11 08:46 AM

ذوست عزیز توی این قسمت مشکلتو بگو دوستان راهنماییت میکنن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - DAGGER - 2013-05-11 10:08 AM

(2013-05-10 11:53 PM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-10 06:05 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-10 05:58 PM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (367)Khansariha (367)
مگسک رو تنظیم کردم خال میزد از 10 متری کلی حال کردم
گفتم دیگه ساچمه ایرانیهارو زود بزنم تفنگ تثبیت بشه برم سر نصب دوربین
نمیدونم دلیلش چیه قنداق تفنگ از زیر کلا جر خورد
به خاطر ساچمه ایرانی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد از حدودا 120 شلیک اینطوری شد از این 120 حدود 30 تا گامو پرومگنوم بوده بقیش ساچمه ایرانی BULL
حالا چیکار کنم قنداق فابریک هست؟ چنده؟ قنداق دیگه میخوره بهش؟
قنداق سینتیکی هست ؟بندازم که دیگه اینطوری نشه
روزی 20 تا 30 ساچمه شلیک کردم تفنگ هم رویال بود

داداش Khansariha (8)
مطمئني قنداق از قبل اشكال نداشته و ضربه نخورده بوده همچين چيزي بعيده كه به اين آسوني قنداق بتركه اونم با شليك ساچمه!
يه عكس از محل ترك بزار ببينيمKhansariha (226)

عکس از محل ترک
تفنگ رو نو خریدم مشکلی نداشت
[تصویر: 20130511_004230.html]

(2013-05-11 08:30 AM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی جالبه واقعا! جنس چوبش ضعیفه ولی دیگه ندیده بودم یه اسلحه نو خود به خود بشکنه! عجب شانسی داری!
هیچی! یا یه قنداق پلاستیکی براش بگیر یا یه چوب خوب گیر بیار خودت یه قنداق بساز
داداش عكس ترك خوردگي كه برا من وا نشد ولي در هر حال شده و بايد بفكر چاره باشي
و با ديدن محل ترك خوردگي ميشه تا حدودي فهميد كه ترك در اثر ضربه تازه بوجود امده يا كهنه تر و قديمي بوده وبه احتمال زياد ميشه يه جوري جمعش كرد

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - adhan - 2013-05-11 11:40 AM

(2013-05-11 10:08 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-10 11:53 PM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-10 06:05 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-10 05:58 PM)adhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به خاطر ساچمه ایرانی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد از حدودا 120 شلیک اینطوری شد از این 120 حدود 30 تا گامو پرومگنوم بوده بقیش ساچمه ایرانی BULL
حالا چیکار کنم قنداق فابریک هست؟ چنده؟ قنداق دیگه میخوره بهش؟
قنداق سینتیکی هست ؟بندازم که دیگه اینطوری نشه
روزی 20 تا 30 ساچمه شلیک کردم تفنگ هم رویال بود

داداش Khansariha (8)
مطمئني قنداق از قبل اشكال نداشته و ضربه نخورده بوده همچين چيزي بعيده كه به اين آسوني قنداق بتركه اونم با شليك ساچمه!
يه عكس از محل ترك بزار ببينيمKhansariha (226)

عکس از محل ترک
تفنگ رو نو خریدم مشکلی نداشت
[تصویر: 20130511_004230.html]

(2013-05-11 08:30 AM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی جالبه واقعا! جنس چوبش ضعیفه ولی دیگه ندیده بودم یه اسلحه نو خود به خود بشکنه! عجب شانسی داری!
هیچی! یا یه قنداق پلاستیکی براش بگیر یا یه چوب خوب گیر بیار خودت یه قنداق بساز
داداش عكس ترك خوردگي كه برا من وا نشد ولي در هر حال شده و بايد بفكر چاره باشي
و با ديدن محل ترك خوردگي ميشه تا حدودي فهميد كه ترك در اثر ضربه تازه بوجود امده يا كهنه تر و قديمي بوده وبه احتمال زياد ميشه يه جوري جمعش كرد
لینک عکس در آپلود سنتر سایت:
[تصویر: 13682596711.jpg]

