شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - data19 - 2014-08-04 07:06 AM

سلام. لوله ی شادوی من یکم لق میزنه. برای هدف گیری مشکلی نداره؟

Sent from my ST15i using Tapatalk

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amen - 2014-08-04 03:25 PM

:(213):[quote='data19' pid='202478' dateline='1407123

این سوال من هم هست البته فکر کنم تاثیر داره چون سر لق زدن کمتر از1mm شادو خودم را فروختم ولی این را هم بگم چند شادو دست دو دیدم همگی با لقی حسابی ولی فروشنده ها میگفتند چیز مهمی نیست همش همینطوریه!!!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - discovery - 2014-08-04 05:00 PM

دوستان من واسه لقی لوله اینکار رو کردم و جواب گرفتم یعنی دیگه اصلا لقی نداره حالا نمیدونم شما حاضرید این کار با تفنگتون بکنید یا نه .اول تفنگ رو شارژ میکنیم بعد لوله رو تاپایین ترین قسمت میاریم حالا میبینیم که اخر کپ حدود دو یا سه سانت مربع خالی هست .حالا شما باید تو اون قسمت چند قطره چسب قطره ای بریزید و سریع یک تکه کوچک کاغذ کاهی (چون ضخامتش از کاغذ های دیگه کمتره )بچسبونید مطمئن بشید که چسب تمام قسمت های کاغذ رو بپوشونه .عد حدود یک دقیقه صبر کنید تا خشک بشه بعد تفنگ رو ببندید اگر که باز هم لقی داشت با طرف دیگر کپ هم مین کار رو بکنید.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - سید علی - 2014-08-04 06:16 PM

(2014-08-04 07:06 AM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Sent from my ST15i using Tapatalk

سلام
اگر لقی زیاد باشه بله مشکل به حساب میاد وباید تعمیر بشه این مشکل هم متاسفانه بخاطر کپ پلاستیکی هست
اما اگه کم باشه میشه تحمل کرد ولی نمیشه روی این تفنگ دوربین بست چراکه دقیق شلیک نمیکنه اما با مگسک مشکلی نداره
همچنین تمام مدل های گامو که کپ پلاستیکی دارند دچار این مشکل میشند

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-08-04 06:46 PM

سلام دوستان میخوام قسمت پلاستیکی سر شادوی خودم رو جدا کنم.چطور میتونم اینکار رو بکنم؟Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - data19 - 2014-08-05 11:43 AM

(2011-02-27 10:47 AM)ali55 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
مشکل دیگری که با شادو 1000دارم.اینه که هر وقت مگسگ رو تنظیم میکنم.بعد از چند بار شلیک درجه دایره ای بر اثر لگد تفنگ آروم آروم حرکت می کنه و ناتنظیم میشه.
برای رفع این مشکل چه کاری باید انجام داد.
قبلاً از دوستان تشکر میکنم.
در ضمن چند روزی است دل رو به دریا زدم و یک تفنگ 5.5 دیانا 350 مگنوم هم خریدم
واقعاً قدرت زیادی داره،همین ناتنظیم شدن مگسگ رو توی همین تفنگ دارم.

می توانید بین درجه دیره ای و زیر درجه چوب کبریت قرار دهیدتا سفت شود و یا چسب برق بزنید

سلام. به نظرتون فنر و واشر پیستون شادو رو با چه تفنگی تعویض کنم؟ دیانا 27 خوبه اما قدرتش برابره. با تفنگ قوی تر نمیشه تعویض کرد؟ برای لوله هم لوله ی یدک وجود دارد؟ چون خان های شادو نسبت به دیگر برند ها ضعیف تره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - data19 - 2014-08-06 11:02 PM

سلام. تفنگ رو باز کردم یک پیچ بقلش داشت سفت کردم و لقی لوله اش درست شد. حسابی تفنگو روغن کاری کردم ولی هنوز هم موقع شکستن خرخر شدید میکنه.

Sent from my Mini using Tapatalk

به نظرتان تفنگم کپ فلزیه یا پلاستیکی؟ یک تیکه هم فکر کنم کم داره (قطعه U شکل)
pg][تصویر: dccujor70fvjksmnvrnd_thumb.jpg][/URL]

jy3mxl5ugarnx1.jpg][تصویر: 20i6i9jy3mxl5ugarnx1_thumb.jpg][/URL]

jy3mxl5ugarnx1.jpg][تصویر: 20i6i9jy3mxl5ugarnx1_thumb.jpg][/URL]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-08-06 11:32 PM

دوست عزیز یه پلاستیک کوچیک یو شکل هست که هر وقت اون گم بشه یا در بیاد اهرم کوکینگ با بدنه سیلندر اهن به اهن میشه که باعث میشه صدای خر خر بده.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - data19 - 2014-08-07 08:04 AM

از کجا باید گیرش ببارم؟ خودم میتونم درست کنم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2014-08-07 09:48 AM

دوست عزیز احتمالا موقع باز کردن سلاح این قطعه افتاده و شما متوجه نشده اید (اتفاقی که برای خیلی از دوستان و از جمله خودم که برای اولین بار اقدام به باز کردن شادو کردم ، افتاد. برای همین بازبینی نقشه شماتیک سلاح قبل از هرگونه سرویس ضروری هستش ! )
این قطعه به صورت یدکی فروش میره ولی متاسفانه در ایران جایی ندیدم! (قبلا پرس و جو کردیم تو بازار فردوسی و فقط یکی پیش یه تعمیرکار تو گرگان محل زندگیم پیدا کردم)معمولا پیش تعمیرکارای سلاح شاید پیدا بشه ! اگه نه می تونی با قطعه پلاستیکی محکم دستی بسازیش ! (البته این کار رو یکی از دوستان خوبمون آقا سیدغلامیان بچه مازندرون انجام داده بودند برام )
[تصویر: 14073921571.jpg]
[تصویر: 14073921572.jpg]
Khansariha (8)

در لینک زیر می تونید نقشه شماتیک شادو 1000 رو ببینید. قطعه های شماره 16080 و 14300 ، اولی همین قطعه U شکل هستش و دومی یک استوانه پلاستیکی هستش که معمولا در باز و بست و سرویس سلاح جا میفته (بخصوص پیش تعمیرکارای تازه کار خخخخ )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.