شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - sox - 2014-02-07 07:09 PM

سلام خدمت عزیزان- یه سوال داشتم
قیمت اتی 44 لانگ معمولی و لوله والتر حدود چند باید باشه . (حدودا). چون میخوام یکی بخرم ، گفتم عزیزات یه حدود قیمتی دستم باشه که رفتم پا معامله ، نندازن بهم.و بین مدل w-s-tac تفاوت خاصی هست یا خیر ؟(از لحاظ قیمتی). من خودم شخصا مدل w چوبی رو خیلی میپسندم.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-07 07:18 PM

(2014-02-07 07:09 PM)sox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت عزیزان- یه سوال داشتم
قیمت اتی 44 لانگ معمولی و لوله والتر حدود چند باید باشه . (حدودا). چون میخوام یکی بخرم ، گفتم عزیزات یه حدود قیمتی دستم باشه که رفتم پا معامله ، نندازن بهم.و بین مدل w-s-tac تفاوت خاصی هست یا خیر ؟(از لحاظ قیمتی). من خودم شخصا مدل w چوبی رو خیلی میپسندم.

دوست عزیز مدل معمولی قنداق پلاستیکی1800تا1900میفروشن اما
داداش سهیل زحمت کشیدن ای تی به قیمت خیلی مناسب تو فروشگاه
گذاشتنددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cordoba - 2014-02-07 09:13 PM

در سایت هاتسان درج شده AT44 با مخزن پر 70 شات داره ... چند تا از این شات ها مفید نه ، بدرد بخور هستن ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - jabili - 2014-02-07 09:16 PM

(2014-02-07 09:13 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در سایت هاتسان درج شده AT44 با مخزن پر 70 شات داره ... چند تا از این شات ها مفید نه ، بدرد بخور هستن ؟

30 تاش که دقیق دقیق هست.بعد اون چون فشارش افت میکنه توی 60 متری 2-3 سانت پایین میزنه و با افت بیشتر فشار شاهد افت بیشتر ساچمه مواجه میشیم

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - cordoba - 2014-02-07 09:22 PM

ممنون Khansariha (8) مخزن رو میشه همیشه پر نگه داشت یا فقط موقع استفاده باید شارژش کرد ؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-07 09:23 PM

(2014-02-07 09:22 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون Khansariha (8) مخزن رو میشه همیشه پر نگه داشت یا فقط موقع استفاده باید شارژش کرد ؟

همیشه میشه پر نگه داشت
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Vicxtor - 2014-02-07 09:46 PM

با سلام... Khansariha (8)
دوستان فرمودن که این سلاح تا ۳۰ شات دقیق میزنه و پس از اون افت ساچمه ها در فواصل دور شروع میشه. منظور دوستان با چه ساچمه ای هست؟ قاعدتا وزن ساچمه ها در این تعداد شات دخیل هست. تا حالا کسی ساچمه های مختلف رو امتحان کرده که هر کدوم تا چند شات تقریبا بدون افت شلیک میشن؟
سوال دیگم این هست که در شات سی ام (مثلا ساچمه ی جی اس بی اگزکت جومبو) فشار مخزن چه عددی رو نشون میده؟
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - royall - 2014-02-07 09:53 PM

خیر.
تعداد شات در وزن ساچمه ها دخیل نیست حالا ساچمه میخاد سامیانگ باشه یا پرومگنوم و .... میزان هوای خروجی از لوله مقداری ثابته و تا 30 شات ادامه داره و بعد از اون فشار هوای پشت ساچمه کم میشه که باعث افت اون میشه !
فشار مخزن هم میشه حدود 110 تا 120 بار !

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2014-02-07 09:57 PM

(2014-02-07 09:46 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فرمودن که این سلاح تا ۳۰ شات دقیق میزنه و پس از اون افت ساچمه ها در فواصل دور شروع میشه. منظور دوستان با چه ساچمه ای هست؟ قاعدتا وزن ساچمه ها در این تعداد شات دخیل هست. تا حالا کسی ساچمه های مختلف رو امتحان کرده که هر کدوم تا چند شات تقریبا بدون افت شلیک میشن؟
سوال دیگم این هست که در شات سی ام (مثلا ساچمه ی جی اس بی اگزکت جومبو) فشار مخزن چه عددی رو نشون میده؟

با ساچمه جی اس بی18.16وپرومگنوم بیشتر . با تی اس22هم29شات خوب
میده امابعد افت زیادی داره اما فکر نکنم وزن در تعداد شات تاثیر زیادی داشته باشه
از من باجی اس بی18روی110بارمیاد
بهترین دقت هم از جی اس بی25 گرین گرفتم
ارادتKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - Tomcat14 - 2014-02-07 09:59 PM

(2014-02-07 09:46 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دکتر حنان عزیز،از 200تا 100بار سه خشاب میزنه!پس گیج عدد 100رو نشون میده،یعنی حولو حوش100بار فشار داخل مخزن موجود هست.
ما با دوستان دو نوع ساچمه رو تست کردیم،کراسمن و جی اس بی18
تا 50 متر کراسمن عالی میزنه بعد اون جی اس بی 18!دقت در این حالت خیلی عالیه،حالا در فشار 100بار و کمتر و در فاصله ی دور(بالای 50 متر)جی اس بی 18 کمی افت داره....اگه بخواید افت نداشته باشه باید باز هم کراسمن بزنید اما بعد 50 و 60متر کراسمن،اون دقت جی اس بی 18 رو نداره....
امیدوارم کاملا متوجه شده باشید.Khansariha (8)