شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mehdi713 - 2016-10-22 09:41 AM

(2016-10-20 09:39 PM)shay نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان
من تازه یه شادو هزار 4.5 گرفتم از فردوسی 360تومن
دوتا سوال داشتم از اساتید
1-با توجه به قدرت متوسط و برد محدود آیا دوربین گذاشتن رو شادو رو توصیه میکنید?
2-توصیه شما برای یه دوربین زوم ثابت با قیمت مناسب که روی شادو هزار جواب بده چیه?
به نظر من دوربین رو شادو نزار جالب نیست .من خودم شادو دارم با نشونه خوده تفنگ بهتر از دوربین جوابگوت میشه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - keykha - 2016-10-29 03:08 AM

سلام دوستان چند تا سوال داشتم از اساتید محترم شادو 4/5بهتره یا5/5هرکدوم که برای شکار وهدف زنی مناسبه و دومین سوال دوربین سنترپوینت4-16*40 خوبه برا شادو با پایه ثابت سومین سوال از چه نوع ساچمه ای که گروپ خوبی داشته باشه تو فاصله بالا لطفا راهنمایی کنید ممنون.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - andytanha - 2016-10-29 08:01 AM

(2016-10-29 03:08 AM)keykha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان چند تا سوال داشتم از اساتید محترم شادو 4/5بهتره یا5/5هرکدوم که برای شکار وهدف زنی مناسبه و دومین سوال دوربین سنترپوینت4-16*40 خوبه برا شادو با پایه ثابت سومین سوال از چه نوع ساچمه ای که گروپ خوبی داشته باشه تو فاصله بالا لطفا راهنمایی کنید ممنون.Khansariha (8)

سلام
شادو به خاطر قدرت متوسط کالیبر 4.5 بهتره
شادو به خاطر داشتن لگد نرم اکثر دوربین ها روش جواب میده
برای شادو برای ش.... بیشتر از 50 متر نمیتونید حصاب کنید پس همین ساچه های گامو جواب گو هست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-10-31 06:53 AM

(2016-10-20 09:39 PM)shay نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2-توصیه شما برای یه دوربین زوم ثابت با قیمت مناسب که روی شادو هزار جواب بده چیه?
سلام داداش
اگه میخوایی دوربین بخری یک دوربینی بخر که عمری باشه و تا همیشه کار کنه برات
دوربین 100تومن که نشد دوربین!
پولتونو نگهداریید واسه یک دوربین خب
دوربین زیر 200تومن الکیه
برید یک سنترپونت بگیرید 250تومنه خیلی هم عالیه زوم دار هم هست
(2016-10-29 03:08 AM)keykha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من شادو 5.5رو قبول دارم برید 5.5بگیرید دوربینی که هم گفتید عالیه برید بگیرید
ساچمه هم ساچمه پرومگنوم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - keykha - 2016-11-03 11:00 PM

(2016-10-31 06:53 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش
دوربین زیر 200تومن الکیه

سلام من شادو 5.5رو قبول دارم برید 5.5بگیرید دوربینی که هم گفتید عالیه برید بگیرید
ساچمه هم ساچمه پرومگنوم

تشکر از راهنمایی شما Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2016-11-05 02:54 PM

(2016-10-31 06:53 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش
دوربین زیر 200تومن الکیه

ساچمه هم ساچمه پرومگنوم

جناب قاسمی شادو5/5 چه مزیتی داره که قبولش دارید؟میشه بفرمایید ما هم بدونیم!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mehdi713 - 2016-11-05 07:00 PM

گامو 4.5من خیلی وقته دارم و راضیم حتما 4.5 بگیرید.دوربین بنظر من بدرد این تفنگ نمیخوره الکی هزینه نکنین.با مگسک خودش بهترین افکتو بهتون میده واسه تیر اندازی و راضیتون میکنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - romin - 2016-11-05 11:15 PM

به خاطر قدرت کم شادو حدود 16 ژو ل در اوایل که بعد افت هم داره سرعت پرتابه در کالیبر 5-5 خیلی پایینه و شاهد افت زیاد در تیراندازی هستید به خاطر این موضوع کالیبر 5-5 مناسب این سلاح نیست یعنی در کل 20 تا 18 ژول به پایین 4.5 مناسب می دانم چون وزن مناسبه قدرت است ...این دلیل من برای انتخاب کالیبر 4.5 برای سلاح زیر 20 ژول است ......ولی در کل علاقه هم نقش مهمی دارد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Nanex - 2016-12-08 12:17 AM

دوستان برای بالا بردن دقت شادو 1000 چه پیشنهادهایی دارید ؟

بنظرتون عوض کردن فنر با دیانا 27 یا عوض کردن واشر سر پیستون با واشر دیانا 27 تاثیری داره ؟

2 تا تفنگ شادو 1000 کالیبر 4.5 و 5.5 نو گرفتم هر بار تنظیم میکنم دفعه بعد که میرم سراغشون باز از تنظیم خارج شدند .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - shahsavar - 2016-12-08 03:05 PM

(2016-12-08 12:17 AM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای بالا بردن دقت شادو 1000 چه پیشنهادهایی دارید ؟

بنظرتون عوض کردن فنر با دیانا 27 یا عوض کردن واشر سر پیستون با واشر دیانا 27 تاثیری داره ؟

2 تا تفنگ شادو 1000 کالیبر 4.5 و 5.5 نو گرفتم هر بار تنظیم میکنم دفعه بعد که میرم سراغشون باز از تنظیم خارج شدند .
یه نقطه سفید رنگ با لاک غلط گیر روی پیچ شکاف درجه بزار ببین بعد از هر بار پر کردن تفنک نقطه جابجا میشه یا نه ؟ اگه هر بار اون پیچ جابجا میشه به خاطر گیر کردن لبه پیچ شکاف درجه به داخل قنداق موقع پر کردن سلاح هست ، یه مقدار در حد ۱ میلیمتر دور پیچ رو سنگ بگیر مشکل حل میشه ، جدیدا خیلی از این موارد دیدم .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk