شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - bahruz - 2016-01-05 02:53 PM

سایز اورینگ لوله چنده و از کجا گیر میاد. هر چند نشتی نداره از لول هم مکش میکنی هوا نمیده و موقع شلیک هم پرت هوا از قسمت خشاب نمیده

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ake - 2016-01-06 01:49 PM

(2016-01-05 02:53 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایز اورینگ لوله چنده و از کجا گیر میاد. هر چند نشتی نداره از لول هم مکش میکنی هوا نمیده و موقع شلیک هم پرت هوا از قسمت خشاب نمیده

سلام، دوست عزیز،به توصیه اساتید برای رویه لوله که دو عدد اورینگ نیاز هست سایز ۱.۶-۱۱.۲ ترجیحا از نوع وایتون و برای داخل لوله که یک عدد نیاز هست سایز ۱.۶-۸.۵ اونم از نوع وایتون وباز هم به توصیه بعضی اساتید از نوع سیلیکونی(همون جنسی که اورینگ هایه نازل کیت شارژ داره که رنگه روشنی داره)
اورینگهارو اگر ساکن تهران هستید از خیابان ناظم الاطبا میتونید تهیه کنید.Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - bahruz - 2016-01-06 02:36 PM

ممنون از راهنماییتان دوست عزیز. تهران نیستم. کرمانشاهم.
موقع خرید تفنگ چند تا اورینگ مختلف باهاش بود مخصوص لول فکر نکنم باشند؟

تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Behrangmag - 2016-01-07 03:34 PM

خدمت دوستان عزیز سلام
من در نظر دارم یک اسلحه pcp خریداری کنم البته با حداقل قیمت!!!
چند پرسش دارم:
1 نظر دوستان در مورد at44 مثبت است؟
2 قیمت این اسلحه چقدر و متعلقات همراه آن چیست؟
3 برای شارژ تلمبه بهتر و یا کپسول ( کپسول 4 لیتری برای چند بار شارژ کفایت میکند؟

ممنون
البته این سوال را دو روز پیش در تاپیک مشاوره مطرح کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم.
ممنون

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - flower - 2016-01-07 05:15 PM

(2016-01-07 03:34 PM)Behrangmag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدمت دوستان عزیز سلام
من در نظر دارم یک اسلحه pcp خریداری کنم البته با حداقل قیمت!!!
چند پرسش دارم:
1 نظر دوستان در مورد at44 مثبت است؟
2 قیمت این اسلحه چقدر و متعلقات همراه آن چیست؟
3 برای شارژ تلمبه بهتر و یا کپسول ( کپسول 4 لیتری برای چند بار شارژ کفایت میکند؟

ممنون
البته این سوال را دو روز پیش در تاپیک مشاوره مطرح کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم.
ممنون

سلام دوست عزیز . ای تی تفنگی با سیستم سادهوو کارایی خوب به نسبت قیمتش هست ..استحلاکش فقط اورینگ هست . دقتش خوبه . قدرتش هم 40 ژوله . به همین دلایل طرفدار زیاد داره . من خودم هم یک سالی هست که دارم خیلی راضیم . تفنگ 1300
تلمبه 525
تلمبه سبکتره قیمتش مناسب تره . مستقل از شرکت های شارژ هستید ولی باید از نیروی بدن استفاده کنید تا شارژ بشه
ولی
کپسول سنگینتره . گرونتره . نیاز به مراکز شارژ دارید ولی زود و راحت شارژ میشه . کپسول 4 لیتری رو نمیدونم ولی 6 لیتری حدود 30 مخزن برا شما از فشار 100 بار بهد180 بار شارژ میکنه . در کل کپسول زیر 6 لیتری ارزش نداره البته نظر شخصی من هست

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Behrangmag - 2016-01-07 06:08 PM

ممنون از راهنماییتون

لطفا در مورد متعلقات داخل جعبه و مارک تلمبه و کپسول هم راهنمایی بفرمایید و اینکه دو سوال دیگر هم دارم

1 من مگنوم 350 دارم و کلی ساچمه jsb 18 و باراکودا 21 . آیا این ساچمه ها قابل استفاده خواهند بود یا نه؟

