شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - rezajf - 2013-01-23 12:59 AM

بعضي ها ميگن يكي هست يعضي ها ميگن نه
استفاده 7.92 تو 8 ميل خطري نداره
البته اين هم بگم نخجير 3 هاي 270 تماما برنو هستند فقط لول و قنداق عوض شده مال شما هم احتمالا همان لول برنوهاي جنگي موجود در انبار باشن و يا بهتر بگم همان برنو قديمي البته نو با تعويض قنداق و دستگاه نشانه روي از سوي جنگ افزار سازي باشه كه در اين صورت همان 7.92 است

RE: نخجیر 3 - moriyeta - 2013-01-25 01:24 PM

از دوستان کسی باروت و چاشنی 270 سراغ نداره؟؟؟؟
واسه پر کردن فشنگ مرمی و پوکه دارم باروت خوب میخام

RE: نخجیر 3 - mrbala - 2013-01-25 02:43 PM

سلام
منم همون 57*8 رو دارم. البته برنو تا حالا نداشتم، ولی میگن همونه.
تو یه سایت خارجی هم خوندم که 7.92 رو واسه راحتی بهش میگن 8 !!!! راست و دروغش پایه خودش!!!

من سهمیه ام رو که گرفتم ، همون مهام خودمون ، گلوله هاش نوک گرد هستش. تازه تفنگ رو گرفتم واسه این میپرسم. همشون همین جوریه؟ چون من تو نت که سرچ کردم فقط مدل های نوک تیز رو دیدم.
تازه نوک این مهام ها سربی هستش!! کیفیتشم بد تو ذوق میزنه!!! چندتاش که واقعا نوکش نا فرمه!!!
عکساشو میزارم.

RE: نخجیر 3 - novincar - 2013-02-19 08:59 AM

سلام
میخواستم از دوستان بپرسم چه جوری میشه یک نخجیر 3 دولتی خرید ؟ و قیمتش چنده سهمیه ایش؟
و اگه احتیاج به تفنگ اوراقی داشته باشه اونو چند میشه خرید؟ و ایا تفنگ اوراقی باید مجوز دار باشه یا فقط فیزیک تفنگ مهمه؟
ممنون

RE: نخجیر 3 - rezajf - 2013-02-19 10:11 AM

(2013-01-25 02:43 PM)mrbala نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
منم همون 57*8 رو دارم. البته برنو تا حالا نداشتم، ولی میگن همونه.
تو یه سایت خارجی هم خوندم که 7.92 رو واسه راحتی بهش میگن 8 !!!! راست و دروغش پایه خودش!!!

من سهمیه ام رو که گرفتم ، همون مهام خودمون ، گلوله هاش نوک گرد هستش. تازه تفنگ رو گرفتم واسه این میپرسم. همشون همین جوریه؟ چون من تو نت که سرچ کردم فقط مدل های نوک تیز رو دیدم.
تازه نوک این مهام ها سربی هستش!! کیفیتشم بد تو ذوق میزنه!!! چندتاش که واقعا نوکش نا فرمه!!!
عکساشو میزارم.

دوست عزيز اين سهميه فشنگ رو كجا خريدي؟ اگه زحمتي نيست ميتوني براي من هم تهيه كني؟ من سهميه امسال رو نگرفتم اگه زحمتي نبود يه pm بده

RE: نخجیر 3 - arashghaderi - 2013-02-23 07:53 PM

سلام به همگی دوستان
فشنگ 270 خارجی هر مارکی شد فقط 130 به بالا باشه خریدارم
برای مصرف شخصی میخوام
تعداد بستگی به قیمت داره
ممنون از همگیKhansariha (77)

RE: نخجیر 3 - imanmasoumi - 2013-02-23 09:49 PM

سلام دوست عزیز
اگه تو تاپیک اعلام نیاز مطرح بفرمائید ، سریع تر نتیجه میگیرید

RE: نخجیر 3 - arashghaderi - 2013-02-25 07:31 PM

اونجا هم اعلام کردم ولی مثل اینکه خبری نیست Khansariha (367)

RE: نخجیر 3 - younes - 2013-04-07 11:44 AM

سلام وتبريك سال نو به همه دوستان عزيز يسوال داشتم عزيزان كسي نخجير3كاليبر 308 توي بازار فروش ديده قيمت ازادش حدودا چقدر ممنون

RE: نخجیر 3 - SHAYA - 2013-04-08 05:49 PM

با سلام خدمت دوستان عزيز من قبلا يك سوال در همين قسمت مطرح كردم ولي حالا نيست ؟ خوب مهم نيست ميخواستم از اساتيد محترم سايت بپرسم من يك تفنگ 270 ايران خريدم براي تميز كردن داخل لوله از يك برس سيمي كه در يك پك كامل بود استفاده ميكنم ايا به خان اسلحه اسيبي نميرسونه ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد