شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - kotlas - 2017-11-12 09:11 AM

(2017-11-12 08:41 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‏تصویر رعب انگیز تورها برای کشتار پرندگان مهاجر در فریدونکنار!با اینا می خوان چی کار کنن؟
این طور ها هم پروانه می خواد؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا کار خوب همین دوستان میکنن سازمانی که حرف زور میزنه باید حرف زور هم بشنوه Khansariha (219)
وقتی برای 4 تا کبک و کبوتر پروانه شکار نمیدن بشینن و ببینن ملت چجوری گله ای شکار میکنن
امسال از اول نگفتن پروانه نمیدن هی الکی گفتن آخر مهر تکلیفش روشن میشه و ....... الانم داره آخر آبان میشه و ندادن پس این سازمان بهتره بشینه و انواع شکار غیر قانونی ببینه مگر چقدر محیطبان هست که بخواد جلو شکار بگیره ؟ واقعا عقل هم خوب چیزیه......

RE: پروانه شكار - haamidreza - 2017-11-12 10:26 AM

(2017-11-12 09:11 AM)kotlas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-11-12 08:41 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‏تصویر رعب انگیز تورها برای کشتار پرندگان مهاجر در فریدونکنار!با اینا می خوان چی کار کنن؟
این طور ها هم پروانه می خواد؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا کار خوب همین دوستان میکنن سازمانی که حرف زور میزنه باید حرف زور هم بشنوه Khansariha (219)
وقتی برای 4 تا کبک و کبوتر پروانه شکار نمیدن بشینن و ببینن ملت چجوری گله ای شکار میکنن
امسال از اول نگفتن پروانه نمیدن هی الکی گفتن آخر مهر تکلیفش روشن میشه و ....... الانم داره آخر آبان میشه و ندادن پس این سازمان بهتره بشینه و انواع شکار غیر قانونی ببینه مگر چقدر محیطبان هست که بخواد جلو شکار بگیره ؟ واقعا عقل هم خوب چیزیه......

سلام خدمت همه ی دوستان

به نظر من سازمان محیط زیست تو جاهایی که شکار به معیشت مردم ربط داره سعی میکنه دخالت نکنه
نه اینکه نخواد بیشتر به خاطر مصلحت نظام بهش گفتن دخالت نکن
و نکته ی دوم اینکه سازمان محیط زیست کیا هستن مگه
اونا هم از خودمون هستن و همیشه سعی بر گرفتن ماهی از اب گل آلود دارن یه موضوع رو پر رنگ میکنن تا از توش برا خودشون یه نفعی در بیارن
دو روز دیگه محیط بانهایی رو که به هر علت کشته میشن رو شهید حساب کردند تعجب نکنید
یا همین قضیه ی فریدونکنار رو به سمتی میبرن که بعد از این نیروی انتظامی م موظف بشه همیشه و همه جا به کمک محیط بانها بیاد و حتی جوری بشه که اگه یه مخبر رنگ زد خبر داد اونا به کلانتری خبر بدن و کلانتری بره شکارچی رو بگیره
و محیط بان از پشت صندلیش تکون نخوره
یا اینکه خودشون و ضابط دادگاه بکنن و راحت بتونن بریزن خونه مردم یا اینکه بتونن یه گوشه کمین کنن و شکارچی رو با تیرغیب بزنن مثل زدن اشرار

بخدا مردم بلا نسبت الاغ نیستن و میفهمن که کی برا محیط زیست کار میکنه و کی برا جیب خودش
اگه محیط زیست دلش میسوزه واسه طیعت چرا تکثیر و رها سازی انجام نمیده چرا ابشخور واسه حیوونات درست نمیکنه چرا پایگاه هاشون تو دل طبیعت درست نمیکنن که هم هزینه رفت امدشون به طبیعت کم شه هم کنار خودشون چهار تا ابشخور درست کنن مطمعن باشن کسی اونجا شکار نمیکنه
چرا وسط شهر هستن

RE: پروانه شكار - mahadikhatir - 2017-11-12 02:29 PM

(2017-11-09 08:29 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای منم درمورد تاریخ تولد ایراد میگیره
Khansariha (290)

سلام دوست عزیز
برای حل مشکل تاریخ تولد باید از یه مرورگر دیکه مثل گوگل کروم استفاده کنین
موفق باشید

RE: پروانه شكار - asman - 2017-11-12 06:56 PM

مرورگر رو عوض کردم فایر فکس گوگل کروم
هیچکدوم افاقه نکرد Khansariha (8)

