شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - carbon - 2012-11-23 08:56 PM

سلام
سید امیر جان ممنون؛ پس دهنادی پوکیده! با این وضعیت چار روز دیگه تفنگ چینی هم حکم طلا پیدا میکنه. احسان برادر رویال رو خیلی گرون خریدی چه خبره 680 !! الان که قیمتا پایین تر اومده تازه؟!
رویال نهایت 550 میصرفه خریدش نه بیشتر

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - enfejar - 2012-11-24 12:17 AM

دوستان کسی میدونه تو تهران رویال کالیبر 5.5 موجود هست یا خیر ؟ اگه هست ادرس +قیمت - دوشنبه بیام بگیرم

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - enfejar - 2012-11-24 12:53 AM

مرسی دوسته من قیمت خیلی بالاست من نهایت تا 600 میخوام

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-11-26 10:51 PM

از لحاظ قدرت و نفوذ پرومگنوم (و بعضاً گفته شده پی بی آ)
و از لحاظ دقت هم باید ساچمه های مختلف رو تست کنید ولی بهترین دقت ها رو ساچمه های مچ, پرو مچ, پرومگنوم و ردفایر دارند.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-11-26 11:45 PM

من نه ولی آقا میلاد روی همین تفنگ(CFR) تست کرده. قیمتش 5-6 برابر پرومگنومه...

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-11-26 11:57 PM

دوستان به نظر من بهترین ساچمه روی این مدل تفنگ ها فقط پرومگنوم هستش هم برای شکار و هم هدف زنی

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - اشکان - 2012-11-28 02:13 PM

(2012-11-28 01:57 PM)ehsanb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام، طبق قولی که داده بودم امروز به فروشگاه گلک تیراژه رفتم تا از ساچمه های جدید گامو اطلاعات بگیرم!

red fire رو پرسیدم، گفتند که گفتند برای هدف زنی مناسبه چون پلیمر سر ساچمه از خودش اثر قرمز رنگی روی هدف میذاره اما برای شکار منسب نیست. قیمتش هم 14000 تومن هست! در ضمن ساچمه های PBA Bullet - Armor - Raptor - Rocket - ... با همین حدود قیمت و بعضا کمی بالاتر موجود بود! ساچمه های معمولی گامو مثل مچ و مگنوم با کالیبر 4.5 6500 تومن و با کالیبر 5.5 8000 تومن بود!

عرض سلام و ارادت
تو سایت گامو از ساچمه ردفایر به عنوان ساچمه ای با نفوذ بالا نام برده شده و توی review سایت های خارجی از شکارهای خوبی که با این ساچمه انجام شده صحبت میکنند ، توی فیلمهای موجود هم که سرچ کنید و ببینید همین موضوع صادق است و من جائی ندیدم که این ساچمه را برای هدف زنی معرفی کرده باشند آنهم به خاطر قرمزی نوک پلیمری آن !
Khansariha (8)
در ضمن از زحمتی که کشیدی ممنونم

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - feredisin - 2012-12-01 09:27 AM

درود بر همه دوستان
هفته گذشته (91/09/01)یک قبضه سی اف آر به قیمت 485000
یه پایه دوربین لئوپولد 25000
دوربین BSA 3-9*40 AO 215000
کیف حمل استتاری 25000
ساچمه پرومگنوم 6500
از نمایندگی گامو مطهری-البته فقط تفنگ و ساچمه ها رو از اونجا خریدم بقیه موارد از فردوسی خریداری شد.
اصلحه فوق العاده خوش دست و دقیقیه. به نظر من از سی اف ایکس خوش دست تره ولی مشخصات فنی ش با سی اف ایکس یکیه
سئوالی هست در خدمتم. موفق باشید

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - carbon - 2012-12-01 08:52 PM

سلام
سی اف اکس کامپوزیت الان چنده نمایندگی گامو مطهری؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - berlano - 2012-12-02 10:32 PM

(2012-12-01 08:52 PM)carbon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سی اف اکس کامپوزیت الان چنده نمایندگی گامو مطهری؟
بنده سوال کردم دوست عزیز، سی اف ایکس کامپوزیت در این نمایندگی موجود نیست