شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - AIRKING - 2013-08-29 09:59 PM

دوستان کسی اطلاع داره که امسال فارس پروانه میدن یا نه؟Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - royal - 2013-08-30 12:46 AM

سلام به همه عزیزان

پروانه پرندگان به دو نوع خشک زی و اب زی تقسیم شده خشک زی 45 هزار تومن منبع تقریبا موثق هست ضمنا مدت هم در دست بررسی است بین 2 تا 4 ماه بحثه .
همونطور که عرض کردم صددرصد نیست
هنوز شما هادی جان و خیلی از دوستان خدارو شکر کنید که در مناطق خوش اب و هوایین و با شکارگاه فاصله ای ندارین من (و خیلی از بچه های این استان) بیشتر مواقع به استان مجاور یعنی خراسان جنوبی و روستای خودمون میرم یعنی بیش از 400 کیلومتر که اگه واقعا بشینم حساب مادی شکاررو بکنم هر کبک برام به قیمت یه جفت بوقلمون در میاد.خیلی از دوستان رو دیدم برای خرگوش فاصله زاهدان تا قاین رو میرن یعنی بیش از 600 کیلومتر (در اثر خشکسالی این مناطق)
به همین خاطر خدا خدا میکنیم تعداد پروانه محدود نشه و الا از..... پروانه خودمون ...استفاده میکنیم

ممنونم بیژن جان پس مثل پارساله و فکر کنم خرگوش هم 10 هزار تومان بود اگه بشه 4 ماه که عالی میشه Khansariha (48)

شما درست میفرمایید الحمد الله چون ما مناطقمون کوهستانی و جنگلی با یه 10 کیلومتر فاصله از شهر راحت میتونیم شکار کنیم

RE: پروانه شكار - shekarchikoohestan - 2013-09-03 10:40 AM

از دوستان کسی میدونه که تو استان فارس امسال پروانه شکار صادر میشه یا نه ؟این سوال خیلی از دوستانمونه؟اگر کسی از دوستان میتونه یه جورای خبری از پیدا کنه ممنون میشیم
با تشکر فراوان

RE: پروانه شكار - javadjk - 2013-09-03 12:21 PM

سلام دوستان
امروز رفتم برا پروانه گفتن دفترچه میخاد
گفتم خو بدین گفتن مجوز سلاح
گفتم بادیه مجوز نمیدن یعنی نمیخاد . گفتن که با این حساب ما نمیتونیم دفترچه بدیم....
اقا یکی یه راه حلی بده به ما که بدجور گرفتار شدیم با این جماعت نافهم و قانون ندون....
اگر کسی در تهران این کار رو انجام داده خبر بده تا ما هم پیگیری منیم ببینیم چی میشه......
Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)

RE: پروانه شكار - mhrSB - 2013-09-03 01:01 PM

(2013-09-03 12:21 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
گفتم بادیه مجوز نمیدن یعنی نمیخاد . گفتن که با این حساب ما نمیتونیم دفترچه بدیم....
اقا یکی یه راه حلی بده به ما که بدجور گرفتار شدیم با این جماعت نافهم و قانون ندون....
اگر کسی در تهران این کار رو انجام داده خبر بده تا ما هم پیگیری منیم ببینیم چی میشه......
Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
سلام اقا جواد
برای دفترچه شکار تفنگ بادی شما به جای مجوز سلاح باید فاکتور مغازه را با خودتون ببرین.که روش زده باشه المانی و یا چینی و کالیبر 5.5 ذکر شده باشه و همچنین شماره سریال اسلحه(و یک نکته این که ننوشته باشه پی سی پی بهتره)البته اگه قیمتی که روی فاکتور هست پایین باشه چه بهتر تا الکی گیر بیخودی ندن.Khansariha (172)
البته اون جماعت(منطقه شما)سعیشون این هست که چوب لای چرخ شما بزارن.Khansariha (226)
من هنوز انجام ندادم اما راهش این هست.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - اشکان - 2013-09-03 01:24 PM

سلام Khansariha (8)
من پارسال دو تادفترچه واسه مگنوم و 54 گرفتم ، عکس و فیش واریزی را بردم و نیز فاکتور تفنگ که شماره سریال و مدل را داخلش نوشته بود ، براحتی هم دفترچه شناسایی شکارچی را صادر کردند ، البته هر چه که داخل فاکتور نوشته باشند عیناً همان داخل دفترچه قید می شود.

RE: پروانه شكار - javadjk - 2013-09-03 01:43 PM

دست عزیزان درد نکنه بابت اینکه زحمت جواب دادن رو کشیدید..
بازم باهاشون تماس گرفتم گفت فردا باهام تماس بگیر تا با استان هماهنگ کنم امیدوارم اداره استان حداقل قانون رو بدونن وگرنه کار خراب میشه...
فقط دوستانی که موفق شدن یه شماره تماس از اداره اونجا برام بفرستن تا در صورت نیاز بتونم ارجا بدم به اون اداره....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - arash1324 - 2013-09-04 07:39 AM

(2013-09-03 12:21 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام و درود Khansariha (8)

پس با اين حساب پروانه شكار از الان صادر ميشه ؟
چه خوب و چه زود Khansariha (219)
اگه مبلغ پروانه امسال رو ذكر كنيد لطف كرديد . البته براي ساچمه زني و بادي 5/5

RE: پروانه شكار - javadjk - 2013-09-04 10:33 AM

بازم سلام و روز همگي بخير

بالاخره بعد از كلي پيگيري به نتيجه رسيديم
يعني با تماس با استان قضيه مجوز بادي لغو و فقط ارائه فاكتور معتبر (قيد شماره سريال در فاكتور ضروري مي باشد) مورد تاييد قرار گرفت و خيال ما راحت شد...
اما اما اما
مثل اينكه دفترچه شناسايي از تهران براي استان ها فرستاده نشده بناير اين بايد صبر فرمائيم...
فقط از دوستان ميخام هر وقت دفترچه رسيد حالا در هر استاني لطفا خبر رساني كنيد تا بجنبيم
بنده خدا قرار شد هر وقت دفترچه اومد باهام تماس بگيره....
در مورد قيمت هم چون هنوز خبري نبود چيزي دستگيرم نشد ايشالا در مراحل بعدي....
احتمالا دفترچه دوربر 6 -7 تومن و پروانه هم دوربر 50 باشه با احتساب تورم شايد هم بيشتر........
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: پروانه شكار - hellboy - 2013-09-04 11:13 AM

سلام
اگه درست متوجه شده باشم منظورتون دفترچه شکارچیان هست که محیط زیست میده که قیمتش 5500 هست و یک عکس و کپی کارت ملی و فیش واریزی رو میخاد اعتبارش 5 ساله هست و در همدان هم دارن میدن و مشکلی نداره اما هنوز مجوز شکار نیومده اونم واسه دو گونه پارسال صادر میشد هرکدوم 45000