شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - Hunter - 2012-02-13 06:13 PM

(2012-02-13 05:44 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
بر فرض یکی برامون از خارج اسلحه دولول آورد و به ما هدیه داد.حالا ما میتونیم ببریم مجوز روش بگیریم؟ طرح که تموم شد.بعد از طرح رو میگم. میشه؟Khansariha (8)

دوست عزیز ورود هر گونه اسلحه و مهمات شکاری به داخل کشور ممنوعه!

اگر هم تونست بیاره دیگه نیمشه روش جواز گرفت متاسفانه!Khansariha (226)

مگر اینکه شما بری اسلحه ی جواز دار بخری و جوازشو انتقال بدیKhansariha (214)

یا علی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mani - 2012-02-13 08:47 PM

(2012-02-13 05:44 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
بر فرض یکی برامون از خارج اسلحه دولول آورد و به ما هدیه داد.حالا ما میتونیم ببریم مجوز روش بگیریم؟ طرح که تموم شد.بعد از طرح رو میگم. میشه؟Khansariha (8)
سلام دوست عزیز ، اولا" واردات اسلحه جز از طریق مبادی دولتی مجاز نیست و قاچاق محسوب میشه و جرم سنگینی داره، به هر نیتی باشه ، اگه اونجوری باشه که هرکسی یه اسلحه میبره میگه برام هدیه آوردن ، تا حالا حدودا" هر ده سال یه بار عفو عمومی اعلام شده که قانون خاصی نداره بستگی به شرایطه ممکنه عفو بعدی 2 سال دیگه باشه ممکنه 20 سال دیگه...
موفق باشید
ببخشید جسارت شد ظاهرا" من و جناب دکتر هم زمان داشتیم پاسخ میدادیم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - 300WSM - 2012-02-28 07:19 PM

سلام به همگی .میخوام برای خرید دولول سهمیه ای اقدام کنم .میخواستم ببینم دولول بغل روس واقعا در حدی هست که تعریفشو میکنن یا همون نخجیرو بگیرم.؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)در ضمن اگه کسی از قیمتش خبر داره اطلاع بده لطفاKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masih.hunter - 2012-02-28 07:29 PM

برادر من شما اسلحه روس رو با ایران مقایسه میکنید ؟؟1000./ اسلحه روس برتری داره و ارزش خرید البته تا جای که خبر دارم دیگه محصولات کشورهای دیگه سهمیه نمیدن و محصولات نخجیر قرار جای اونهارو بگیره .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - nakhjir - 2012-02-28 07:30 PM

درود بر شما

بنده چند باری با دولول بغل رسی تیراندازی کردم، برد خوبی داره و وزنش مناسب هست. نحوه بخش خوبی هم داره.

ولی مشکلی که من ازش دیدم برای شلیک تفنگ رو باید بالاتر از حدف بگیری جوری که خود هدف رو نبینی. بر عکس تفنگهای دیگه مثل ایرانی که بالا میزنن این تفنگ روسی پایین میزنه.

دولول ایرانی هم بگیر نگیر داره، مال یکی خوب از آب در میاد یکی هم تا وقتی بفروشش دهنش سرویس مشه.

من 3 سال نخجیر ایرانی داشتم هیچ مشکلی براش پیش نیومد. البته مال من سفارشی بود و 2.5 تومن بابت پول دادم.

دولول روس بغل هم اگه دولتیش گیرت بیاد 1.4 هست و آزادش بستگی به مرام فروشنده داره 3.5 تا 5.5 قیمت داره

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - 300WSM - 2012-02-28 07:32 PM

هدف من مقایسه نبود.فقط نگرانی من سر اینه که این بایکالها احتمالا پاکستانی باشن.که در اینصورت خرید نخجیر بنظر بنده به صرفه ترهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - Hunter - 2012-03-04 12:36 AM

چند تا عکس از این سلاح تقدیم به دوستانی که درخواست کرده بودنKhansariha (8)

[تصویر: IMG_4044.jpg]

[تصویر: IMG_4041.jpg]

[تصویر: IMG_4046.jpg]

[تصویر: IMG_4061.jpg]

موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - royal - 2012-03-04 01:28 AM

واقعا زیباست مممنون دکتر جان Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - hooman63 - 2012-03-05 11:43 PM

دوستان کسی اطلاعی راجع به این که کدوم مدلش پوکه کش و کدوم پوکه پرانه داره
منظورم تک ماشه بودن و... هست

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - shang - 2012-03-13 03:35 PM

با سلام
دوستان از نظر کیفیت 2لول بغل با سوار تفاوت داره؟
کدومشون بهتره؟
آشنا پیدا کردم هر 2 مدل رو میاره برام حالا موندم بغل بگیرم یا سوار؟
خودم از بغل خوشم میاد ولی دیدم که hunter جان توی 1 پست نوشته بود که لولهاش در اثر شلیک چارپاره از هم باز شده.
حالا نظر اساتید چیه؟کدومش رو بگیرم؟