شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - sari - 2013-04-29 10:45 PM

مگسک cfx روچطور میشه در آورد؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - foolad - 2013-04-29 11:48 PM

اون قسمت پایه فیبر نوری معلومه که از خود سر لوله جداست .با ناخن یا نوک فازمتر آروم بزن زیرش .میاد بالا.
سیستمش شبیه در باطری موبایله.زبونه پلاستیکی داره

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - adhan - 2013-05-03 09:09 AM

سلام دوستان
من یک cfx royal گرفتم یک دوربین bsa 3*9-40 هم بستم روش (یعنی فروشنده بست) تنظیم نشده هنوز الان 8 سانت پایین میزنه از فاصله 6 متری بدون ساپورت تفنگ رو میگیرم دستم ایستاده، ساچمه هم گامو پرو مگنوم
آیا باید اول تفنگ بدون دوربین باشه یکی دو بسته ساچمه شلیک کنم تا اببندی بشه بعد دوربین ببندم یا از همین اول دوربین رو تنظیم کنم و با دوربین استفاده کنم

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - rezakaraj - 2013-05-03 09:26 AM

معمولا بهتره چند بسته تیر بدون دوربین شلیک بشه تا فنر تفنگ به ارامش برسه و شلیک ها یکنواخت تر بشه و امکان اسیب رسیدن به دوربین در اثر عقب نشینی سلاح به حداقل برسه.
برای بستن دوربین بهتره تاپیک بستن دوربین و تراز کردن رو کاملا با دقت مطالعه بکنی چون نکات زیادی داره ولی فاصله مناسب برای صفر کردن برای تفنگ شما 30 تا 35 متر میباشد و بدون ساپورت تنظیم کردن دوربین وقت و ساچمه تلف کردنه.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - adhan - 2013-05-05 09:24 PM

سلام دوستان
برا گامو رویال دوپایه هست چجوریه به کجاش وصل میشه به میله مسلح کردن وصل میشه
چه نوع دوپایه ای خوبه اصلا برا خرید؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - babaei - 2013-05-06 03:52 PM

salam fanare asli cfx soragh darin doostan?

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - sari - 2013-05-06 10:36 PM

شکاف درجه رو در در آوردم.ترسیدم که از اون دوتا سوراخ(جای پیچ)،داخل تفنگ گرد و خاک بره که به خاطر همین دوباره نصبش کردم...
چاره ای نیست که از این دوتا سوراخ داخل تفنگ چیزی نره؟؟؟
ولی واقعا بدون شکاف درجه و مگسک عجب چیزی میشه این رویال...Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - sari - 2013-05-07 12:02 PM

(2013-05-06 10:36 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکاف درجه رو در در آوردم.ترسیدم که از اون دوتا سوراخ(جای پیچ)،داخل تفنگ گرد و خاک بره که به خاطر همین دوباره نصبش کردم...
چاره ای نیست که از این دوتا سوراخ داخل تفنگ چیزی نره؟؟؟
چی شد.کسی چاره ای نداره؟؟؟؟؟در کل میتونن مشکل ساز باشن؟؟؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - اشکان - 2013-05-07 01:00 PM

با سلام Khansariha (8)
فکر کنم از چسب حرارتی می توان استفاده کرد ، هم آسیب نمی رساند هم بعد می توان براحتی درش آورد.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - sari - 2013-05-08 09:34 PM

خیلی ممنون اشکان جانKhansariha (8)
دیگه هیچکس نظری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