شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ماکان - 2020-10-24 12:12 PM

سلام مجدد.Khansariha (8)
با مگسک،بسته ساچمه سری قدیمی بود،امروز 1 بسته جدید گرفتم که ظاهرا شکیل و یکدست تر هستن.
قبلیا در جا خوردن داخل لول اختلاف رفتار داشتن.
با جدیدا چندتا تست استاندارد بگیرم اطلاع میدم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - RezaHatamiHunter - 2021-06-29 11:51 AM

سلام دوستان من خودم قبلا شادو سوار میشدم
Cal5/5
الان میخوام دوباره سلاح بخرم
برای ش... و هدف زنی
و معتقد هستم هیچ تفنگی شادو1000نمیشه حتی پی سی پی کریکت!!!واقعا سلاح فوق العاده ای هست
اما چون قطعات پرسی هست و همچنین پلاستیکی یکم دلسرد شدم
دوستانی که این سلاح رو دارند یا ازش اطلاعی دارند
لطفا بفرمائید قطعاتی مانند محافظ ماشه یا گردگیر انتهای سیلندر یا کپ اون موجود هست؟
آیا امکان تعویض برک ماوزل سر لوله هست؟
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی شما دوستان عزیز.
مدیر محترم ویرایش نکنKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ln 1 - 2021-07-04 11:37 AM

با سلام. گاموهای جدید با اینکه کمی از دنیای فلزات فاصله گرفتن ولی در صورت استفاده صحیح به مشکل بر نخواهند خورد. در مورد لوازمی که فرمودین خیلی کم یابه ولی پیدا میشه. بلوک لوله که به اصطلاح کپ معروف شده قابل تعمیره. حتی جایگزینی با فلزی. شادو مازل بریک نداره. اگه منظور شما قطعه پلاستیکی سرلول که مگسک روی اون سوار میشه هست، بله قابل تعویضه. باید گرم بشه مقداری. نهایتا هم میتونید از ورژنهای قدیمی تهیه کنید که ماشه فلزی بودن و مشکل لوازم ندارن چون اکثر لوازمش با کرال مگنومذ یکی هست. یعنی کرال از گامو کپی کرده

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amn - 2021-07-05 12:47 PM

(2021-06-29 11:51 AM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من خودم قبلا شادو سوار میشدم
Cal5/5
الان میخوام دوباره سلاح بخرم
برای ش... و هدف زنی
و معتقد هستم هیچ تفنگی شادو1000نمیشه حتی پی سی پی کریکت!!!واقعا سلاح فوق العاده ای هست
اما چون قطعات پرسی هست و همچنین پلاستیکی یکم دلسرد شدم
دوستانی که این سلاح رو دارند یا ازش اطلاعی دارند
لطفا بفرمائید قطعاتی مانند محافظ ماشه یا گردگیر انتهای سیلندر یا کپ اون موجود هست؟
آیا امکان تعویض برک ماوزل سر لوله هست؟
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی شما دوستان عزیز.
مدیر محترم ویرایش نکنKhansariha (8)

سلام همینجور که اقای ( in 1 ) گفتن.
این قطعات رو میشه پیدا کرد ؛ اما کم یابه.
البته در مورد گپ تفنگ ؛ ( این ایده الان اومد تو ذهنم ) شاید بشه گپ رو جدا کرد و به یه ریخته گری و تراشکاری داد تا این قطعه رو براتون با فولاد بسازن البته اگر بتونن. اینجوری خیالتون از بابت گپ راحت میشه

●اما خود اون گپ پلاستیکی هم اونقدرا مشکلی نداره و در صورت استفاده صحیح از سلاح ؛ سلاحتون از شما به ارث خواهد رسید.

و مگسکی که در سر لوله قرار داره هم قابل تعویض هست.

البته من اگر میخواستم یه شادو بخرم یه دونه اکبند می خریدم و تا اونجایی که کار می کرد ازش کار میکشیدم و بعد از خراب شدن به فکر تعویض قطعاتش می افتادم.

ببخشید پُر حرفی کردم
موفق باشید؛ تا بعد....

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - RezaHatamiHunter - 2021-07-11 08:39 PM

مدیون هستید اگر شادو 1000دارید و بخوایید اون رو بفروشید
مخلص همه شادو سوار هاKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - RezaHatamiHunter - 2021-07-13 12:19 PM

دوستان عزیز سلام.
شکاف درجه شادو 1000باز شدنی هست
باضربه باز میشه یا باید قید باز شدنش رو بزنیم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ln 1 - 2021-07-13 01:05 PM

با سلام. اگه سری جدید باشه فقط نیمه بالایی شکاف درجه قابل تفکیک هست و پایه ثابت شده. اگه شادو سری قدیم و ماشه فلزی باشه کلا قابل جدا شدنه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - RezaHatamiHunter - 2021-07-13 02:48 PM

سلام خدمت استاد عزیز با نام کاربری ln 1
بله منظورم قطعه رویی هست.
فقط اگر امکانش هست نحوه جداکردنش از کپ رو هم عنوان کنید با تشکرKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ln 1 - 2021-07-13 06:07 PM

با سلام. آقا رضا اون قطعه با بلوک لوله به شکل یکپارچه ساخته شده و امکان جدا شدن نداره و اینکه خودم هم دقیقا در خاطرم نبود برای همین خاطر نقشه فنی را هم ضمیمه ارسال کردم.
و اینکه اینجا همه داریم از هم یاد میگیریم Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - RezaHatamiHunter - 2021-07-13 06:33 PM

ممنون بابت توضیحات گرانمایه شماKhansariha (8)