شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - garshasb - 2015-10-05 09:22 AM

(2015-10-05 12:45 AM)bonjovi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه فنر چکش ای تی رو از کجا میشه تهیه کرد 100درصد باید مشابه رو داد تا برات بسازن کسی میدونه چه جاهایی این کارو میکنن و طول فنر چند سانتی متره و قطر؟ و دارای چند حلقه فنر هست ؟ فکر کنم 22 حلقه باشه ؟

نمونه فنر رو ببر توپ خونه خ سعدی بده برات میسازن، اگه اماده باشه که فقط دوهزارتومن هست اگه برات بسازه ۱۰ هزار تومن هزینه داره،
طول فنر بین ۶/۵ تا ۷ سانت متغییر هست و بستگی به تنظیم تفنگ در کارخونه داره.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - meysammousavi - 2015-10-05 11:43 PM

سلام آخر بین کرال و at44 منم at سوار شدم
یه at 44 گنداق چوبی خریدم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smoker - 2015-10-06 04:14 AM

بچها من زمانیکه ای تی خریده بودم یه اورینگ سفید رنگ تفلونی که دورش مشگی بود دیدم اون به چه دردی میخوره؟ فکر کنم برای کاهش قدرت باید دوره سوزن والو ........

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ake - 2015-10-06 02:30 PM

سلام به همه دوستان،
من تازه ای تی گرفتم و نو هست اما از دقتش راضی نیستم.با تغیر فشار مخزن باید دائم یه میل دات رو دوربین بیام پائین،آیا این مشکل برایه همه هست؟ممنون میشم جواب بدید من تازه کارم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - bahruz - 2015-10-06 03:27 PM

این قضیه معمولا تو مسافت بالای ۵۰ متر خودش رو نشون میده اونم بعد از زدن یه خشاب. نباید برای هر تیری که میزنی اینقدر افت کنه. تو فاکتورهای موثر بر تیراندازی بیشتر دقت کن مثلا حالت تیراندازی. لرزش دست. فاصله تا هدف . نوع ساچمه. تنظیم دوربین

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2015-10-06 03:41 PM

(2015-10-06 04:14 AM)smoker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها من زمانیکه ای تی خریده بودم یه اورینگ سفید رنگ تفلونی که دورش مشگی بود دیدم اون به چه دردی میخوره؟ فکر کنم برای کاهش قدرت باید دوره سوزن والو ........
سلام دوست عزیز
چیزی که دیده بودین،این شکلی نبود!
[تصویر: IMAG0449-Copy.jpg]
تصویر بالا مربوط به والو هست که سوزن را اب بندی میکنه(قطعه 314 توی شماتیک فنی)
من امدم سر والو،اورینگ گذاشتم و دیدم اورینگ افتاد،واشر اب گذاشتم که دیدم ان هم افتاد و جفتشون را با سختی از قسمت چکش در اوردم و به این نتیجه رسیدم نباید این جوری سلاح را دست کاری کرد.
(2015-10-06 02:30 PM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان،
من تازه ای تی گرفتم و نو هست اما از دقتش راضی نیستم.با تغیر فشار مخزن باید دائم یه میل دات رو دوربین بیام پائین،آیا این مشکل برایه همه هست؟ممنون میشم جواب بدید من تازه کارم.
سلام
اگه توانستین چند گروپ ازش بگذارین تا دقتش معلوم باشه(در حد ای تی نرمال هست یا نه)
توی این سلاح ها،ساچمه با هوایی که از مخزن میاد شلیک میشه،و نیروی این هوا هم بخشیش مربوط به فشار هوا است.چکش جوری طراحی شده که نتوانه والو را توی فشار 200 بار کامل باز بکنه و از حدود 160،170 بار زورش میرسه والو را کامل باز بکنه،و شما از 200 تا همون حدود 160 بار شاهد افزایش قدرت خواهین بود و بعدش شاهد کاهش قدرت.
منتهی همون جوری که اقا بهروز گفتن بقیه ایتم ها را هم برسی کنید،شاید صفر اول و دوم دوربینتون باعث میشه این تفاوت براتون چشم گیر تر باشه و یا ...
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - smoker - 2015-10-07 04:20 AM

بله دوست عزیز همین بود
دوستان ساچمه چند گیرینی تو خشاب ای تی جا میشه نهایتا چند گیرینی جا میشه سامیانگ هم جا میشه؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ake - 2015-10-07 08:41 AM

با تشکر از اینکه راهنمایی کردین.راستش بعد از زدن هر خشاب یه میلدات بالا پایین میکردم نه بعد از هر ساچمه،تفنگم رو پایه هست واصلا تکون نمیخوره.
من تراشکارم و یه واشر تفلونی تراشیدم برای پشت مخزن و فنر چکشم ضعیف کردم و قدرت اسلحه کم شد نتیجه این شد که دقت خیلی بهتر شد و تا 50 شات نسبتا مفیدم میده.مخلصم یا علی...

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - deerhunter - 2015-10-07 10:42 AM

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - ln 1 - 2015-10-07 04:45 PM

(2015-10-06 02:30 PM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان،

در سلاحهایی که رگلاتور و یا هر سیستم دیگری برای تقسیم هوای خروجی ندارند باید برای جبران افت فشار هوا و در نتیجه افت تیر از میلداتها استفاده کرد . ولی این داستان در هر بار شلیک و در فواصل کم به شکلی که شما فرمودین به طور دائم اتفاق نمی افتد. ممکن است پرت هوا دارین و این باعث کم شدن راندمان سلاح شما شده است .