شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - mehdihadi - 2013-10-21 01:05 PM

سلام دوستان جواز ما امروز اومد الان از اداره محیط زیست میام گفت پروانه شکار هنوز نیومده اما یه مدارکی بهم داد گفت ایارو آماده کن بیار تا دفترچه برات درست کنیم تا بتونی تیر بگیری بعد تحویل مدارک این دفترچه چه قدر طول می کشه تا بیاد؟این دفترچه چی هست دفترچه شکاره یا چیز دیگه؟ومدت اعتبارش چند ساله؟Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - arash1324 - 2013-10-21 02:31 PM

(2013-10-21 01:05 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان جواز ما امروز اومد الان از اداره محیط زیست میام گفت پروانه شکار هنوز نیومده اما یه مدارکی بهم داد گفت ایارو آماده کن بیار تا دفترچه برات درست کنیم تا بتونی تیر بگیری بعد تحویل مدارک این دفترچه چه قدر طول می کشه تا بیاد؟این دفترچه چی هست دفترچه شکاره یا چیز دیگه؟ومدت اعتبارش چند ساله؟Khansariha (8)
سلام و درود . مباركت باشه Khansariha (8)
دفترچه شناسائي شكارچيان رو همونجا صادر مي كنند و مدت اعتبارش 3 سال بايد باشه . Khansariha (8)

آيين‌نامه‌ اجرايي‌ ماده‌ 64 قانون‌ تنظيم‌ بخشي‌ از مقررات‌ مالي‌ دولت‌
"‌ صدور دفترچه‌ شناسايي‌ ويژه‌ شكارچيان‌"
(مصوبه‌ شماره‌ 20901/ ت‌ 26903 ه مورخ1381/5/19 هيأت‌ وزيران‌)

هيأت‌ وزيران‌ در جلسه‌ مورخ‌ 1381/5/16 بنا به‌ پيشنهاد شماره‌ 17607ـ 52 مورخ‌ 1381/5/5 سازمان‌ حفاظت‌ محيط‌زيست‌ و به‌ استناد ماده‌ (64) قانون‌ تنظيم‌ بخشي‌ از مقررات‌ مالي‌ دولت‌ـ مصوب‌ 1380ـ تصويب‌ نمود:
به‌ سازمان‌ حفاظت‌ محيط‌زيست‌ اجازه‌ داده‌ مي‌شود كه‌ به‌ منظور برنامه‌ريزي‌ در امر بهره‌برداري‌ منطقي‌ از شكارگاه‌ها توسط‌ هر شكارچي‌ و تعيين‌ صلاحيت‌ فني‌ شكارچيان‌ و تنظيم‌ سهميه‌ استفاده‌ از شكارگاه‌ها، نسبت‌ به‌ صدور دفترچه‌ شناسايي‌ ويژه‌ شكارچيان‌ اقدام‌ و بابت‌ صدور هر دفترچه‌ مبلغ‌ پنجاه‌ و پنج‌ هزار (55/000)ريال‌ از هر شكارچي‌ با سلاح‌ ساچمه‌زني‌ و مبلغ‌ يكصد و شصت‌ و پنج‌ هؤار(165/000)ريال‌ از هر شكارچي‌ با سلاح‌ گلوله‌زني‌ دريافت‌ نمايد. دفترچه‌ شناسايي‌ شكارچيان‌ هر سه‌ سال‌ يك‌ بار تجديد يا تمديد مي‌شود.
منبع سازمان محيط زيست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پروانه شكار - HiTLER - 2013-10-27 08:18 PM

امسال كه ظاهرا دفترچه واسه صدور ندارند و اينجوري كه من پرسيدم صدور دفترچه رو ميخوان بدن به بخش خصوصي (دفتر پيشخوان دولت)؛چه برسه كه پروانه بدن.اميدوارم پروانه ها زودتر صادر بشه كه شكار قانونمند باشه.

RE: پروانه شكار - AIRKING - 2013-10-27 09:04 PM

با سلام.
استان فارس امسال هم پروانه شکار نمیده اونطوری که من پرسیدم قانون 5 سال ممنوعیت شکار اواخر بهمن و اوایل اسفند تموم میشه که پروانه می افته برای سال بعد اما در استان های همجوار مثل کهکیلویه و یزد پروانه شکار میدن.
یا علی

RE: پروانه شكار - baracuda - 2013-10-28 09:25 AM

من با محيط زيست شهرمون تماس گرفتم گفت پروانه آخر اين هفته ميديم ولي دفترچه تا دو هفته ديگه مياد

RE: پروانه شكار - shekarchikoohestan - 2013-10-28 09:29 AM

(2013-10-28 09:25 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با محيط زيست شهرمون تماس گرفتم گفت پروانه آخر اين هفته ميديم ولي دفترچه تا دو هفته ديگه مياد
سلام دوست عزیز
میشه نام شهرتون رو بگین؟
ممنون

RE: پروانه شكار - baracuda - 2013-10-28 09:46 AM

سلام من اراك هستم از محيط زيست اراك پرسيدم

RE: پروانه شكار - hosseinebadian - 2013-10-28 03:35 PM

من رفتم محيط زيست ساري گفتن هيچ اخبار نداريم بقيه فعلا شايعه هستش

RE: پروانه شكار - HiTLER - 2013-10-28 05:19 PM

من هم دوباره امروز سر زدم محيط زيست اهواز ميگن فعلا دفترچه محيط زيست نداريم و تمام كرديم و پروانه شكار رو هم كه فعلا حرفشو نزن.و بازم ميگن ديگه به هيج عنوان محيط زيست دفترچه صادر نميكنه و صدورش رو دادن به دفاتر پيشخوان دولت اما هنوز دفترچه چاپ نشده كه به دفتر پيشخوان بدند.

RE: پروانه شكار - arash1324 - 2013-10-30 06:54 PM

سلام و درود Khansariha (8)

دوستان من الان حدود يك هفته هست كه زنگ ميزنم واحد صدور پروانه شكار ، متاسفتانه كسي نيست كه تلفن رو جواب بده تا ازش سوال كنم . احتمالا يك ، دو ماه اينجوري پاسخگو هستند بعدش هم كه بسلامتي فصل شكار تموم ميشه .تا سال ديگه دور از جون دوستان، كي مرده و كي زنده خخخخخ