شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تعمیر قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر دوربین،قنداق و سایر تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=100)
+---- موضوع: تعمیر قنداق (/showthread.php?tid=863)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: تعمیر قنداق - climber7043 - 2016-03-07 10:28 PM

(2016-03-07 01:22 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قنداق m1 با قنداق شکاری فرق شون چیه ورا یکم پهن و‌کلفت هستند ممنون

hossin

سلام برای جلوگیری از رطوبت قنداق در هوای شرجی باید چیکار کرد؟

hossin
سلام دوست عزیز.
والا یه راهی مد نظرم هست و اون اینه که یه دست سیلر کیلر خوب و عالی بزنی به قنداق تفنگت. دیگه عمری میشه. نه رطوبت و نه آب بهش نفوذ نمیکنه و از فرسایش قنداق جلوگیری میشه.Khansariha (8)

RE: تعمیر قنداق - sepidar - 2016-03-08 11:32 AM

(2016-03-07 10:28 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-03-07 01:22 AM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin

hossin
سلام دوست عزیز.
والا یه راهی مد نظرم هست و اون اینه که یه دست سیلر کیلر خوب و عالی بزنی به قنداق تفنگت. دیگه عمری میشه. نه رطوبت و نه آب بهش نفوذ نمیکنه و از فرسایش قنداق جلوگیری میشه.Khansariha (8)

سلام دوست گرامی
یه توضیح در مورد سیلر کیلر میدی ؟ یه اصطلاحه یا ماده مخصوصیه ؟ یه چیزه یا سیلر و کیلر دو چیز مجزاست ؟ یا اگه آدرس سایتی که در موردش توضیح داده هم بدی ممنون میشم

RE: تعمیر قنداق - climber7043 - 2016-03-08 11:51 AM

(2016-03-08 11:32 AM)sepidar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-03-07 10:28 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

hossin

hossin
سلام دوست عزیز.

سلام دوست گرامی
یه توضیح در مورد سیلر کیلر میدی ؟ یه اصطلاحه یا ماده مخصوصیه ؟ یه چیزه یا سیلر و کیلر دو چیز مجزاست ؟ یا اگه آدرس سایتی که در موردش توضیح داده هم بدی ممنون میشم
سلام دوست خوبم
عرضم به حضورتون سیلر کیلر نام نوعی لایه محافظ هستش که به صورت لایه نازک و براق میمونه که به چوب میزنن که سطح چوب خورده نشه و عمرش طولانی بشه.
حتی تو صنعت هم به بعضی از قطعات فلزی میزنن مثل سطح خارجی یه سیلندر که اگه سیلر کیلر بشه دیگه تا موقعی که این مواد بهش چسبیده هیچ موقع زنگ نمیزنه و عمری میشه.
واضح تر بگم سیلر کیلر مثل یه لایه نازک رنگ میمونه با این تفاوت که بی رنگه و شفاف هستش که در صنعت چوب بسیار کاربرد دارد. مثلا اگه قنداق تفنگ رو دیده باشی مخصوصا تفنگهای گران قیمت یه لایه نازک براق روش چسبیده که در مقابل آب و رطوبت محافظت میشه( البته قسمت داخلی قنداق تفنگ شامل این لایه نمی باشد و باید مواظب باشیم روغنی چیزی روش ریخته نشه که داخلش نفوذ کنه).
اگه خواستی سیلر کیلر بزنی باید قنداق تفنگت را باز کنی ببری پیش نجاری یا جاهایی که نقاشی میکنن واست یه لایه نازک و تمیز میزنن.
Khansariha (8)

RE: تعمیر قنداق - Arashfrd - 2016-03-29 01:58 PM

سلام دوستان اسلحه بوکانیر من داخل ماشین بین وسایل ها خط افتاده چوب قنداق هیچ اسیبی ندیده فقط لایه ای که روش هست خراب شده اگر دوستان اطلاعی دارند که بشه درستش کرد ممنون میشم راهنمایی کنید Khansariha (8)

[تصویر: IMG-20160329-143514.jpg]
[تصویر: IMG-20160329-143424.jpg]
[تصویر: IMG-20160329-143339.jpg]

RE: تعمیر قنداق - soheilabou - 2016-08-21 06:50 PM

سلام خدمت دوستان و اساتید گله انجمن.. تو مبحث پترن بعضی از دوستان در مورد پرو قنداق اطلاعات خواستن.. این عکس ها خدمت عزیزان.. انشا الله مفید واقع بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تعمیر قنداق - MehdiNiyati - 2016-08-22 11:08 AM

(2016-08-21 06:50 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان و اساتید گله انجمن.. تو مبحث پترن بعضی از دوستان در مورد پرو قنداق اطلاعات خواستن.. این عکس ها خدمت عزیزان.. انشا الله مفید واقع بشه

دوست عزیز این اطلاعات مربوط به قبضه تپانچه ای هست برای قبضه های انگلیسیش رو هم دارید ؟؟؟

RE: تعمیر قنداق - soheilabou - 2016-08-23 10:02 AM

سلام اینو دارم که زیاد واضح و مشخص نیست

RE: تعمیر قنداق - ars - 2016-08-27 08:26 AM

سلام به دوستای گلم
نمیدونم که جای این موضوع اینجا هست یا خیر.
من تک لول روس دارم وباهاش یه مدت هست که میرم تراپ . اونجا شک کردم به این موضوع که قنداق واسه من تنظیم نیست .اندازه قنداق واسه دست من کوچک تر هستش. میخواستم بدونم چه طوری میتونم این شک رو برطرف کنم ؟ هم درخصوص طول قنداق وهم در خصوص عرض اون؟
هستند دوستانی که با این سلاح خیلی راحت تراپ کار میکنند اما من با این سلاح نمیتونستم البته اونا از نظر قد از من کوتاه تر هستند.
لطفا راهنمایی فرمایید.

RE: تعمیر قنداق - karbakhsh - 2016-08-27 09:48 PM

اساتید قبلا گفتن؛؛شما ارنج دستتون با قسمن بازو با زاویه 90 درجه نگه دارین و ته قنداق بزارین رو بازو(تفنگ و قسمت ارنج شما موازی و چسبیده بهم باشن)و باید شما وقتی قبضه تفنگ نگه میدارین انگشت اشاره شما باید راحت رو ماشه خم بشه یا انگشت شما باید 2_3 سانت از ماشه بلندتر باشه. البته من چنتا عکس دارم که اگه پیدا کنم براتون میزارم.

RE: تعمیر قنداق - ars - 2016-08-28 11:06 AM

(2016-08-27 09:48 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اساتید قبلا گفتن؛؛شما ارنج دستتون با قسمن بازو با زاویه 90 درجه نگه دارین و ته قنداق بزارین رو بازو(تفنگ و قسمت ارنج شما موازی و چسبیده بهم باشن)و باید شما وقتی قبضه تفنگ نگه میدارین انگشت اشاره شما باید راحت رو ماشه خم بشه یا انگشت شما باید 2_3 سانت از ماشه بلندتر باشه. البته من چنتا عکس دارم که اگه پیدا کنم براتون میزارم.

سلام دوست عزیز
ممنون میشم اگر در این خصوص راهنمایی فرمایید.
متشکرم