RE: پروانه شكار - sinaahoora - 2017-11-12 09:25 PM

(2017-11-12 06:56 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمان عزیز با مدارک برو اداره بگو براتون انجام بدن من امروز دوباره بخاطر اینکه مشخصات دفترچم اشتباه وارد کرده بودن رفتم خلاصه دفترشون باز کردن و دیدن که هیچ دفترچه ای به نام من با اون مشخصات صادر نشده گفتم خوب درستش کنید گفتن ویرایش نداره گفتم خوب یه نامه بدین که این اشتباه شده و من دفترچه ای که دستم هست درسته بهرحال ندادن و یه چیزی هم طلب کار شدن سرم داشتن داد میزدن منم زنگ زدم بازرسی محیط زیست استان موضوع رو گفتم که اینا اشتباه ثبت کردن گردن نمیگیرن کار منم راه نمیندازن بازرس یه خانم بسیار محترمی بود خودش وارد سامانه شد و دید که اشتباه شده و اونا میدونن که کی و کجا ثبت شده بازرس با اداره استارا تماس گرفت و گفت سریعا کار این اقارو حل کنید و همونایی که صبح سر من داد میزدن مثل یه بچه ادم کار من انجام دادن ازشون پرسیدم چرا این کارو کردین گفتن به ما گفتن مشخصات ثبت کنیم چون مشخصات شما ناقص بود از خودمون یچیزی زدیم تا سامانه قبول کنه این وضعیت سازمان ماست پر حرفی کردم ببخشید فقط دوستان زود اقدام کنن چون بازرس گفت به احتمال زیاد تا چند روز دیگه سامانه بسته بشه ضمنا پروانه شکار در گیلان به خاطر احتمال انفولانزا ممنوع شد

RE: پروانه شكار - hadiz - 2017-11-12 10:07 PM

سلام دوستان
تا بحال کسی کد ارسال شده رو در اداره محیط زیست تایید کرده من زنگ زدم گفتند تا همین مرحله کافیه کد و داشته باشید تا بعد..

(لطفا جهت تایید ثبت نام با در دست داشتن کارت ملی ، جواز حمل سلاح ،دفترچه شناسایی و کد تایید ارسال شده به شماره همراه ( 000000 ) به اداره محیط زیست استان و یا شهرستان خود مراجعه نمایید.)

RE: پروانه شكار - sinaahoora - 2017-11-12 10:22 PM

(2017-11-12 10:07 PM)hadiz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
تا بحال کسی کد ارسال شده رو در اداره محیط زیست تایید کرده من زنگ زدم گفتند تا همین مرحله کافیه کد و داشته باشید تا بعد..

(لطفا جهت تایید ثبت نام با در دست داشتن کارت ملی ، جواز حمل سلاح ،دفترچه شناسایی و کد تایید ارسال شده به شماره همراه ( 000000 ) به اداره محیط زیست استان و یا شهرستان خود مراجعه نمایید.)

اصلا اون کدی که به گوشی ارسال میشه به هیچ دردی برای اداره نمیخوره فقط برای تایید مرحله احراز هویت هستش شما شماره کاربری که همون کد ملی تون هست و رمز عبورتون یادتون باشه هر بارم تو داره لازم شد اونا خودشون با کد ملی شما و رمزی که خودشون دارن وارد میشن

RE: پروانه شكار - hadiz - 2017-11-12 11:23 PM

(2017-11-12 10:22 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-11-12 10:07 PM)hadiz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

اصلا اون کدی که به گوشی ارسال میشه به هیچ دردی برای اداره نمیخوره فقط برای تایید مرحله احراز هویت هستش شما شماره کاربری که همون کد ملی تون هست و رمز عبورتون یادتون باشه هر بارم تو داره لازم شد اونا خودشون با کد ملی شما و رمزی که خودشون دارن وارد میشن

الان یعنی تایید اداره رو نمیخواد و من ثبت نامو کامل انجام دادم .
ممنون

RE: پروانه شكار - sinaahoora - 2017-11-12 11:41 PM

(2017-11-12 11:23 PM)hadiz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-11-12 10:22 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

الان یعنی تایید اداره رو نمیخواد و من ثبت نامو کامل انجام دادم .
ممنون

نه اصلا چیزی نمیخوان خودشون یه دفتر بزرگ گذاشتن جلوشون مشخصات همه دوستان دارن ثبت میکنن البته بعضیهاشون به اشتباه فقط چون ادرس محل سکونت و بعضی ا ز مشخصات ندارن میگن خودتون کامل کنید

RE: پروانه شكار - mahadikhatir - 2017-11-13 08:10 AM

(2017-11-12 06:56 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مشکل رو خودم و بعضی از دوستان داشتن
با تغییر مرورگر اصلاح شد
علی ایحال شما زبان کیبورد خوتون رو هم تغییر بدین اگر بازم نشد برین کافی نت اونجا براتون انجام بدن