شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - mhrSB - 2013-11-02 04:08 PM

دفترچه شکار برای سن زیر 18 سال هم میدن(الان 17 سال و 3 ماهم است)Khansariha (226)
من هربار این مورد را پرسیدم ولی هیچ وقت جوابی نگرفتم.Khansariha (367)
متشکرKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - baracuda - 2013-11-02 04:08 PM

اينطور كه من از چندتا دوستان پرسيدم هرجاى كشور قانون دفترچه دادنشون فرق ميكنه
محراب جان تا حالا در رابطه بااين موضوع سوال نكردم ازشون شما احتمالأ براى بادى ميخواى ولى چون ما براى ساچمه زني ميگرفتيم بحث سن هيچ وقت مطرح نبوده ولى دوشنبه برات از اداره ميپرسم

RE: پروانه شكار - torun - 2013-11-02 08:15 PM

امروز با بچه های محیط زیست صحبت می کردم گفتن اوراق پروانه برامون اومده ولی دستورالعملشو ندادن فعلا هم هیچ چی معلوم نیست در ضمن برای دفترچه شکار بخشنامه اومده که تا سه ماه ندن تا امسال فقط شکارچی هایی که ازقبل دفترچه دارن پروانه بگیرن

RE: پروانه شكار - karegarm - 2013-11-02 10:27 PM

(2013-11-02 04:08 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دفترچه شکار برای سن زیر 18 سال هم میدن(الان 17 سال و 3 ماهم است)Khansariha (226)

نه داداش

داشتم تویه سایت محیط زیست میگشتم به این سایت رسیدم
از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد این سایت داره
(سايت ارائه مجوز شكار سازمان حفاظت محيط زيست)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پروانه شكار - translator - 2013-11-02 11:08 PM

سلام - پروانه شکار پرنده سال 92 از امروز 11 ابان ماه شروع به توزیع شد - حد اقل در استانهای کرمانشاه و قزوین که شروع شده - مبلغ 60 تومن - روزهای چهارشنبه و جمعه هر هفته - اعتبار از تاریخ صدور تا 15 اسفند ماه - Khansariha (256)

RE: پروانه شكار - kavehatm - 2013-11-03 11:22 AM

(2013-11-02 10:27 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-02 04:08 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه داداش

داشتم تویه سایت محیط زیست میگشتم به این سایت رسیدم
از دوستان کسی اطلاعاتی در مورد این سایت داره
(سايت ارائه مجوز شكار سازمان حفاظت محيط زيست)

من هم قبلا اين رو ديده بودم . والا با شناختي كه من از اين سيستم اداري و بروكراسي اون دارم خيلي بعيد مي دونم كه اينكاره باشن ...

RE: پروانه شكار - HiTLER - 2013-11-03 12:12 PM

با سلام

از اينكه اين سايت رو ميبينم واقعا تعجب ميكنم.از دوستان خواهش ميكنم اگه كسي از طريق اين سايت به نتيجه رسيده بگه كه اگه كسي مجوز شناسايي نياز داره اقدام كنه.

RE: پروانه شكار - amirk - 2013-11-03 01:28 PM

من این سایت یک ماه پیش در کامپیوتر خانومی که در اداره محیط زیست کار میکرد دیدم وقتی از اتاق بیرون رفت آدرسش نگاه کردم و زمانی که خودم به اون سایت وارد شدم چیزی نفهمیدم که برای کارمندان صدور پروانه هست یا برا همه

RE: پروانه شكار - translator - 2013-11-03 01:39 PM

سلام - الان که این پست رو مینویسم پروانه شکار تو دستمه - قیمت 60 تومن - روزهای چهارشنبه و جمعه هر هفته - اعتبار تا 15 اسفند - استان کرمانشاه - شکار خوبی داشته باشید .

RE: پروانه شكار - mosen - 2013-11-03 04:00 PM

(2013-11-03 01:39 PM)translator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام - الان که این پست رو مینویسم پروانه شکار تو دستمه - قیمت 60 تومن - روزهای چهارشنبه و جمعه هر هفته - اعتبار تا 15 اسفند - استان کرمانشاه - شکار خوبی داشته باشید .

دوست عزیز آیا آبزی و خشک زی جدا هستن یا با همون یک پروانه می تونین از هردونوع شکار کنین؟