شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - sari - 2013-01-09 06:09 PM

مشکل حل شد..
.
.
یه سوال دیگه...

برای این تفنگ چه ساچمه ای خوبه؟؟من گامو مچ گرفتم 10 تومن
فروشنده می گفت پرو مچ و دیابلو بهتر هستن و قیمتشون 15 تومنه
همچنین می گفت پرو مگنوم از سه تای بالایی بدتره
نظر شما چیه؟چه ساچمه ای؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - foolad - 2013-01-09 06:33 PM

فروشنده تا حدود زیادی درست گفته.البته پرومچ خیلی تفاوتی با مچ نداره.جفتشون تقلبی اند تو بازار

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - sari - 2013-01-09 07:04 PM

ممنون آقا فولاد
دوربین تفنگ من هم Golden eagle 4*40 هست..این دوربین ساخت کجاست؟قیمت این دوربین الان تو بازار چنده؟شما از چه فاصله ای تنظیمش کردید...من از حدود 17-18 متری تنظیم کردم، ولی تو فاصله حدود 25 متر خوب نزد(حدود 10 سانت پائین زد)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - foolad - 2013-01-09 11:45 PM

سوالتون مربوط به سی اف ایکس نیست داداش.
تو بخش بستن دوربین و صفر کردن بپرسید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه آرم رو دوربین حکی و طلایی رنگه.ژاپنی اصله و دوربین خوبیه
اگه سفید رنگ روش نوشتند چینیه و مزخرف
نوش رو نمی دونم چنده تو بازار

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - M8SPY - 2013-01-11 03:25 PM

با سلام خدمت دوستان
بنده قصد دارم نهایتاً 700 تون برای خرید سلاح بادی هزینه کنم. بیشتر برای تفریح و کمی شکار نیازش دارم و حداقل میخوام 1 سال بدون مشکل و نیاز به تعمیر واسم کار کنه. آیا CFX Royal کالیبر 4.5 رو گزینه مناسبی می دونید؟
ممنون

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2013-01-11 05:09 PM

بله دوست عزیز گزینه مناسبیه و حتی میتونید یکدوربین هم براش تهیه کنید

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - M8SPY - 2013-01-11 05:35 PM

ممنون رویال جان
از قیمت الآنِ CFX اطلاع داری؟ دوربین چی بگیرم؟. راستش من هیچی از تفنگ بادی و متعلقاتش نمیدونم. فقط در زمان طفولت یک عدد از این تفنگ چینی ها داشتم. اگه امکان داره بفرمایید با این میزان بودجه، چه دوربینی مناسب با این اسلحه میتونم تهیه کنم؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - OneshotOnekill - 2013-01-11 05:42 PM

حدوداً باید 650 باشه ، البته بسته به شهرتون و انصاف فروشنده متغیر هستKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - foolad - 2013-01-11 06:15 PM

(2013-01-11 05:35 PM)M8SPY نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون رویال جان
از قیمت الآنِ CFX اطلاع داری؟ دوربین چی بگیرم؟. راستش من هیچی از تفنگ بادی و متعلقاتش نمیدونم. فقط در زمان طفولت یک عدد از این تفنگ چینی ها داشتم. اگه امکان داره بفرمایید با این میزان بودجه، چه دوربینی مناسب با این اسلحه میتونم تهیه کنم؟
متاسفانه قیمت اسلحه مثل همه چیز کشیده بالا. با 700 تومن یه دوربین زوم ثابت معمولی می تونید بگیرید. مثل دوربین 4*32 گامو .البته شبکه ش معمولی باشه.چون شبکه حکی هاش گرونتر هستند.
به نظر من تا زوم 4 تا 6 برابر واسه این اسلحه کافیه چون بیشتر از اون دیگه برد نداره.
شاید اون هم نتونید. سی اف ایکس نو زیر 600 گیر نمیاد. 20 تومن پایه می خواد. ده تومن ساچمه. می مونه هفتاد تومن. با هفتاد فکر نکنم چیزی گیر بیاد

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - M8SPY - 2013-01-11 07:13 PM

(2013-01-11 07:02 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیر 100 تومن رو خدا بیامرزه
الان قیمتش حدود 130-140 هست
ممنون از تمامی دوستان... Khansariha (8)
فکر میکنم ناچاراً باید 100 تومن بودجه ام رو افزایش بدم...
ان شاالله فردا با نمایندگی اصفهان تماس میگیرم اگه اوکی بود میرم واسه خرید.

جناب تاندر، پست هاتون رو توی این تاپیک مطالعه میکردم. شما بلآخره موفق شدید CFX خریداری کنید؟ :)