شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - ESSihunter - 2017-11-03 11:06 AM

يكي بايد باشه بره از اين اقاي تيموري بپرسه اخه پرندگان خشكزي چه ربطي به بيماري دارن؟؟

RE: پروانه شكار - MAZ - 2017-11-05 03:14 PM

باسلام
دوستان ظاهرا باید برای پروانه شکار و دفترچه شناسایی در سامانه الکترونیکی محیط زیست ثبت نام کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پروانه شكار - aghashekar - 2017-11-05 06:44 PM

سلام
لینک داده شده کار نمی کند.
اگر قرار است پروانه داده شود باید درست اطلاع رسانی کنند.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: پروانه شكار - barbud - 2017-11-05 09:22 PM

سلام ممنون از ارسال لینک من ثبت نام کردم ،لینک مشکلی نداره

RE: پروانه شكار - asman - 2017-11-05 09:25 PM

ایا میتونید درخواست پروانه شکار ویا دفترچه بکنید؟

RE: پروانه شكار - ESSihunter - 2017-11-05 10:00 PM

درود.در حال حاظر فقط ميتونيد اطلاعات شناسنامه اي،مشخصات سلاح و مشخصات دفترچه شناسايي شكارچي رو وارد كنيد.

RE: پروانه شكار - barbud - 2017-11-05 10:25 PM

وقتی ثبت نام تموم میشه میگه با مجوز ودفترچه وکارت ملی و کدارسالی به گوشی تون به محیط زیست مراجعه کنیدبایدببینیم اونجا چه عاروقی میکنن

RE: پروانه شكار - samani - 2017-11-05 10:35 PM

یه مطلب هست که برا من سوال شده
اگه قرار بر این باشه که پروانه شکار ندهند و اینطور با شکارچی برخورد کنند چه دلیلی داره ما دفترچه شکار بگیریم و تمام مشخصاتمون رو وارد کنید وقتی که از مزایا هیچ و از مکافات و توهین و اهانت و توبیخ فراووون نصیبمون میشه اینکه دارند سامانه ای ترتیب میدن که تمام مشخصاتمون رو داشته باشند اگه اعتماد بین طرفین باشه خوبه که متاسفانه بهیچ وجه اینطور نیست
من واقعا دارم ناامید میشم از اینهمه حجمه توهین و ظلمی که به شکارچی میشه رسما دارند شکارچی رو بدنام میکنند تو مجازی تو رسانه ها و... هیچکس نیست که از طرف این قشر بیاد و صحبت کنه و حقوقشون رو متذکر بشه

RE: پروانه شكار - aghashekar - 2017-11-05 11:01 PM

سلام
جناب سامانی درست می گویند. به نظر من اول باید با ادارات شهرستان تماس بگیریم ببینیم ثبت نام ضروری است یا نه. اگر مطمئن شدیم پروانه قطعا صادر می شود و ثبت نام ضروریست اقدام می کنیم.

RE: پروانه شكار - kotlas - 2017-11-06 10:02 AM

سلام امروز زنگ زدم سازمان محیط زیست تهران گفتن پروانه شکار از فردا ابلاغ میشه و پروانه صادر خواهد شد
اینم شمارش 02142787898