شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-07-31 01:26 PM

(2016-07-31 10:20 AM)vsninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
الان قیمت شادو هزار چنده؟
چون داخل گجت کمپ و هانت شاپ نوشته 355/000
ولی داخل یاسوج-استان کهگیلویه و بویراحمد-میفروشن 400 !!!

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
سلامKhansariha (8)
قیمت شادو در تهران بین ۳۳۰ تا ۳۶۰ میفروشن و در شهرستانها ممکنه تا ۴۰۰ تومن و حتی بیشتر هم بفروشن!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-08-06 08:21 PM

(2016-07-31 10:20 AM)vsninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
الان قیمت شادو هزار چنده؟
چون داخل گجت کمپ و هانت شاپ نوشته 355/000
ولی داخل یاسوج-استان کهگیلویه و بویراحمد-میفروشن 400 !!!

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

سلام
هر جایی یک قیمت میفروشند مثلا من لارستان سراغ گرفتم میگفت 450تومن
ولی من لامرد گرفتم 330تومن
قیمت اصلی شادو هزار 350تومن هست
با تشکر Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2016-08-13 07:33 AM

سلام دوستان.اگه بخوام داخل سیلندر شادو رو باز کنم قطعات ماشه ی شادو بیرون نمیریزه. یعنی اگه بخوام فنر و واشر سر پیستون شادو رو در بیارم قطعات ماشش بیرون نمییاد. لطفا سریع جواب بدین.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-08-13 12:19 PM

(2016-08-13 07:33 AM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.اگه بخوام داخل سیلندر شادو رو باز کنم قطعات ماشه ی شادو بیرون نمیریزه. یعنی اگه بخوام فنر و واشر سر پیستون شادو رو در بیارم قطعات ماشش بیرون نمییاد. لطفا سریع جواب بدین.
سلامKhansariha (8)
نه قطعات ماشه بیرون نمیریزه فقط حواست باشه پین های ماشه را در نیاری. فقط پین انتهای سیلندر را در بیار ماشه به صوزت کامل با سایر اجزا قابل دسترسی است.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-08-22 12:25 AM

(2016-08-13 07:33 AM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نه هیچ ربطی به ماشه نداره
فقط پیچ های ماشه رو باز نکن که بعد سخته بستنش
پیروز و سربلند باشید Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ماکان - 2016-09-02 12:03 PM

سلام،راهی برای محافظت از فسفری مگسک شادو سری قدیمیها در حمل و نقل وجود داره!؟؟مثلا در صندوق ماشین !؟تشکر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - romin - 2016-09-02 01:32 PM

(2016-09-02 12:03 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،راهی برای محافظت از فسفری مگسک شادو سری قدیمیها در حمل و نقل وجود داره!؟؟مثلا در صندوق ماشین !؟تشکر
سلام . من برای سلاح یکی از دو ستان که مدتی دستم بود از توری بلبرینگ شاتون موتور سیکلت یک محافظ ساختم شبیح اونی که روی سی فی ار بود ولی تصویر از ش ندارم متاسفانه اگر کمی فنی کار باشید بادیدن این قطعه خودتون متوجه می شید
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-09-02 05:04 PM

(2016-09-02 12:03 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب kooman عزیزKhansariha (8)
یکی از دوستان به نام alimaleki یه محافظ برای تفنگهای گامو هانتر ۴۴۰ و شادو ۱۰۰۰ درست کرده بود. گفتم لینکش را بزارم شاید کمکی بشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه هم سوالی داشتی میتونی تو خصوصی ازش بپرسی.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ماکان - 2016-09-02 05:21 PM

بسیار تشکر،به نظر شما بزرگوار ساچمه برای ش . . با شادو 5.5 ،گامو مچ خوبه؟
گامو مچ مدل بندی داره یا نه؟
شادو 5.5 کپ فلزی سری اول دارم اما به زور 500 ساچمه زدم.
یک قوطی گامو مچ دارم 13.88گرین نوشته که چندتاش مونده،زیره کلمه مچ سمت راست نوشتهdiabolo.یه بسته جگوار pointed گرفتم که 21گرینه،میدونم واسه شادو سنگینه اما چون دقت میخواستم و کم شلیک میکنم گرفتم، چند تا خوب میزنه ،چندتا چپ،اما گامو مچ ثبات رفتار داره.جگوار رو کلا بی خیال شدم.سنگین که هست،چپم که بزنه . . !

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-09-02 05:54 PM

(2016-09-02 05:21 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار تشکر،به نظر شما بزرگوار ساچمه برای ش . . با شادو 5.5 ،گامو مچ خوبه؟
گامو مچ مدل بندی داره یا نه؟
شادو 5.5 کپ فلزی سری اول دارم اما به زور 500 ساچمه زدم.
خواهش میکنم جناب kooman عزیز.Khansariha (8)
باید ببخشید اسم کوچک شما را بلد نیستم. در مورد ساچمه گامو مچ باید بگم ساچمه دقیقی هست و خیلی خوب میزنه و اتفاقا واسه ش... هم کاربرد داره البته تا فاصله ۳۰ متری بسیار خوب میزنه و بعد از اون فاصله ساچمه های نوک گرد بهتر عمل میکن و ساچمه های سر پهن هم تخریب خوبی دارند و اتفاقا ساچمه مورد علاقه خودم هستش و برای گامو شادو ۱۰۰۰ از ساچمه نخجیر سر پهن استفاده کن اونهم خوب جواب میده. خیلی ها معتقدند برای تفنگهای خارجی فقط باید ساچمه خارجی استفاده کنی ولی شاید باورت نشه من بیشتر اوقات از همین نخجیر استفاده میکنم و خیلی راضیم چون سبکه یعنی وزنی حدود ۰.۸۸ تا ۰.۹ گرم دارند و برای یه تفنگی مثل شادو ۱۰۰۰ که تفنگ قدرت متوسطی محسوب میشه با افت سرعت ساچمه مواجه نمیشی و نسبت به قیمتش خیلی خوبه و دقتش بالاست و همچنین گامو مچ هم استاندارد میباشد. در مورد مدل بندی هم مثل jsb نیست که درجه داشته باشه ولی تا آنجایی که اطلاع دارم وقتی ساچمه گامو میخری درب قوطی رو باز کن باید دامنه ها کاملا یکدست باشند و سری قدیم اصلا خط وسط قالب رو نداشتند و شکل ساچمه یکدست بود ولی جدیدا از وسط ساچمه ها یه خط قالب رد شده که ممکنه تو دقت تاثیر بزاره. پس اگه ساچمه یکدست پیدا کنی مسلما کیفیتشون بالاتره. در مورد شادو ۱۰۰۰ کپ فلزی کالیبر ۵.۵ که شما دارید جزء بهترین و کمیاب ترین تفنگهای گامو محسوب میشه البته با این تعداد شاتی که فرمودین باهاش داشتین که با نو هیچ فرقی نمیکنه و کلا تفنگتون جزء عتیقه حساب میشه پس حواست باشه که یه موقع از دستش ندی.
موفق باشیKhansariha (8)