شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - mehrdadi - 2013-10-30 07:11 PM

تا جايي كه من ميدونم امسال پروانه ميدن ولي يكي دو سال هست كه چند نكته رو در دادن پروانه در نظر ميگيرن اول اينكه صبر ميكنن تا در همه كشور يه بارندگي خوب بشه تا پرنده ها از اظراف چشمه ها پخش بشن و برن تو كوهها دوم اينكه كي پروانه بدن تا كمترين كارايي رو برا شكارچي داشته باشه مثلا اگر از هفته آيتده هم بدن با محرم همزمان ميشه و كمتر كساني هستن كه تو ايام محرم شكار بكنن

RE: پروانه شكار - babakdana - 2013-11-02 10:31 AM

خبر داغ
به اطلاع دوستان و شکارچیان عزیز میرساند اداره کل محیط زیست با دادن پروانه شکار امسال موافقت کرده و این هفته می تونید پروانه شکار خود را دریافت کنید. این خبر و یکی از دوستان که در اداره کل بود خبر داد . قیمت پروانه شکار امسال 60 هزار تومن و زمانش تا 15 اسفند ماه هستش . حالا با خیال راحت برین شکار.Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (136)

RE: پروانه شكار - kavehatm - 2013-11-02 11:26 AM

(2013-10-28 05:19 PM)HiTLER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم دوباره امروز سر زدم محيط زيست اهواز ميگن فعلا دفترچه محيط زيست نداريم و تمام كرديم و پروانه شكار رو هم كه فعلا حرفشو نزن.و بازم ميگن ديگه به هيج عنوان محيط زيست دفترچه صادر نميكنه و صدورش رو دادن به دفاتر پيشخوان دولت اما هنوز دفترچه چاپ نشده كه به دفتر پيشخوان بدند.

خيلي جالبه ... يعني پروانه نميدن چون دفترچه ندادن و دفترچه هم نميدن چون ندارن و اگه هم داشتن خودشون نمي دادن و دادنش به دفاتر پيشخوان .
حالا بزار بقيش رو هم من برات بگم : دفاتر پيشخوان هم خودشون دارن به خودشون! پنالتي مي زنن ... يعني اوضاعي ها ... ! وصف نشدني ...

RE: پروانه شكار - 300WSM - 2013-11-02 11:49 AM

با سلام
الان با محیط زیست اهر تماس گرفتم گفتن نامه اومده که صدور پروانه به دو ماه بعد موکول شده اونم شاید بدن شاید.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Khansariha (60).

RE: پروانه شكار - shekarchikoohestan - 2013-11-02 11:58 AM

سلام تا خبر قطعی نشه و بخشنامه ندن انگار هنوز هیچ کاری نشده و با این خبرهایی که دوستان میدن جای امیدواری زیادی هست .الان هم من رفتم دفاتر پیشخوان دولت واسه دفترچه محیط زیست گفتن که هنوز نامه واسمون نیومده.ا
انشاء الله که همه چی درست بشه.

RE: پروانه شكار - tactirandaz - 2013-11-02 03:05 PM

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی بی ارتباط هم نیست . دفاتر پیشخوان دولت یعنی کجا ؟ اسم دیگه ای نداره ؟ چطوری میشه پیداش کرد ؟

RE: پروانه شكار - rezajf - 2013-11-02 03:12 PM

دفتر پيشخوان دوليت :
1- پليس +10
2- دفاتر خدمات ارتباطي كه تحت نظر پست و پست بانك و مخابرات هستند

RE: پروانه شكار - baracuda - 2013-11-02 03:42 PM

ظهر داشتم با مدير صدور پروانه صحبت ميكردم گفت دوشنبه بيا تا بهت پروانه بدم دفترچه هم توى اين هفته مياد

RE: پروانه شكار - Amiraliv - 2013-11-02 03:57 PM

باراكودا جان اين جريان دفترچه محيط زيست كلا براي تمام ايران هست يا با توجه به استان يا شهر ممكنه تغيير داشته باشه ؟

RE: پروانه شكار - baracuda - 2013-11-02 04:07 PM

والا اينجا حرفي از دفاتر پيشخوان نيست و هنوز محيط زيست خودش ميده تا قبل از اينكه تموم بشه سه ماه پيش بازم اداره خودش ميداد