شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه (/showthread.php?tid=1468)

صفحه ها: 1 2 3

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - rezajf - 2013-11-25 02:22 PM

(2013-11-23 09:43 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی به نظر بنده بهترین ومهیج ترین شغل دنیاست اما دست ما کوتاه و خرما برنخیل خداییش اونایی که این شغلو دارن ازخوشحالی شبا چجوری خوابشون میبره من نمیدونم/یاحقKhansariha (8)

براي همينه كه اسلحه فروش هاي خيابون فردوسي هميشه از خنده نيششون تا بنا گوش بازه!Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - hoseinrtt - 2013-12-02 10:26 AM

سلام دوستان
ما مرحله مجوزرو پشت سر گذاشتیم و باید مغازه بزنیم..
خوب ب بسم الله کجاست؟ :دی
بازارم نمیشناسیم
در یکی از مناطق نزدیک به تهران هستیم

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - shayanmousavi - 2013-12-30 07:49 PM

سلام به همه خوب حالا اومدیم و مجوز گرفتیم از کجا باید سلاح بادی و ... بخریم که بخوایم بفروشیم Khansariha (399)

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - esijoon - 2013-12-30 08:03 PM

(2013-12-02 10:26 AM)hoseinrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ما مرحله مجوزرو پشت سر گذاشتیم و باید مغازه بزنیم..
خوب ب بسم الله کجاست؟ :دی
بازارم نمیشناسیم
در یکی از مناطق نزدیک به تهران هستیم

(2013-12-30 07:49 PM)shayanmousavi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه خوب حالا اومدیم و مجوز گرفتیم از کجا باید سلاح بادی و ... بخریم که بخوایم بفروشیم Khansariha (399)

باید خودتون برید کشور های اطراف و خرید انجام بدید و وارد کنید

و یا یک وارد کننده پیدا کنید تا سفارشاتون رو خرید و وارد کنه

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - ilka - 2014-09-03 01:07 PM

فروش ادوات غیر از سلاح و مهمات زیر نظر چه صنفی هستش؟ چه جوری باید شروع کنم؟

Re: RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - esijoon - 2014-09-03 03:50 PM

(2014-09-03 01:07 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروش ادوات غیر از سلاح و مهمات زیر نظر چه صنفی هستش؟ چه جوری باید شروع کنم؟

متاسفانه زیر مجموعه صنف خرازی ها

Sent from my ZP980+ using Tapatalk 2

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - ilka - 2014-09-06 07:55 AM

چه جوری باید شروع کنم؟

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - ilka - 2014-09-09 04:53 PM

چه جوری باید شروع کنم؟

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-07 02:28 PM

آیا برای کار کنار اسلحه فروش (مغازه داری)هم باید مدرکی داشته باشیم و حقوق و سختی های این کار چقدر است؟؟؟

حسین محمودی

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - arashkian - 2015-11-07 05:46 PM

(2015-11-07 02:28 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا برای کار کنار اسلحه فروش (مغازه داری)هم باید مدرکی داشته باشیم و حقوق و سختی های این کار چقدر است؟؟؟

حسین محمودی

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.قطعا تائيد صلاحيت به صورت كاملا قاطع و جدي بايد شويد و از هفت خوان رد شويد.از نظر حقوق گمان نكنم فرقي با ديگر اصناف داشته باشه.اينجور بگم كه دردسرش بيشتر از منفعتش است(البته براي كاركنان*نه صاحب اسلحه فروشي).الان هم كه اسلحه فروشيها (كلا بازار)وضعشون مشخصه.گمان هم نكنم مغازه دار بخوان.Khansariha (8)Khansariha (256)