شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2015-03-16 06:12 PM

ورودتون رو به انجمن تبریک میگم
قدرت ای تی چیزی در حدود 45 ژول هست و اکثر تفنگ های دهه ی 60 و 50 و .... زیر 10 ژول قدرت دارند !
45 ژول قدرت یعنی شما میتونید مرمی 1 گرمی رو با سرعت 300 متر بر ثانیه شلیک کنید
80 متر که هیچ اگر در فواصل بالای 100 متر هم شلیک دقیقی داشته باشید ساچمه در اون فاصله هم توان کشتن یک پرنده رو داره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javaddiana - 2015-03-16 09:02 PM

سلام دوستان ،امروز یه فرصتی شد تا تفنگمون رو ببریم بیرون و چند تا تیر باهاش شلیک بکنیم،ولی یه مشکلی با دوربین پیدا کردم و اون اینکه :پیچ بالای دوربین رو تا آخر به سمت چپ چرخوندم ولی باز پایین هدف میزنه دیگه آخرشه و پیچ صفت شده ،حالا موندم چیکار بکنم که این دوربین بالاتر بزنه ،حدود 3سانتی پایین میزنه ،البته تمام تیرها رو روی هم میزنه ولی خوب این مشکل رو داره و صفر نمیشه،در ضمن دو پایه 2تکه پایه بلند روش بود و الان رفتم یه 2تکه پایه کوتاه خریدم باز هم همین مشکل رو داره،از دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی بکنن.
داداش علیرضا منم تازه واردم و زیاد اطلاعاتی در مورد این 2 مدل ندارم ولی من خودم عاشق قیافه بی تی 65 بودم و 2 ماهی داشتم راجع به اون تحقیق میکردم و به این نتیجه رسیدم که تفنگ بسیار خوبیه ولی یه روز که این تفگ رو که مال یکی از دوستانم بود به دست گرفتم کلا از خریدش پشیمون شدم و فقط به خاطر اون وزنش ،و رفتم یه ای تی گرفتم،اگه جسه ورزشکاری داری و با وزنش مشکل نداری بی تی رو بخر،دوستانی که این تفنگ رو دارن هیچ مشکلی باهاش ندارن و خیلی هم راضین.منم که با ای تی که چند روز دستمه خیلی دارم حال میکنم ،تفنگ خوش دست و ردیفیه،زیادم جنبه قدرت رو ملاک قرار نده که همون 40 ژول هم برای تفنگ بادی به نظر من زیاده،شاید اساتید سایت نظر دیگه ای داشته باشن.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - abdanan - 2015-03-16 09:20 PM

دوست عزیز با شیم گذاری میتونی مشکل دوربین را حل کنی با برش مقداری از جنس سیم کارت مابین دوربین وپایه عقبی این مشکل قابل حل شدن هست.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javaddiana - 2015-03-16 09:32 PM

داداش منظورت اینه که زیر دوربین جایی که به پایه میچسبه یه چیزی بزارم؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - abdanan - 2015-03-16 09:42 PM

اره مابین دوربین وپایه البته فقط پایه عقب به سمت چشمی پایه جلو هیچی نزار

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - javaddiana - 2015-03-16 09:53 PM

دمت گرم داداش کاری که گفته بودی رو انجام دادم و یه گروپ تو 10 متر گرفتم با اینکه شب بود و نور هم مناسب نبود تمام تیر ها رو روی هم زد واقعا از نگرانی درمون آوردی ،مشکل کاملا حل شد دستت درد نکنه

تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cacciatore - 2015-03-17 01:46 AM

من با اي تي كه قبلا داشتم راحت كبوتر در فاصله ٨٥ متري رو فريز ميكردم. البته بحث قلق و دوربين مناسب هم هست

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - abdanan - 2015-03-17 12:15 PM

(2015-03-16 09:53 PM)javaddiana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم داداش کاری که گفته بودی رو انجام دادم و یه گروپ تو 10 متر گرفتم با اینکه شب بود و نور هم مناسب نبود تمام تیر ها رو روی هم زد واقعا از نگرانی درمون آوردی ،مشکل کاملا حل شد دستت درد نکنه

سلامت باشی خوشحال شدم که مشکلت حل شد تیر اندازی خوبی داشته باشی

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - abdanan - 2015-03-17 08:54 PM

سلام دوستان روشی که بشه قدرت ای تی را بالا برد بغیر از تنظیم فنر چکش راه دیگری هست
اگر روشی سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mhrSB - 2015-03-17 08:59 PM

(2015-03-17 08:54 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان روشی که بشه قدرت ای تی را بالا برد بغیر از تنظیم فنر چکش راه دیگری هست
اگر روشی سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
چند راه هست که همش در اخر به افزایش هوای خروجی از مخزن منتهی میشه.
مثلا همون پیچ تنظیم فنر چکش و یا:
سنگین تر کردن چکش،قوی تر کردن فنر چکش(تعویض فنر)و موارد مشابه روی چکش و فنر چکش.و یک راه دیگه هم تغییر در والو هست،مثلا باید قطر خروجی هوا بیشتر بشه و یا فنر پشت سوزن ضعیف تر بشه.
تا ان جایی که من شنیدم همین روش ها بوده.Khansariha (226)
البته خودم قصد دارم قدرت ای تی 44 را بیاورم روی 36 ژول تا قدرتش به نصبت کالیبرش بهتر باشه.Khansariha (399)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)