شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Vicxtor - 2012-07-21 11:48 AM

انرژی انتقال یافته به ساچمه به جرم و سطح مقطع اون بستگی داره که هر چه بیشتر باشه انرژی انتقالی هم بیشتره .... Khansariha (256)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - killer - 2012-07-21 02:39 PM

من که می خوام cfx 4.5 بگیرم چون خیلی ها میگن 5.5 ممنوعهKhansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - royal - 2012-07-21 06:47 PM

هر طور راحتی ولی 5/5 ممنوع نیست من چندین ساله دارم با خودم این ور اون ور میبرمش و تا حالا مشکلی نداشته Khansariha (8)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - foolad - 2012-07-22 10:00 PM

اگه کسی بگه پنج و نیم ممنوعه حرف قانونی ای نزده مثل خیلی از چیزهای دیگه تو این مملکت قانون همیشه ضعیف و غیرشفافه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-07-22 10:34 PM

این چه ربطی به این تایپیک داره؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - alinikparast - 2012-07-23 05:50 AM

دوستان قیمت cfx در حال حاضر چند اسن
با تشکر

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - vampaier - 2012-07-23 12:19 PM

با سلام خدمت دوستان

با وجود اینکه این موضو به این تاپیک ربط نداره ولی برای راهنمایی دوست عزیز

جناب Killer باید عرض کنم زمانی که نوع مشخصی از سلاح ممنوع میشه فروشنده ها ونمایندگی های

مجاز اون مدل رو نمیتونن بفروشن ولی خود بنده 2 هفته پیش یک CFR 5.5 از نمایندگی درنا خریدم

پس به این نتیجه میرسیم که ممنوع نیست

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - Marksman - 2012-07-23 01:36 PM

دوستان لطفا تاپیک ها رو به بیراهه نکشونین.لطف کنید پستی بزنین که اولا مربوط به تاپیک باشه و بعد در موردش دلیل و مدرک موجود باشه.این که عموم میگه و دوستم دیده... دیگه چطور باید توضیح بدیم که " کالیبر 5.5 بادی مطابق قوانین مملکت آزاد و خرید و فروشش مجاز هست" ؟؟
شما دوست نداری دوست عزیز، 4.5 بگیر و السلام.لطفا به این بحث پایان داده بشه.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - arminjeb - 2012-07-25 07:56 PM

سلام دوستان
من يه دوربين براي تفنگم GAMO royal cfx
گرفتم روي تفنگ چايي كه دوربين قرار ميگيره خوده تفنگ يه پايه مانند داره . اونو بايد باز كنم?
اخه دوربينو روش سوار كردم ولي يكم پايين ميزنه ديگم طبلكها جوابگو نيستن تنظيم بشه

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - esijoon - 2012-07-25 08:09 PM

آرمین جان اون پایه نصب دوربینه برا نصب بهتر و محکمتر دوربین....بازش نکنی یه وقت........اگه دوربینت پایین میزنه زیر پایه عقب شیم گذاری کن....بلدی شیم گذاری کنی؟