شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (/showthread.php?tid=333)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - sinatgh - 2014-01-12 07:17 PM

با سلام بر همه دوستان خوب این انجمن Khansariha (48)
الان قیمت شادو 1000 و وایسپر چنده تو بازار ؟؟؟

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - esibig - 2014-01-12 07:28 PM

(2014-01-12 07:17 PM)sinatgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز دراین تاپیک بیان کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - sinatgh - 2014-01-12 08:06 PM

(2014-01-12 07:28 PM)esibig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-12 07:17 PM)sinatgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز دراین تاپیک بیان کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی . به نظر شما کدومشون به صرفه تره ؟؟ کیفیت کدوم بهتره ؟؟ دقت کدوم بهتره ؟؟

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - karegarm - 2014-01-12 08:16 PM

(2013-12-18 12:18 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به مدت 10 روز واسپر داشتم بردم دادم
قدرت کافی نداشت
من تو فاصله 5 تا 10 متر به مرغابی زدم فقط زخمی کرد تیر از اون ور در نرفت
دقت خوبه تا فاصه 30 متر
بعد این فاصله با خداست بخوره یانه
سبک هم خیلیه اگه بخوای تو کوه ببریش خیلی بهت حال میده چون سبکه

داداش مرغابی خانگی زدی از این فاصله ؟

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - seasonhunt - 2014-01-12 10:34 PM

ولی اگه از کوه بیافته دیگه اونم با خداست !خخخخخخخ
هر 3 تفنگای خوبی هستند ولی به طریقه ی استفاده بستگی داره به نظر من هیچ کدوم از اینا به درد شکار در کوه و بیابون و جنگل نمیخوره چون شما نمیتونی زیر 40 تا 50 متر به کبک نزدیک بشی مگر در شرایط خاص یا مرغابی هم همین طور پس قدرت کافی ندارن چرا البته قدرت خوبی دارند ولی برای فواصل پایین تر جواب میده و یک مسئله دیگه: مقاومت تفنگ در برابر ضربه اگر کپ فلزی باشه خوبه وگرنه اصلا خوب نیست من شادو 1000 کپ پلاستیکی داشتم یک روز از کوه افتاد و با یک ضربه کوچیک کپش شکست و الان 1 ساله افتاده تو خونه .بعد قنداق کامپوزیتی اینا مقاومت لازم رو نداره.

اینا بیشتر به درد تیراندازی تفریحی و استفاده ساده میخوره ولی اگر بخوایم با چینی مقایسه کنیم اینا خیلی بهترن

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - sinatgh - 2014-01-12 10:50 PM

(2014-01-12 10:34 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی اگه از کوه بیافته دیگه اونم با خداست !خخخخخخخ
هر 3 تفنگای خوبی هستند ولی به طریقه ی استفاده بستگی داره به نظر من هیچ کدوم از اینا به درد شکار در کوه و بیابون و جنگل نمیخوره چون شما نمیتونی زیر 40 تا 50 متر به کبک نزدیک بشی مگر در شرایط خاص یا مرغابی هم همین طور پس قدرت کافی ندارن چرا البته قدرت خوبی دارند ولی برای فواصل پایین تر جواب میده و یک مسئله دیگه: مقاومت تفنگ در برابر ضربه اگر کپ فلزی باشه خوبه وگرنه اصلا خوب نیست من شادو 1000 کپ پلاستیکی داشتم یک روز از کوه افتاد و با یک ضربه کوچیک کپش شکست و الان 1 ساله افتاده تو خونه .بعد قنداق کامپوزیتی اینا مقاومت لازم رو نداره.

اینا بیشتر به درد تیراندازی تفریحی و استفاده ساده میخوره ولی اگر بخوایم با چینی مقایسه کنیم اینا خیلی بهترن

داداش به نظرت تو رنج قیمت تا 800 چی بگیرم که از اینا بهتر باشه به درد شکار هم بخوره ؟Khansariha (8)

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - EPSILON - 2014-01-12 10:54 PM

