شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-05 12:54 PM

(2015-11-11 11:04 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 2f23c1de4022bec3153032492188be91.jpg]

hosein haghighiاسمان عزیز این ارسال 1620 بود که گروپ 507 متر رو گذاشته بودم.

گروپ رنگ قرمز با270اف ان بلژیک متعلق به دوستان گرفته شده. گروپ آبی با 270نخجیردوستان. و گروپ سبز هم با 270 خودم. فاصله 507متر وزش باد هجده کیلومتر بر ساعت. البته ما تیراندازی رو با میل دات افقی باد. دو میل دات جهت مخاف باد انجام میدادیم. فشنگ هم سوفت پوینت سیلیر بو لت. و وینچستر پاور پوینت.قطر دایره های هدف هم تقریبا هشت سانته. چون دوربین رو برای 750 متر افت مرمی تنظیم کردیم در پانصد شاهد سر کردن فشنگا هستیم.

hosein haghighi

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-12-05 01:30 PM

به به اقا سعید کجایی نیستی؟شما جای بست قبلی رو عوض نکردید(بست پایه دوربین)

RE: نخجیر 3 - royan - 2015-12-05 07:21 PM

باسلام
خدمت دوستان غزیز انجمن .دوستان ی راهنمایی ازتون دارم خواهشا منو کمک کنین . من قصد خرید 270 نخجیر 3 را دارم .فقط به خاطر مشکل فشنگ گذاری که فشنگ های گرین بالا و بلند خارجی که باعث شده تا گلن به سختی بخوابه فکرمو مشغول کرده . اینطوری بگم دل چرکین شدم و دو دلم . که این همه هزینه کنم و ..... ولی در نهایت متضرر بشم خواهشا چیکار باید کنم ایا تو ی تمام سری های جدید اینطوری یا یک فقط تعدادی این مشکلو دارن .و یا ایا قابل حل هست . و من اطمینان کنم بگیرم یا نه
واقعا نمیدونم چیکار کنم.اگه با یکی از دوستان اهل فن صحبت کنم خیالم راحت میشه. واین که اگه از دوستان 270 اکبند مدل پایین داشت من خریدارم لطفا شماره بدید زنگ بزنم
ایا این مشکل حقیقت داره.؟؟؟؟؟؟؟؟چیزه جزئی یا مشکل اساسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی بخرم یا منصرف بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-05 07:36 PM

سلام دوست عزیز،اینکه راهنمایی نمیخواد یه فشنگ گرین بالاو بلند خارجی پیدا کن وقتی خواستی اسلحه بخری ازمایش کن دسته گلن این مشکلو نداشته باشه،وبه راحتی بخوابه.

RE: نخجیر 3 - royan - 2015-12-05 07:44 PM

تا الان 4 تا اسلحه دیدم همشون میگن یه مقدار سفت بسته میشه موقعی که فشنگ خارجی میذاریم شما تا به حال این مشکلو شنیده بودی؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-05 07:53 PM

سفت بسته شدن مشکل نیست.اونی که شما ازش ترس داری، اصلا فشنگ گرینهای بالا دسته گلن گدن نمیخوابه.

RE: نخجیر 3 - mortezazadeh - 2015-12-05 09:19 PM

نگرانی نداره نهایت اصلاحش میکنی دوست عزیز سریهای جدید رو پرس وجو کردم مشکل بسته نشدن گلن پشت فشنگ گرین بالا ندارن فقط گلن با سختی بسته میشه که قابل حله عوضش یک لوله با خان تجاری داره بقیه موضوع که ارتقا سلاح هست .شما اینهمه ای هم پول نمیده درقیاس با تفنگهای تجاری گلوله زنی در ایران فوقش باقنداق هوگو که برا همین پلت فرم موزر ساخته شده با تمام کارها 17 درمیاد.کاراییش روهم که دست اقا حقیقی دیدید حالا zkk600سی سال کارکرده چنده یامانلیخر 270؟

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-12-05 10:43 PM

چنانچه با مشکل سفت بسته شدن گلن هنگام مسلح کردن با فشنگ ؛؛خوب دقت کنید هنگام مسلح کردن با فشنگ؛؛ نه دسته گلن خالی، مواجه شدین اصلا نگران و ناراحت نشین یک چهارم دور یا کمتر از یک چهارم لول رو شل کنید درست میشه .اما اگر دسته همیشه سفته چا با فشنگ چه بی فشنگ مشکل از فنر توپی گلنه.اقای مرتضی زاده شاید مشکل شما هم همین باشه الکی اسلحه رو به تیغ جراحی ندین ،نمیخوام بگم تعمیر کارت متوجه نیست اگر دارای این مورده ،میدونه درستش هم میکنه اما پول جراحی خزانه رو ازتون دو سه برابر میگیره،اگر قرار بود تفنگ شما مورد داشته باشه اثارش در قسمت گلویی پوکه و مرمی مشخص میشد نه ته پوکه الان هد اسپیس تفنگ شما زیادی تنگ گرفته شده باید یک مقدار خلاص بشه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tap

اگر خیلی به درستی و صداقت تعمیر کارتون ایمان دارید اون یه حرف دیگه است ،چون من دوستان تعمیر کار زیاد داشتم و دارم و از نزدیک شاهد کارهاشون بودم نمیخوام به همه تعمیم بدم این دیدگاه رو اما بعضی وقتها کارهای دور از انصافی میکنند.

RE: نخجیر 3 - asman - 2015-12-05 11:21 PM

چک کردن هد اسپیس وتنظیم کردنش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: نخجیر 3 - Saeed-AT44-Long - 2015-12-06 08:21 AM

(2015-12-05 01:30 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به به اقا سعید کجایی نیستی؟شما جای بست قبلی رو عوض نکردید(بست پایه دوربین)

سلام
والا هستم همین دورو برام دعاگوی شما
پایه دوربین رو با لئوپولد عوض کردم که رینگ دوربین هم روش بود