شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 (/showthread.php?tid=826)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - رضا قلعه قافی - 2012-04-28 09:28 PM

دوست عزیز منم این رگلاتور میخوام برای ar6

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-29 09:36 AM

ممنون مسیح جان شرمنده نکنید کاری بود که در حد خودم سعی کردم به نحو احسن انجام بدم و امیدوارم پایداری مناسبی داشته باشه
از بقیه دوستان هم تشکر میکنم که لطف داشتن و بنده رو پشتیبانی کردند
به هر حال خوشحال میشم در خدمت شما و بقیه دوستان باشم
تولید رو از 3 شنبه شروع میکنم و امیدوارم بتونم با کیفیت بهتری این محصول رو در اختیار دوستان قرار بدم

موفق و سربلند باشید

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - homayonfar - 2012-04-29 12:35 PM

مسیح جان شما میخوای رو کدوم اسلحتون ببندی داداKhansariha (256)
رین یا هاتسان؟مسیح جان با این اوصاف قدرت سلاح چند درصد کاهش پیدا میکنه؟

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - masih.hunter - 2012-04-29 04:46 PM

خواهش میکنم سعید جان . Khansariha (8)

علی اقا عزیز برای هاتسان میخوام استفاده کنم در خصوص کارکرد این قطعه توضیحاتی اقا سعید دادن

ولی بازم خود ایشون باید توضیحات تکمیلی رو بدن . Khansariha (8)

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-29 05:39 PM

مسیح جان هر توضیحی که لازم باشه داده میشه اگر مورد خاصی وجود داره بفرمایید تا جواب داده بشه چون ممکنه شما یا دوستان سوالی داشته باشه که بتونه به بهبود این وسیله کمک کنه عملکرد این وسیله تا حدود زیادی برای همه مشخص هست ولی ساخت اون احتیاج به دقت زیادی داره و ممکنه بعضی از دوستان فکر کنن با استفاده از ابزار cnc میشه ساخت اما بعضی تلرانسها وجود داره که باید دستی ایجاد بشه و با وجود فشار 200 bar این تلرانسها در حد میکرون میشه این هم توضیحی در مورد ساخت البته تصاویری از گوساله هایی که گاو نشد رو هم براتون میذارم تا ببینید مثل تا گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود واقعا مصداق داره

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - رضا قلعه قافی - 2012-04-29 10:14 PM

اقا سعید رگلاتور تا فشار چند بار تو مدار هست؟یا بعبارتی فشار رگلاتور رو چنو بار تنظیم میشه؟

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-30 08:15 AM

ببینید جناب cholpe اصول عملکرد رگولاتور ها بر مبنای برداشت قسمتی از کل هست مثل سد آب که شما برای مصرف بهینه آب رو در پشت اون ذخیره میکنید و به اندازه نیاز برداشت و استفاده میکنید بنابر این مقدار مصرف همیشه کمتر از دارایی هست
پس زمانی که ما 200 بار فشار رو در مخزن داریم قسمتی از اون رو برمیداریم که میتونه از 5 بار الی 200 بار باشه یعنی مقدار مصرف هرچی بیشتر بشه ذخیره زودتر تموم میشه ابن موضوع باعث میشه که اول از همه ما میزان مصرف رو مشخص کنیم . بنابر این توضیح میتونیم فشار خروجی رگولاتور رو در اندازه های مختلف تنظیم کنیم که هرچی مقدار بیشتر باشه تعداد شات دقیق کمتر میشه مثلا در 120 بار در bt - 65 ممکنه به 15 شات و در 100 بار به 20 شلیک برسه و بعد از 100 بار شما هنوز شلیک دارید ولی رگوله و یکدست نیست

امیدوارم جواب مناسب رو داده باشم

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - رضا قلعه قافی - 2012-04-30 08:55 AM

ممنون .اگر رگلاتور رو 120 بار تنظیم بشه فرضا برای bt65.قدرتش به اندازه یک bt65بدون رگوله تو 120 بار میشه؟چون من رگلاتور برای ar6میخوام .هدفم تخمین قدرت توتنظیمات متفاوت از فشار رگلاتوره

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - viper22 - 2012-04-30 09:12 AM

صد در صد همینطوره ! چه فرقی میکنه 120 بار در هر دو به یک اندازه نیرو ایجاد میکنه ! کلا شما میتونید درخواست تنظیم با ساچمه در گرین خاصی رو بدید و مثلا بگید با ساچمه باراکودا 35 ژول لازم دارم یا jsb

RE: ساخت رگولاتور برای HATSAN bt - 65 - رضا قلعه قافی - 2012-04-30 11:02 AM

دوست عزیز اگر ar6مدل shbبخوام با ساچمه 28 گرین سامیانگ 60 زول قدرت داشته باشه احتمال میدید چند شلیک یکنواخت داشته باشه؟تفنگ من فقط با ساچمه های سامیانگ دقت بالا داره .احتمال داره با نصب رگلاتور فرضا jsbمانستر رو خوب بزنه؟من والتر هم دارم که رگلاتور داره وبا همه ساچمه های که تا بحال دستم رسیده دقیق میزنه در حد تیر رو تیر.نمیدونم بخاطر رگلاتور داشتنه یا عامل دیکه باعث میشه هر ساچمه ای دقیق بزنه