شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - asman - 2016-02-01 08:39 AM

لطفا سوالتونو درادرس زیر مطرح کنید تا اهالی انجمن بهتر بتونند کمک کنند
بنده رو ببخشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-02-05 09:29 PM

سلام دوستان فشنگ های صرب مارک پارتیزان p.p.uچجور فشنگی هست برای 270.بالستیک اعلامی شرکت پارتیزان که به نظر بنده خوبه . اساتیدی که با این مارک کار کردند نظرشون بفرماین.یک تعداد پیدا کردم دونه ای 45

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-02-06 03:05 AM

جناب مرتضی زاده یکی از دوستان میگفت این فشنگها مسابقه ای هستند دقت خوبی دارند اما برای شکار بعلت تخریب پایین خوب نیستند البته خودم به شخصه باهاش کار نکردم؛اما در مورد قیمت گرون گفتن قیمت بین سی تا سی و پنج هست.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - royan - 2016-02-06 10:14 AM

جناب حقیقی با سلام لطفا" شماره تماستونو برام میفرستید ی سوال داشتم که طولانی باید تلفنی باشه با تشکر منتظرمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2016-02-06 02:07 PM

از اونجایی که شکاری در کار نیس بهتر نیس که با این مرمیها (اگر پیدا بشه)فشنگ پر بشه فک کنم برای لانگ ریج بهتر باشه

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-02-06 04:02 PM

قیمتش بسته ای 18 دلار وسیلر بیلوت هم فکر کنم 19 دلار دریک سایت بود.اینجا بیست برابر قیمت

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2016-02-06 04:08 PM

موجود بودنش مهمتر از قیمته .بستش چنتاییه ؟

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-02-06 06:24 PM

بسته 20 عددو130 گرین مرمی سافت پوینت
اساتید سابقه تیراندازی با فشنگ 110 گرین مارک وینچستر رو دارند؟من یکی دیدم خیلی کوتاه وجمع وجور بود. این وزن کم باعث اشفتگی در مسیر مرمی نمیشه؟البته فکر کنم تو تایپیک انواع فشنگ باید مطرح میشد.
اساتید سابقه تیراندازی با فشنگ 110 گرین مارک وینچستر رو دارند؟من یکی دیدم خیلی کوتاه وجمع وجور بود. این وزن کم باعث اشفتگی در مسیر مرمی نمیشه؟البته فکر کنم تو تایپیک انواع فشنگ باید مطرح میشد.
سجاد جان مثل اینکه اشتباه برداشت شده اون مارک پارتیزان که از جناب حقیقی پرسیدم سرگلوله نبود.فشنگ مارک پارتیزان بود.

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2016-02-06 07:29 PM

اگرفشنگهای ppuسوفت پوینت باشند برای شکار هم خوب هستند.اما در مورد وزن 110 gn مورد استفاده اش شکارهای کوچک هست چون انرژی لازم رو برای کشتار شکارهای چون کل و قوچ نداره اما دلیلی برای اشفتگی مرمی وجود نداره چون اگر وزن کمی داره بجاش سرعت بالایی داره.

حسین حقیقی

اگرفشنگهای ppuسوفت پوینت باشند برای شکار هم خوب هستند.اما در مورد وزن 110 gn مورد استفاده اش شکارهای کوچک هست چون انرژی لازم رو برای کشتار شکارهای چون کل و قوچ نداره اما دلیلی برای اشفتگی مرمی وجود نداره چون اگر وزن کمی داره بجاش سرعت بالایی داره.

حسین حقیقی

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2016-02-06 07:43 PM

جناب حقیقی ممنون از راهنمایی های جنابعالی فشنگ مورد نظر سافت پوینت هست وشرکت قدیمی هست پارتیزان. سوال دیگه اینکه فشنگ مهام وای سی جی تا چه مسافتی روی 270 اصلاح شده رفتار قابل پیش بینی داره ؟ایکاش دوستان یک گروپ هم با این مهمات ایرانی داشته باشند چون بهر حال این فشنگ ها بیشتر در دسترس هست