شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ماهیگیری و تجربیات دوستان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: ماهیگیری (/forumdisplay.php?fid=101)
+---- انجمن: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/forumdisplay.php?fid=107)
+---- موضوع: ماهیگیری و تجربیات دوستان (/showthread.php?tid=444)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - aghajoon - 2013-07-30 10:17 PM

علی آقا ، آخه ما موشکمون کجا بود ، اینها در حد ترقه بازی یه بچه هم نمیشه خخخ .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در پاسخ به اسی جون باید بگم که من خودم هم در این رشته مبتدی هستم ولی در همین تاپیک بارها و بارها اساتیدی مثل آقا محسن و علی صدرا به سوال مشابه سوال شما پاسخ دادند ، فکر کنم اگه شما همین 10 صفحه آخر را هم بخونی بیشتر جوابت را پیدا کنی .
البته چیزی که من فهمیدم حرف اول را در ماهیگیری تجربه میزنه ، اگه شکار 100 تا فوت و فن داره ماهیگیری 1000 تا داره !! پس بهتره با یه نفر با تجربه چند بار بری ماهیگیری تا راه بیفتی ، همین کاری که من کردم .

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - sadra9496 - 2013-07-30 10:33 PM

علیرضا جان اینا ترقه هست پس بمبها چیه؟؟؟Khansariha (145)

[تصویر: 13752109491.jpg]

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - kuzey - 2013-08-01 01:12 PM

سلام نزدیکای ماکو سد هست ولی من با چندتا از دوستام میریم رودخونه ارس شب هم کنار رود خونه میمونیم جاتون خالی کپوراش بالای 4کیلو و اسبله هم از 4کیلو بگیر تا بالا من خودم 23کیلو رکوددمه

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - salehsniper - 2013-08-02 12:03 AM

اینم چند تا عکس از یکی از کهنه کارترین ماهیگیران ایران:
عباس صفائی و دوستانشان
.
.
.
.
.
.
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - greenaref - 2013-08-02 12:15 AM

لامصبا نهنگن.مرسی جالب بود.Khansariha (8)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - salehsniper - 2013-08-02 10:00 AM

این ماهی ها اکثرا در رودخانه خرسان (بازفت) گرفته شده اند و همان طور که در عکس ها میبینید عمق رودخانه در عمیقترین قسمت آن حدود 1متر بیشتر نیست و این گونه ماهی که اسمش زردپر هست برای

خوردن غذایش که ماهی های کوچک هستند به این قسمت های کم عمق میایند.
اینم چندتا عکس دیگه از جناب عباس صفائی
.
.
.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - nobody2000 - 2013-08-02 10:39 AM

دوست عزیز من فکر کنم همه این ماهیها سونگ هستند و نه زردپر Khansariha (226)

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - salehsniper - 2013-08-02 11:01 AM

راستش درست نمیدونم فرقشون چیه؟
حالا شما به بزرگی خودتون ببخشید.

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - nobody2000 - 2013-08-02 12:00 PM

ماهی سونگ :

ماهی زردپر :

RE: ماهیگیری و تجربیات دوستان - hellboy - 2013-08-02 12:07 PM

سلام همونتور که نوبادی عزیز گفتن اینا سونگ هستن نه زردپر صیدشونم فصلی هست