شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-07-25 08:10 PM

باید شیم گذاری کنید...در ضمن مربوط به تایپیک صفر کردن دوربین میشه...

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arminjeb - 2012-07-25 08:18 PM

مرسي از جوابتون
بله خوندم تايپيك رو منظورتون نوار گذاشتن زير پايس ديگه?

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-07-25 08:18 PM

(2012-07-25 07:56 PM)arminjeb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من يه دوربين براي تفنگم GAMO royal cfx
گرفتم روي تفنگ چايي كه دوربين قرار ميگيره خوده تفنگ يه پايه مانند داره . اونو بايد باز كنم?
اخه دوربينو روش سوار كردم ولي يكم پايين ميزنه ديگم طبلكها جوابگو نيستن تنظيم بشه

دوست عزیز این فاصله ای که شما میگید چقدر هستش که پایین میزنه و اینکه پایین زدن در چه حدی هستش؟؟؟

لطف کن از پایه تفنگت عکس بگیر ؟؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-07-25 08:23 PM

(2012-07-25 08:18 PM)arminjeb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسي از جوابتون
بله خوندم تايپيك رو منظورتون نوار گذاشتن زير پايس ديگه?
خوب باید مشکلتون رو اونجا بیان کنید...بله ...نوار پلاستیکی, چرمی, فلزی و...

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arminjeb - 2012-07-25 08:23 PM

تقريبا 4cm پايين ميزنه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-07-25 08:40 PM

تو چند متر 4 سانت پایین میزنه؟؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arminjeb - 2012-07-25 08:45 PM

تو 13-14 متري
هم از راه دور هم نزديك 4cm پايين ميزنه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - esijoon - 2012-07-25 08:48 PM

آرمین جان زیر پایه عقب 1 میلیمتر شیم بزار.......کاغذ چند لا یا چسب 5 سانتی چند لا شده یا چرم........من هم زیر پایه عقب دوربینم 1 میل شیم داره....کلا بادی همینه...به دلیل افت ساچمه زیادش باید حتما شیم داشته باشه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-07-25 08:50 PM

دوستان این کار با پایه های بلند هم تا حد زیادی قابل رفع هستش
Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - savin - 2012-07-27 11:56 PM

دوستان من از این جنس برای شیم گذاری استفادم میکنم این یک نوع پلاستیک که برای وکیوم کردن سیم و کابل برق استفاده میشه و طرز استفادش اینجوری که کابل رو از داخلش رد میکنند وبعد با سشوار صنعتی یا هر وسیله گرمایشی دیگه حرارتش میدن و جنسش طوریه که کاهش حجم پیدا میکنه و کابل رو محکم میگیره و از اون در مقابل شعله و حرارت تا 120 درجه سانتی گراد محافظت میکنه که البته برای شیم گذاری احتیاجی به حرارت دادن نیست و فقط رنگ مشکی و جنس بسیار مقاومش مد نظر هستش ولی از مصارف دیگرش برای کار ما اینه که چون در رنگها و عرضهای مختلفی موجود هستش میشه ازش برای پوشش روی لوله تفنگ استفاده کرد من خودم ی تفنگ چینی دوستم رو براش همین کار رو کردم و خیلی فیت و محکم شد و ظاهر لوله نو شد .
امیدوارم به کار دوستان بیاد چون من خودم خیلی جاها ازش استفاده میکنم

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]