شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - stalker - 2013-08-21 06:45 PM

دوستان من و محراب این چند روز هر چی تماس گرفتیم محیط زیست سرخه حصار نشد سوال کنیم چون همش مشغول بود

کسی تماس گرفت میتونه بپرسه برای اتباعی که دارای کارت شناسایی هستن دفترچه تفنگ بادی میده؟

بعضی دوستان مثل حسین جان میگه کسی بیرون گیر نمیده برای شما ها بله ولی برای من یکم فرق میکنه

RE: پروانه شكار - stalker - 2013-08-26 04:30 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نامه رو کسی بدون واتر مارک سایت و کیفیت خوبش داره اپلواد کنه؟رفتم برای دفترچه بهم نمیدن مجبوریم از این استفاده کنیم

RE: پروانه شكار - javadjk - 2013-08-26 05:59 PM

(2013-08-26 04:30 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نامه رو کسی بدون واتر مارک سایت و کیفیت خوبش داره اپلواد کنه؟رفتم برای دفترچه بهم نمیدن مجبوریم از این استفاده کنیم
دوست عزیز
این نامه مربوط به اداره اسلحه و مهمات یه شهرستانه که برای ملاحظه ارباب رجوع زدن تا سوال نکنه ارزش قانونی نداره....
محیط زیست خیلی در جریان نیست
اگر میگن جواز حمل می خاد که بگین خودشون یه استعلام از اداره مهمات بگیرن تا بفهمن نمیخاد....
اگر هم میگن دفترچه نمیخاد که باید اینو بدونن که بدون دفترچه نمیشه پروانه گرفت....
اگر هم پروانه میدن شما بگیر و دفترچه رو بیخیال شو... همون پروانه کار فصل شکارت رو راه میندازه...
اصلا شما با دفترچه هیچ کاری نمیتونی انجام بدی فقط باید پروانه داشته باشی...
منم مشکل شما رو داشتم...
بازم شما به استناد بند 9 این لینک که مال سازمان هست میتونی اقدام کنیKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: پروانه شكار - حسین - 2013-08-26 07:40 PM

(2013-08-26 04:30 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مجدد
مختار جان بهت گفتم که تفنگ بادی به هیچ وجه تا کالیبر 5/5 ایرادی نداره و مجاز هستش!
هی بری و بیای بازم فایده نداره اگر یه آدم نادان و احیانا ناآگاه بخواد گیر بده نهایتش تفنگ میبره میفهمه که اشتباه کرده مجبوره پس بده تفنگ 5/5 رفیق منو گرفتن طرف رفت کلانتری رییس به مامورش گفت مگه مریضی تفنگ بادی میری میگیری و میاری؟؟!!!!!
آخرش اون بنده خدا دید خیط شده بعد از اینکه 2-3 ساعت تفنگ از روی لج بازی نگه داشته بود پسش داد!
خیالت راحت اگر 5/5 غیرقانونی بود تو فردوسی یه نفر جرات نمیکرد تفنگ تو ویترین بزاره!!!!

RE: پروانه شكار - javadjk - 2013-08-26 08:00 PM

اینم دستورالعمل صدور پروانه عادي شكار پرندگان وحشي استاني
بند شماره 9 را ملاحظه کنین

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - kavehatm - 2013-08-26 09:45 PM

(2013-08-26 08:00 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز URL مربوط به لینک رو قرار نداد ه اید . به عبارتی لینکت خالیه !

RE: پروانه شكار - javadjk - 2013-08-26 09:59 PM

دوست عزیز URL مربوط به لینک رو قرار نداد ه اید . به عبارتی لینکت خالیه !
[/quote]
اخ اخ شرمنده لینک بهم ریختKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
تقدیم به شما

RE: پروانه شكار - bycal - 2013-08-26 10:37 PM

(2013-08-26 08:00 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک کار نمیکنه دوست عزیز

RE: پروانه شكار - royal - 2013-08-29 06:21 PM

دوستان کسی از قیمت پروانه شکار پرندگان اطلاعی نداره ؟؟؟

RE: پروانه شكار - bycal - 2013-08-29 07:42 PM

(2013-08-29 06:21 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی از قیمت پروانه شکار پرندگان اطلاعی نداره ؟؟؟
سلام به همه عزیزان

پروانه پرندگان به دو نوع خشک زی و اب زی تقسیم شده خشک زی 45 هزار تومن منبع تقریبا موثق هست ضمنا مدت هم در دست بررسی است بین 2 تا 4 ماه بحثه .
همونطور که عرض کردم صددرصد نیست
هنوز شما هادی جان و خیلی از دوستان خدارو شکر کنید که در مناطق خوش اب و هوایین و با شکارگاه فاصله ای ندارین من (و خیلی از بچه های این استان) بیشتر مواقع به استان مجاور یعنی خراسان جنوبی و روستای خودمون میرم یعنی بیش از 400 کیلومتر که اگه واقعا بشینم حساب مادی شکاررو بکنم هر کبک برام به قیمت یه جفت بوقلمون در میاد.خیلی از دوستان رو دیدم برای خرگوش فاصله زاهدان تا قاین رو میرن یعنی بیش از 600 کیلومتر (در اثر خشکسالی این مناطق)
به همین خاطر خدا خدا میکنیم تعداد پروانه محدود نشه و الا از..... پروانه خودمون ...استفاده میکنیم