شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Vicxtor - 2012-09-27 03:25 AM

از دوستانی که گامو رویال دارن یه چند تا سوال داشتم :

۱- قدرت این سلاح در کالیبر ۴.۵ چنده؟
۲- قدرت این سلاح در کالیبر ۵.۵ چنده؟
۳- پس از چند شلیک (حدودا) به آرامش میرسه؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون...
Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-09-27 03:31 AM

در كاليبر 4/5 در حدود 16 ‍پول
در كاليبر 5/5 19 تا 20 پول

و بعد از 150 تا 200 شليك به ارامش ميرسه ولي در كل تفنگ ارومي هست Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - milad123 - 2012-09-27 10:27 AM

سلام.اما رویال جان خود گامو قدرت رو در کالیبر4.5 و 5.5 24 ژول برای این سلاح اعلام کرده و برای مدل سی اف ار که من دارم در هردوکالیبر 20 ژول

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Marksman - 2012-09-27 11:26 AM

آقا میلاد عزیز دقیقا مشکل این جاست که خود گامو این عدد رو اعلام کرده. ریویو هایی که موجوده همون عدد ذکر شده توسط رویال جان رو نشون میده.Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-09-27 01:34 PM

ميلاد عزيز باور كن من 4 ساله رويال دارم اصلا هيچ وقت 24 ژ‍ول نبوده و نخواهد بود در بهترين حالت تا 20 ‍وانرژي داره و مطمن باشيد هيچ كدوم از محصولات گامو قدرت واقعي كه ذكر شده رو ندارن و سي اف ار هم اين قدرت رو نداره Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Vicxtor - 2012-09-27 01:48 PM

هادی جان، باز هم گیر کردم تو انتخاب کالیبر!!!!!!!!!!!! Khansariha (226)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-09-27 01:55 PM

والا حنان جان 5/5 گرفتم و براي شكار عالي بوده هر چند كه كاليبر 4/5 هم جواب گو هست ولي به نظر من رويال براي كاليبر 5/5 مشكلي نداره

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - milad123 - 2012-09-28 01:48 AM

(2012-09-27 01:48 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هادی جان، باز هم گیر کردم تو انتخاب کالیبر!!!!!!!!!!!! Khansariha (226)
البته رویال جان شما درست میگی اما نظر شخصی من که هم شادو ای جی تی 5.5 رو داشتم هم الان cfr 4.5 دارم اینه که 4.5 تو گامو خیلی خوب عمل میکنه و هم براتیراندازی هم شکار میشه روش حساب کرد مثلا این شکار دیروز منه که از 55 متری(فاصله کاملا دقیقه)زدم و حیوان بیچاره درجا فریز شد علی الخصوص که ساچمه تو این کالیبر خط سیر مستقیم تری داره با قدرت گامو و تا 60 متری زیاد نمیخواد بعلاوه رو بالاپایین بگیرید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-09-28 01:59 AM

ميلاد جان شما درست ميفرماييد منم كه گفتم 4/5 براي شكار مشكلي نداره ولي من خودم 5/5 رو براي شكار ميژسندم و اين نظر شخصيه منه

در مورد خط سير مستقيم هم درست ميفرماييد ولي ميلاد جان تفنگ شما تازه هست و وقتي به ارامش برسه و افت قدرت داشته باشه اون وقت بايد فاصله خودتونو با شكار كم كنيد چون اعتقاد من بر اينه كه 4/5 تخريب و انرزي كمتري وارد ميكنه و ممكنه شكار در جا نميره و يا فرار كنه و يه جا ديگه بيفته

البته اين نظر شخصيه منه و تجربه هم كردم فقط حرف نيست Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-09-28 08:24 AM

من هم 4,5 رو توصیه میکنم. خرج ساچمش هم کمتره و برای شکار پرنده هم موثر تر از 5,5 عمل میکنه...