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - babaei - 2013-05-11 01:24 PM

دوستان سلام. فنر اصلی cfx میخواستم. کسی اطلاع نداره از کجا میشه تهیه کرد؟ تمام فردوسی و نمایندگیهارو پرسیدم. چه فنری میشه جایگزین کرد غیر از فنر ایرانی؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arash1324 - 2013-05-11 04:45 PM

به احتمال زياد چون ساچمه هاي ايراني سبك هستند اون شوكي كه از برخورد پيستون به ته سيلندر بوجود اومده قنداق رو به اين روز درآورده . البته بايد ديد اون قسمت ترك خورده از داخل قنداق ، رگه چوب نبوده ؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - adhan - 2013-05-11 05:24 PM

دوستان قنداق cfx دقیقا به رویال میخوره؟
پلاستیکی بگیرم که دیگه نشکنه اگه پیدا بشه البته
قیمت رو نمایندگی گفت حدود 80 اینا ولی خوب نداشت

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - adhan - 2013-05-11 06:34 PM

به فروشگاه درنا و ذکر علی و یکی دوتا دیگه تو فردوسی زنگ زدم نداشتن، میگفتن اگر بارش بیاد 3 ماه دیگه شهر خودم همدان هم پرسیدم نبود
دوستان جایی سراغ دارید بهم بگید داشته باشه تهران یا شهر دیگه پستی بخرم
بدجوری حالم گرفتست
کاش پولم بیشتر بود اون at44 که یکی از بچه های سایت برا فروش گذاشته بود میگرفتم
این دردسرو اعصاب خوردیم نداشتم

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arash1324 - 2013-05-11 09:06 PM

سلام
اون مورد ( چسب چوب ) که دوستان و من گفتیم انجام دادی روی قنداق یا نه ؟ زود تصمیم نگیر چنانچه درست نشد بعد بفکر قنداق دیگه ای باش . البته بهت حق میدم من خودم رو قنداقم یه خش کوچیک برداشت یه هفته از خورد و خوراک افتادم . Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - adhan - 2013-05-11 09:39 PM

(2013-05-11 09:06 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اون مورد ( چسب چوب ) که دوستان و من گفتیم انجام دادی روی قنداق یا نه ؟ زود تصمیم نگیر چنانچه درست نشد بعد بفکر قنداق دیگه ای باش . البته بهت حق میدم من خودم رو قنداقم یه خش کوچیک برداشت یه هفته از خورد و خوراک افتادم . Khansariha (8)

سلام
هنوز نه چسب نزدم گیره ندارم قرار از یجا بدستم برسه گیره
نمیدونم شما عکس رو دیدی یا نه پایین شکاف کنار جای ماشه فقط از رو شکافته و عمق نداره هنوز نمیشه اونجارو چسب زد
با یکی دو نفر هم مشورت کردم گفتن که تفنگ قنداق سالم رو جر داده معلوم با چسب دوام نمیاره !!!!!!!!!!!
و میگن خطرناکم هست ممکن به صورت و چانه آسیب بزنه به هر حال که فعلا قنداق فابریکم پیدا نمیشه کلا فقط شد حالگیری
Khansariha (367)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arash1324 - 2013-05-11 09:53 PM

من چسب چوب رو امتحان کردم خیلی خوبه . شما تاجایی که میشه تزریق کنی چسب بریز و اونجاها رو که نزدیک ماشه هست با یه وسیله نازک مثل تیغ تزریق کن ( یا با فشار انگشت چسب رو به داخل ترک تزریق کن خودش میره لای ترک ) و بزار خشک بشه (حداقل 24 ساعت ) چسبش خوب بگیره شاید از جایی دیگه بشکنه ولی فکر نکنم از اونجا برات مشکلی پیش بیاد . حتما به گیره یا چیزی ببند تا دهانه ترک بهم کیپ بشه تا چسب تاثیر خودش رو بزاره Khansariha (8)