من که تفنگ رو تو 34 متر تنظیم کردم تو فاصله 40 متری باهاش گنجشک هم زدم
البته بدرد بالای 60 متر نمیخوره اما اینم بدونین دقت در تیر اندازی بالای 50 متر کار همچین ساده ای هم نیستا
من هم دو لول دارم هم یک وایپر ایکس
اولش فکر میکردم باید بادی بگیرم که 80 تا 100 متر راحت قدرت داشته باشه
بعدش دیدم بابا مثلا هم قد رت داشته باشه تیر اندازی تو این فاصله ایستاده یا نشسته بعد از راه پیمایی در کوه کار همچین ساده ای هم نیست
به نظر کن برای کبک و ... همون دو لول بهتره اما خوب من که میخوام دور و بر بچرخم بیشتر با همین بادی میرم بیشتر حال میده مزه اش به همین تلاشه
اگر کسی بخواد تفنگ بخره برای هدف اینکه هر دفعه میره با دوتا غاز بیاد نباید بره 2 میلیون بده برای دیانا 58 بلکه باید بره 2.5 میلیون بده یه تکلول نخجیر بخره باهاش مثل هلو شکار بزنه گراز بزنه و ....
اما اگر میخوای بره دوتا تیر در کنی و تفریحی بشه و بخندین و چند تا گنجشک بزنی و امثال کلاغ و کبک رو تو فاصله 40 متری بشه زد همین ها هم کفایت میکنه
وایپر ایکس دارم ازش راضیم اون دوستمون گفتن از کوه افتاد میگم دادا کپ هم فلزی باشه لوله اش تاب بر میداره و قنداق میشکنه
والا تفنگ نخجیر که لوله اش میگن قوی از کوه بیفته بیشتر داغون نشه کمتر هم نمیشه!!!!

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - arash1324 - 2014-01-13 09:19 AM

(2014-01-12 10:50 PM)sinatgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش به نظرت تو رنج قیمت تا 800 چی بگیرم که از اینا بهتر باشه به درد شکار هم بخوره ؟Khansariha (8)

سلام و درود Khansariha (8)
دوست عزيز به تاپيك مشاوره خريد سلاح بادي مراجعه كنيد تا دوستان شما رو راهنمايي كنند . لينك زير

خوب بخاطر اينكه در اين تاپيك سوالتون بي جواب نمونه و پست من هم مفيد باشه ، عرض كنم خدمتتون با 800 تومان يه دونه ديانا دست دوم از سري 30 خريد كنيد خوب هست . البته تو فروشگاه انجمن يه دونه ديانا 31 دست دوم كاليبر 4/5 با قيمت 700 واسه فروش هست كه مورد بسيار خوبي هست . لينك زير

لطفا جهت ادامه موضوع به تاپيك مشاوره مراجعه كنيد و در اين تاپيك دراين خصوص پست نزاريد . تشكر

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - BARZOV - 2014-01-23 12:54 PM

درود بر دوستان گرامی.
اینجانب قصد خرید یک قبضه شادو 1000 دارم.قیمت کردم 400 تا 450 بود.دوستان لطفا راهنمایی کنن.بودجه ام تا 500 تومن حالا یه بیشتر یه کم کمتر اشکالی نداره.
اینجا از شادو هزار بد تعریف کردن ولی از هر کی پرسیدم بهترین تفنگ زیر 500 رو شادو هزار گفتن.
حتما یه دوربین بادوام و نسبتا ارزان هم معرفی کنید.حالا زومشم زیاد مهم نی.

دوستان مشارکت کنید.ممنونم.Khansariha (48)

RE: شادو 1000 ، دلتا یا وایسپر ایکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - arash1324 - 2014-01-23 01:03 PM

(2014-01-23 12:54 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان گرامی.
اینجانب قصد خرید یک قبضه شادو 1000 دارم.قیمت کردم 400 تا 450 بود.دوستان لطفا راهنمایی کنن.بودجه ام تا 500 تومن حالا یه بیشتر یه کم کمتر اشکالی نداره.
اینجا از شادو هزار بد تعریف کردن ولی از هر کی پرسیدم بهترین تفنگ زیر 500 رو شادو هزار گفتن.
حتما یه دوربین بادوام و نسبتا ارزان هم معرفی کنید.حالا زومشم زیاد مهم نی.

دوستان مشارکت کنید.ممنونم.Khansariha (48)

دوست عزيز شما اگر در مورد دوربين مشاور مي خواهيد تاپيك اختصاصي دارد اونجا سوال كنيد . ولي جهت بيهوده نبودن پست شما براي شادو مي تونيد از دوربين هاي خود برند گامو و bsa استفاده كنيد .
ضمناً اين لينك جهت مشاوره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضمناً جهت مشاوره خريد تفنگ اين دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.