2 با فشار 180 بار، چند شلیک خواهم داشت؟

فرستاده شده از SM-N910Cِ من با Tapatalk

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - AIRKING - 2016-01-09 11:13 PM

سلام علیکم.
جسارتا یکی از دوستان که از رگلاتور فابریک هاتسان که تو سایت نوری برای فروش با قیمت 250 تومن گذاشته،لطفا توضیحاتی در خصوص نوع بستنش؟تعداد شلیک ها با رگلاتور؟میزان قدرت اسلحه در هنگام استفاده از رگلاتور با ساچمه 18 و 15 گرین؟میزان تلورانس شلیک ها ؟ و ... ارائه بده.
اگرم قبلا توضیح داده شده صفحش بفرمایید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2016-01-10 12:29 AM

اقا به خدا دو ساعت نوشتم برقامون رفت بخاطر بارندگی همش پاک شدKhansariha (367)
سلام و عرض ادب
رگولاتور پشت والو نصب میشود ، ابتدا قطعه پلی امید خارج و سپس رگولاتور جای ان نصب شده و والو را سر جایش میبندیم ، جهت اطمینان از کار سوزن والو را فشار میدهیم تا صدای رگولاتور شنیده شود، اگر صدایی نبود باید رگولاتور خارج و دوباره نصب شود.، در حالت سفارش شده توسط نمایندگی یا بهتره بگیم دیفالت قدرت ۳۶ ژول هست البته باید پیچ تنظیم فنر چکش اگر دست نخورده باشد چهار دور کامل بسته شود که قدرت ضربه چکش کاسته شود.
در صورت نصب صحیح بسته به تعداد شات و مقدار ژول بین ۳/۵ تا ۵ متر بر ثانیه تلورانس دارید که با تیون به زیر سه متر و حداقل سی شات میرسید.
پرت باد درصورت صحیح نصب نکردن زیاد است.
سی شات ۳۵ ژول و چهل شات ۲۷ ژول و بیست و پنج شات ۴۱ ژول با جی اس بی ۱۸ خواهید داشت.
در پست بعدی دیتیل کاملی قرار خواهم داد.
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - HamidArgha - 2016-01-10 12:31 AM

با سلام خدمت همشهری. عرض بخدمت شما من این رگولاتور رو تقریبا یکماه پیش نصب کردم.البته میگم نصب کردم تفنگ وفرستادم نمایندگی و دوست خوبم جناب محمد شقاقی زحمت نصبش رو کشیدن. در مورد تعداد شات وقدرت فرقی با ای تی معمولی نداره و شما میتونی با همون پیچ تنظیم قدرت که پشت چکش هست قدرت رو به دلخواه تنظیم کنید ولی چون من قدرت همون حدود چهل ژول میخواستم و از اونجا که مقداری ازحجم مخزن هم توسط رگولاتور اشغال میشه22 شات بیشتر بهم نمیده ولی از فشار200تاحدود100 دیگه فرقی نداره وهمه شاتها خوب ورگوله هست.در مورد تلرانس هم چون خودم کرنوگراف ندارم گفته های جناب شقاقی رونقل میکنم که فرمودن تلرانس بین شاتی حدود 1مترو تلرانس کل شاتها 4متر برثانیه میباشد.در مورد گروپ هم خیلی جمعتر شده گروپهام با ج اس بی نگرفتم ولی با باراکودا در60 متر1.5 سانت گروپ گرفتم وجالب اینجاس که با ساچمه پرومگنوم قدیمی قبل از نصب رگولاتور در 60 متر10تا15 سانت گروپ میداد ولی الان گروپ پرومگنوم قدیمی شده 4 سانت!!!در کل من خیلی راضی هستم از نصب رگولاتور و واقعا ارزش هزینه رو داشت.
البته جناب شقاقی خودشون خیلی بهتر میتونن توضیح بدن در مورد رگولاتور فابریک هاتسانKhansariha (8)Khansariha (8)

تجربیات از HATSAN .AT44.10 - M.H.ABBASSI - 2016-01-10 07:56 AM

واقعا جالبه تو ٦٠ متر گروپ ١/٥ سانتي!؟!؟سلاح منم دست اقاي شقاقيه خداكنه دقتش همينجوري بشه!

[PISTOL]فشمي