شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بخش کاربران جدید الورود - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: اصول و مبانی تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=91)
+--- موضوع: بخش کاربران جدید الورود (/showthread.php?tid=1210)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: بخش کاربران جدید الورود - Marksman - 2014-02-12 10:56 AM

پستهای نامناسب حذف شدن و بقیه مطالب هم ویرایش شد.البته آرش جان و آقای رویال من از شما تشکر می کنم بابت تذکر به موقع و همچنین عذر می خوام که مجبور شدم پست شما رو هم ویرایش کنم.Khansariha (8)

دوستان توجه کنید مسایل خلاف قانون از لحاظ امنیتی برای انجمن خیلی گرون تمام می شه.لطفا رعایت کنید.
(2014-02-11 10:58 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای گل ممنون میشم یکی برا من اسلحه ی خفیف را توزیح بده
ممنون
یه سوال دیگه
من تفنگم را تو کیفش میزارم و بیرون میبرم و اینا تنظیم مگسکش به هم میخوره...
دوستان پیشنهادی ندارند؟؟؟
تفنگم شادو هزاره

دوست عزیز اسلحه خفیف مهمترین تفاوتش با گلوله زن معمولی اینه که اولا فشنگهاش سنترفایر نیستن و ریم فایر هستن.یعنی سوزن به جای برخورد به چاشنی در مرکز ته فشنگ به لبه برخورد می کنه.ثانیا کالیبرهای خفیف بیشتر 0177 و 022 هستن که از گلوله زنهای سنترفایر کوچکترن.در آخر همونطور که دوستمون رویال اشاره کردن مرمی خفیف جرم کمتری داره و انرژی کمتری هم حمل می کنه برای مطالعه بیشتر این تاپیک رو ببینید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بخش کاربران جدید الورود - xzqr - 2014-02-12 12:59 PM

چشم من اصلا اطلاع نداشتم چی هست!!Khansariha (172)

RE: بخش کاربران جدید الورود - hamidrezasargolzaei - 2014-04-05 05:58 PM

دوستان میخاستم بدونم میشه سایلنسر و ایر استریپر رو همزمان روی اسلحه بست با تشکر

RE: بخش کاربران جدید الورود - AIRKING - 2014-04-05 06:12 PM

با سلام.
ضمن خوش آمد گویی.
فکر نمیکنم

RE: بخش کاربران جدید الورود - old.hunter - 2014-04-05 06:16 PM

بعيد مي دونم دو تا همزمان روي لول نصب بشه Khansariha (8)

RE: بخش کاربران جدید الورود - kingzax - 2014-04-06 01:15 PM

سلام خدمت اساتید و دوست گرام
این و میگم اگر به نظر اساتید اشتباه هست توضیح بدن.
ایراستریپر با سایلنسر دو نظام کاملا متفاوت دارند. یکی با دوکم کردن هوای پشت ساچمه یکی با نگه داشتم هوای پشت ساچمه.
خب حالا اگر بخشی از هوایی که توسط ایر استریپر جدا میشه وارد بخشی مثل سایلنسر بشه باز هم صدا کم میشه.
فقط باید دید آیا اینطوری ایر استریپر بدرستی کارش و انجام میده یا نه.
البته در سایلنسر هایی که واشر دیشی یا بشقابی دارند هم همین عمل ایر استریپر انجام میشه. با این تفاوت که هوای اضافی پشت ساچمه در چند مرحله گرفته میشه.

RE: بخش کاربران جدید الورود - Marksman - 2014-04-06 01:50 PM

(2014-04-06 01:15 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید و دوست گرام
این و میگم اگر به نظر اساتید اشتباه هست توضیح بدن.
ایراستریپر با سایلنسر دو نظام کاملا متفاوت دارند. یکی با دوکم کردن هوای پشت ساچمه یکی با نگه داشتم هوای پشت ساچمه.
خب حالا اگر بخشی از هوایی که توسط ایر استریپر جدا میشه وارد بخشی مثل سایلنسر بشه باز هم صدا کم میشه.
فقط باید دید آیا اینطوری ایر استریپر بدرستی کارش و انجام میده یا نه.
البته در سایلنسر هایی که واشر دیشی یا بشقابی دارند هم همین عمل ایر استریپر انجام میشه. با این تفاوت که هوای اضافی پشت ساچمه در چند مرحله گرفته میشه.

ما که اساتید!! نیستیم ولی احتمالا نه.چون هدف از به کار بردن ایراستریپر افزایش دقت از طریق کاهش توربولانس هوا در پشت ساچمه هست ولی سایلنسرها باعث افزایش دقت نمی شن و حتی ممکنه نتیجه منفی روی دقت داشته باشن.ضمن اینکه ساختار قیفی شکل معکوس ایر استریپر جلوی ورود هوا به سایلنسر رو می گیره بنابراین بستن سایلنسر هیچ فایده ای نداره.مگر این که ساختار سایلنسر طوری باشه که کلا استریپر رو هم پوشش بده که باز منطقی به نظر نمی آد.Khansariha (8)

RE: بخش کاربران جدید الورود - amiremadi - 2014-04-06 01:54 PM

میزان دقت ایراتریپر بیشتر از سایلنسر هست چون یکبار هوای پست ساچمه را میگیرد و به فضای اطراف پرت میکند ولی در سایلنسر همانزور که فرمودید در چند مرحله هوای پشت ساچمه گرفته میشود ولی فرقش با ایراستریپر این هست که چون فضای باز زیادی وجود ندارد و هوا درون سایلنسر میماند به هرحال اغتشاش هوا در آن پیش می آید که البته جزیی هست ولی کمتر از ایراستریپر باعث دقت میگردد.
تفاوت دقت را در سایلنسر و ایراستریپر در فواصل بالای 75 متر میتوانید به وضوح ببینید.
پست من و دکتر همزمان شد

RE: بخش کاربران جدید الورود - hamidrezasargolzaei - 2014-04-12 02:34 PM

سلام دوستان
میخاستم بدونم اگه با پی سی پی باد خالی شلیک کنی یا اگه دو تا ساچمه بره داخل لوله چه مشکلاتی واسه اسلحه ایجاد میکنه با تشکر

RE: بخش کاربران جدید الورود - Tomcat14 - 2014-04-12 02:49 PM

در هر دوحالت هیچ مشکلی پیش نمیاد!
خالی شلیک کردن برای فنری مضره اما برای پی سی پی نه!من با فنری هم دو تا ساچمه یکجا شلیک کردم!پی سی پی جای خود دارد!Khansariha (214)
اما به یاد داشته باشید:
وقتی دو تا ساچمه رفت تو لوله،اگر سایلنسر بسته بودید؛سایلنسر رو باز و شلیک کنید تا آسیبی به سایلنسر نرسه و بعد سایلنسر رو ببندید.

Khansariha (8)