شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2016-02-03 04:56 PM

دوست عزیز سلاح بادی در هیچ قسمتی احتیاج به روغنکاری نداره.فقط به مقدار خیلی کم به زبانه کپ و لولای کپ اونم در مورد شادو روغنی که به پلاستیک اسیب نزنه مانند روغن هیدرولیک میتونید استفاده کنیدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2016-02-04 07:13 AM

سلام شادو رو تا چنددقیقه میتونیم شارژ نگه داریم که فنرش هم ضعیف نشه و برد نهایی ساچمه تو تفنگ شادو چقدره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2016-02-04 10:45 AM

سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدید. ببینید به طور کلی تفنگهای نفری نباید به صورت شارژ شده رها بشن. یعنی شما در زمان شلیک باید سلاحتون رو مسلح کنید. چون علاوه بر ضعیف شدن فنر به متعلقات سلاح هم فشار میاد. در کل برای سلاحی مثل شادو ترجیحا بیشتر از یه ربع نزارید. برد نهایی سلاح شادو اگه اشتباه نکنم در حدود 300 متره ولی چیزی که مهم هست برد مفید تفنگتون هست.که برای شادو بیشتر از 40 متر نیست.
موفق باشید
یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2016-02-05 09:49 AM

سلام به همه ی بزرگواران عزیز.
دوست من یک تفنگ بادی چینی داره که به علت شلیک زیاد ساچمه داخل خان تفنگش پر از سرب شده . می خواستم بدونم چجوری میشه داخل خانش رو تمیز کرد.Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tinger - 2016-02-05 12:05 PM

(2016-02-05 09:49 AM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی بزرگواران عزیز.
دوست من یک تفنگ بادی چینی داره که به علت شلیک زیاد ساچمه داخل خان تفنگش پر از سرب شده . می خواستم بدونم چجوری میشه داخل خانش رو تمیز کرد.Khansariha (226)
سوالتون رو بهتر بود درتاپیک مخصوص تمیزکردن لول تفنگ بادی مطرح میکردید ولی برای خارج کردن براده های سرب ازداخل لول میتونی از برس ها و فرچه های مسی و برنجی استفاده کنی منتها از ته لوله برس رو داخل کن چون اگر از سر لول وارد کنی به خان اسیب میرسونه. بعد هم که براده ها خارج شد بایه اسپره زنگ بر داخلشو تمیز و خشک کن.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - fkh - 2016-02-05 01:37 PM

سلام دوستان.Khansariha (48)
من یه شادو گپ فلزی دارم.موقع مسلح کردن اهرم کوکینگ به بدنه کشیده میشه.Khansariha (367)
تو قسمت راهنمایی برای تعمییر سلاح پرسیدم یکی از دوستان گفت که قطعه u شکل رو نداره.واسه همین اهرم کوکینگ به بدنه کشیده میشه.
کسی میتونه یه عکس از قطعه عکس شکل بهم بده؟تا من برم بخرمش.Khansariha (172)
اسم اصلی اون قطعه u شکل هست؟
با تشکر.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2016-02-05 02:33 PM

(2016-02-05 01:37 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه شادو گپ فلزی دارم.موقع مسلح کردن اهرم کوکینگ به بدنه کشیده میشه.Khansariha (367)
تو قسمت راهنمایی برای تعمییر سلاح پرسیدم یکی از دوستان گفت که قطعه u شکل رو نداره.واسه همین اهرم کوکینگ به بدنه کشیده میشه.
با تشکر.Khansariha (8)

درود.دوست عزیز تو همین تاپیک بگردی عکس وتوضیحات در موردش هست.ولی جهت اطلاع یه قطعه کوچک پلاستیکی به شکل حرف u Khansariha (8)انگلیسی هست که بر روی فرورفتگی اهرم کوکینگ قرار میگیره واز ساییده شدن اهرم کوکینگ به بدنه سیلندر جلوگیری میکنه.واینکه شما خودتون میتونین با یه مقدار خلاقیت از جنس پلاستیکهای فشرده درست کنید.ولی خود قطعه هم برای خرید پیدا میشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - fkh - 2016-02-08 04:09 AM

سلام دوستان.Khansariha (8)
مبخوام واسه تفنگم فنر نخجیر بخرم.Khansariha (219)
بنظرتون واسه شادو 1000 خوبه؟زود قدرتشو از دس نمیده و جم نمیشه؟Khansariha (226)
فنری که الان رو تفنگمه فروشنده بهم گفت اصل گامو هست و سه سال پیش بهم 35 تومن اندخت.یه یسته تیر نزدم که جم و داغون شد.Khansariha (367)
چه مدل از فنر نخجیر رو بخرم که به تفنگم بخوره و قیمتش چند تومنه تا فروشنده محترم سرم کلاه نذاره.Khansariha (399)
یا تشکر.Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - alimaleki - 2016-02-08 03:29 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) با اجازه اسا تید Khansariha (8) فنر دنیا از نظرقیمت وکیفیت مناسب استKhansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - farzin122 - 2016-02-09 02:23 AM

(2016-02-05 01:37 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر.Khansariha (8)
سلام قطعه BK126
[تصویر: BK126.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.