شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - dieselpower - 2013-07-01 02:11 PM

داداش اسلجه اسقاط که خوب و بد نداره هر چی پیدا کردی بگیر ولی من یک سال گشتم نبود هر کی داره خودش میره میده نخجیر 3 میگیره 8-9 تومن میفروشه تازه شما از کجا میدونی طرح فعال میشه؟ الان اوراق ترین گلوله زن رو کمتر از 6 نمیتونی بخری .شما اگر واقعا گلوله زن میخوای باید قید 10 -12 میلیون رو بزنی هیچ راه دیگه ای نداره.
تازه یه اسلحه فروش میگفت فعلا کارخونه نخجیر 3 با کالیبر برنو میزنه و 270 تولید ندارن.

RE: نخجیر 3 - KRALMAGNUM - 2013-07-28 09:18 PM

(2013-07-01 02:11 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اسلجه اسقاط که خوب و بد نداره هر چی پیدا کردی بگیر ولی من یک سال گشتم نبود هر کی داره خودش میره میده نخجیر 3 میگیره 8-9 تومن میفروشه تازه شما از کجا میدونی طرح فعال میشه؟ الان اوراق ترین گلوله زن رو کمتر از 6 نمیتونی بخری .شما اگر واقعا گلوله زن میخوای باید قید 10 -12 میلیون رو بزنی هیچ راه دیگه ای نداره.
تازه یه اسلحه فروش میگفت فعلا کارخونه نخجیر 3 با کالیبر برنو میزنه و 270 تولید ندارن.

سلام دوست عزیز.اره راسته کالیبر 270 فعلا تولید نمیشه بجاش کالیبر برنو میزنه.یه فروشگاه توی شهرضا -اصفهان فروشگاه شوکا اونجا تیر 270گرفتیم 15ملیون به تفنگمون داد میگفت اینا که لولشون امریکایه تا 18 ملیون میبرن.

RE: نخجیر 3 - bastami - 2013-07-28 09:49 PM

سلام روزه نماز همتون قبول درگاه حق
من پیش دوستان بودم خیلی از 270 ها جدید بد تعریف می کردند، میگفت 270 آک از تو کارتن در آوردیم مرمی فشنگ رو وارد لوله میکردی از اون طرف می افتاد،می گفت دو مورد اینطوری دیدم ،فرستادن برای گارانتیKhansariha (367)
واقعا عجیبه ،نمیدونم دوستان با این مورد بر خورد داشتن یا نه؟؟

RE: نخجیر 3 - dieselpower - 2013-07-28 11:10 PM

اره داداش تا دلت بخواد یکی داشت وقتی شلیک میکرد مرمی از پهنا به هدف میخورد دقیقا یعنی هیچ برخوردی با خان نداشته اصلا به خاطر همین مسائل هست که چند وقتیه 270 نمیزنن فقط نخجیر3 کالیبر برنو تولید میشه(البته من از یه اسلحه فروش درست و حسابی شنیدم) کلا لوله های جدید رو هر کی دیده باشه خانهاشون به خان گلوله زن شبیه نیست بیشتر مثل خان خفیف هست خیلی نازک

RE: نخجیر 3 - KRALMAGNUM - 2013-07-28 11:28 PM

(2013-07-28 09:49 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پیش دوستان بودم خیلی از 270 ها جدید بد تعریف می کردند، میگفت 270 آک از تو کارتن در آوردیم مرمی فشنگ رو وارد لوله میکردی از اون طرف می افتاد،می گفت دو مورد اینطوری دیدم ،فرستادن برای گارانتیKhansariha (367)

علیک سلام.خداروشکر ما که به همچین چیزی بر نخوردیم.Khansariha (219)

RE: نخجیر 3 - dieselpower - 2013-07-29 12:38 AM

(2013-07-28 11:28 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-28 09:49 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش من درست متوجه نشدم 270 جدید رو 15میلیون بهتون قیمت داد؟

RE: نخجیر 3 - KRALMAGNUM - 2013-07-29 02:33 PM

(2013-07-29 12:38 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-28 11:28 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش من درست متوجه نشدم 270 جدید رو 15میلیون بهتون قیمت داد؟

نه داداش مال از این سری دوماست خدا نکنه از این جدیدا باشه. ما این 2ساله داریمش. خیله تفنگ خوبیه هم دقتش خوبه هم قدرتش تویه 200 متری به یه سنگ شلک کردم اندازه یه مزایک 30*30 شاید یکم کمتر از سنگ خورد کرد.

RE: نخجیر 3 - SHAYA - 2013-08-12 08:05 PM

سلام من 270 سال 1390 خريدم اكبند خريدم ولي هركاري كردم نميتونستم باهاش هدف بزنم بردم دادم صنايع دفاع لول را تعويض كردند به نظر شما كار اشتباهي انجام دادم واينكه از كجا متوجه بشم خان پهن يا نازك است و چه فرفي باهم دارن با تشكر از راهنمايي شما عزيزان

RE: نخجیر 3 - AREF . H . V - 2013-08-14 02:02 AM

سلام به تمام دوستان گلنگدنش که مال خودش نیست لولشم که مال کشور دیگیه مخلفات داخلیشم که مال ایران نیست پس میمونه قنداقش که مال ایرانه نتیجه میگیریم که ایران تو کپی برداری اوله . ببخشید ولی چرا ادم باید پولشو بده به این تفنگ . هر کی نظر خودشو داره ولی توصیه میکنم پولتون رو به این چیزا ندید ضرر میکنید به خدا اول پرس و جو کنید بعد اقدام کنید . از ما گفتن بود . یا علی .Khansariha (226)

RE: نخجیر 3 - رضا قلعه قافی - 2013-08-14 07:04 AM

(2013-08-12 08:05 PM)SHAYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من 270 سال 1390 خريدم اكبند خريدم ولي هركاري كردم نميتونستم باهاش هدف بزنم بردم دادم صنايع دفاع لول را تعويض كردند به نظر شما كار اشتباهي انجام دادم واينكه از كجا متوجه بشم خان پهن يا نازك است و چه فرفي باهم دارن با تشكر از راهنمايي شما عزيزان
دوست عزیز کمی بیشتر توضیح بدید که از چه فشنگی استفاده کردید؟با دوربین شلیک داشتید یا بدون دوربین؟توچه فاصله ای قصد هدف زنی داشتید؟درنهایت لوله سلاح رو که عوض کردید کالیبر عوض کردید یا همون 270 دوباره بستید؟