شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) (/showthread.php?tid=850)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - alizadeh - 2014-07-17 02:20 PM

با سلام دوست عزیز.شما دقیقا بگو کدوم عکس مربوط به تفنگ شماست تو سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه چند تا عکس مختلف از 2 عقابی ها تو سایت دیدم.اگه میشه همینجا تو صفحه واسم بزار ببینم.اگه یکی از همون دوتا عکسه که من تو سایت دیدم مشکل مسافت و شهر نیست 1 سر میام شمال معاملش میکنم.پس خیالت ازینکه من جنوبم و جنابعالی شمال راحت باشه.فقط عکسش رو بزار اینجا ببینم.ممنون میشم داداش.مرسی.منتظرم.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - mohammad_0544 - 2014-07-17 04:46 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکسش

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - alizadeh - 2014-07-17 07:16 PM

دمت گرم داداش.ای ول که عکسشو گذاشتی.خب اگه میشه شماره همراهت رو واسم یادداشت کن باهات تماس بگیرم.هم باب رفاقتی باز بشه و هم انشالله این معامله رو سر بدیم.راستی داداش همش فابریکه؟؟؟؟رنگ شده که نیست؟؟؟

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - mohammad_0544 - 2014-08-11 05:08 PM

من فقط به خاطر تک لول بودن فروختم دوستانی که دارن خیرشو ببینن. واقعا ازش راضی بودم.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - guilanshekar - 2014-09-16 06:56 PM

دوستانی کهTM دارن و فکر میکنن دست نخورده است
میشه اندازه لول از پیشانی جنگی تا نوک
و کولیس چک ش رو و اینکه رو لول چند تا خط داره رو بگید
من 3 خط 7خط 12 خط دیدم میخوام بدونم چه فرقی با هم میکنن

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - aslaan - 2014-09-19 06:35 PM

سلام دوستان عزیز
یک اصلحه تک لول به گفته دوستم ترکی هست و هم چنین نو براش آوردن میخواد بفهمه واقعا این تک لول چیه و کجایی هست!
راستش منم از ساچمه زن ها سر در نمیارم واسه همین ۲ تا عکس انداختیم اینجا گذاشتم تا شما عزیزان کمک کنید تا دوستمونم از ناراحتی بیاد بیرون
قیمت جوازدار و بی جواز هم اگه بدین خیلی خوبه
ممنون

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - mik - 2014-09-19 06:54 PM

سلام
دوست عزیز این تکلول مارکی چیزی نداره و به نظر بی نام و نشان می آید یکی از دوستان داخل طرح عفو عمومی خریده بود 700 و جواز کرده بود فقط یک خورده پخش می زد و لگدش زیاد بود.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - aslaan - 2014-09-19 07:42 PM

دوستم این تکلول رو 1200000 تومان خریده بدون جواز هم هست
یعنی معلم نمیشه ساخت کجاست؟
اگه بی نام و نشون باشه برای جواز دار کردنش مشکلی پیش نمیاد؟
در کل ارزش خرید داره؟ چون دوستم میخواد بفروشه اگه خوب باشه بخرم ازش
ممنون

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - mik - 2014-09-19 08:10 PM

(2014-09-19 07:42 PM)aslaan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستم این تکلول رو 1200000 تومان خریده بدون جواز هم هست
یعنی معلم نمیشه ساخت کجاست؟
اگه بی نام و نشون باشه برای جواز دار کردنش مشکلی پیش نمیاد؟
در کل ارزش خرید داره؟ چون دوستم میخواد بفروشه اگه خوب باشه بخرم ازش
ممنون
با سلام
دوست من سمت سلاح بی جواز نری کلا بهتره چون داخل قانون جدید دیگه جریمه نیست و حبس شده مجازاتش پس هر چه قدر هم خوب باشه نمی ارزه.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - hunter extreme - 2014-09-19 08:21 PM

سلام

یک تک لول ترکی همین شکلی بنده دیدم و فکر کنم کارگاهی بود و مال یکی از اقوام میگفت 30 سال پیش با باروت سیاه فشنگاش رو پر میکردم ! یعنی کلا یکی دو دهه و هر چی که قکرشو

بکنید باهاش زده بودن و سالم بود بدون لقی ولی تیر نزدم روش نوشته بود super astara و اگه اشتباه نکنم یه چندتا ستاره هم روش بود .