شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - shay - 2013-10-13 05:50 PM

(2013-10-07 12:55 PM)frank نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
برای اطلاع رسانی عرض میکنم
چند روز پیش برای گرفتن پروانه{گراز} به اداره محیط زیست سرخه حصار رفتم گفتن همین امروز قسمت صدور پروانه به اداره محیط زیست واقع در خیابان خارک منتقل شده گفتم بگم بقیه دوستان مثل من وقتشون رو از دست ندن

ممنون از خبر رساني
حالا اين خ خارك كجا ميشه؟!!!Khansariha (290)

RE: پروانه شكار - Amiraliv - 2013-10-13 06:16 PM

اگه يه كم اداره محيط زيست برنامه ريزي داشته باشه وضع شكار و حيات وحش خيلي بهتر از اين ميشه ، الان كه همه دارن ميرن شكار خوب همينارو ساماندهي كنن ديگه ...
آخه مگه چقدر كار داره ؟؟؟
( عذر خواهي مي كنم )

RE: پروانه شكار - matan - 2013-10-14 01:04 AM

سر راستش میشه ته چرچیل سابق .

RE: پروانه شكار - morteza - 2013-10-14 11:09 AM

خیابان انقلاب اولین خیابون ضلع جنوبی بعد از پل حافظ بسمت ولیعصر

RE: پروانه شكار - vahidroshandel - 2013-10-15 10:02 PM

دوستان باخبر شدیم که از شنبه 27 / 07 / 92 قراره پروانه شکار بدن اگه کسی اخبار جدیدی داره اعلام کنه

RE: پروانه شكار - royal - 2013-10-16 12:45 AM

دوستان من زنگ زدم متاسفانه نه دفترچه اومده بود و نه پروانه شکار نکته جالب موعضه کردنشون بود

RE: پروانه شكار - amirk - 2013-10-16 08:07 AM

سلام به همگی من تبریز از چند نفر که به شکار زیاد میرم پرسیدم گفتن از اول آبان میدن اونم با مبلغ 200000 تومان که راست و دروغش پای خودشون اداره محیط زیست پرسیدم گفتن هنوز بخشنامه نیومده شاید هفته اول آبان بیاد

RE: پروانه شكار - melalis - 2013-10-16 01:40 PM

من پشت دستمو داغ کردم که دیگه پروانه نگیرم
مگه مرض دارم این کارو کنم .. بابا 3 سال متوالی میگیرم ... اول اینکه پول خون باباشونو میگیرن . دوم اینکه مثل پارسال از 15 دی ماه دادن تا 15 اسفند آخه دو ماه واقعا انصافه .. سوما الان میگن انگار یه روز در هفته هست و در نهایت چیزی نیست که بخوای شکار کنی
دیگه نمیگیرم اصلا ...
سه ساله که جواز دارم پروانه میگیرم قانونی اما مناطق رو که همه شکار ممنوع کردن بعد میشنویم آقایون محیط بان دوستاشونو میارن خودشون و تو مناطق ممنوع خفن شکار میکنن .. این استان بوشهر هم صاحب نداره ...آقا نمیگیرم وسلام

RE: پروانه شكار - mehdihadi - 2013-10-16 01:49 PM

سلام در هفته چه روزهایی برای شکار آزاد است؟

RE: پروانه شكار - اشکان - 2013-10-16 01:51 PM

(2013-10-16 01:49 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام در هفته چه روزهایی برای شکار آزاد است؟

سلام وارادتKhansariha (8)
در پروانه قید شده پنجشنبه و جمعه های هرهفته از طلوع تا غروب آفتاب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)