شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تعمیر قنداق - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+---- انجمن: تعمیر دوربین،قنداق و سایر تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=100)
+---- موضوع: تعمیر قنداق (/showthread.php?tid=863)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: تعمیر قنداق - sadra9496 - 2012-09-10 06:52 PM

دوست عزیز عملا مجانی گفته.والا با این قیمت من به کارش شک دارم.برو کارایی که رنگ میکنه رو ببین چجوریه بعد بده دستش.الان حداقل 100 تا 150 هزینه رنگش هست

RE: تعمیر قنداق - salehpourtaher - 2012-09-10 09:08 PM

دوستان امروز رفته بودم ابزار فروشی یه سنباده جدید دیدم بسیار باحال بود همون جور که تو عکس معلومه حالت توری داره و بعد از اون اووردم رو قنداقمو یه ذره دیگه (یه ساعتی...) اگر شما با اون ینباته های ورقی که قرمزن بزنید بع د از یه ده دقیقه میبینید که بعله لای خلل و فرج های سنباته پر شده بعد به یه جایی میتکوننینش تا گرد چوب از لاش دربیاد بعد از حدود یه ساعت دیگه چیزی ذرات چسبیده به کاغذ نمونده میرید سنباته رو عوض میکنید (ائن تیکه مورد استفادتونو عوض میکنید) و لی این سنباته هه نه خلل فرج هاش پر شد بعد از یک ساعت نه چیزی از اون خورده هاش کم شد احتمال پاره شدنشم که جون با تمام زورم نتونستم بترکونمش .....
[تصویر: 13472978971.jpg]

-----راستی اقا همتی تینر فوری میخوره سطح چوب گردو رو ؟......

RE: تعمیر قنداق - Marksman - 2012-09-11 11:05 AM

صالح جان سنباده جالبیه.به چه اسمی این رو گرفتی؟ درجه بندی هم داشت؟یه آماری بده ببینیم چه طوره؟

RE: تعمیر قنداق - morteza - 2012-09-11 02:18 PM

صادق جان تو کوچه شهید صدری(خیبان حافظ نرسیده به میدان حسن آباد اسم قبلیش بیژن بود)یه رنگ کار چوب هست به اسم آقا محرم . پیرمرد با تجربه و با حالی هست بهش بگو منو حاج شریفی دو ست آقا مجید فرستاده (سریعا عقب وایسا). تو اون منطقه استاد کار رو دست اون نداریم و آدم منصفی هم هست البته به نسبت کارش . حواست باشه کارگرش خودشو جای اون جا نزنهKhansariha (214)

RE: تعمیر قنداق - SadeghS - 2012-09-11 10:08 PM

(2012-09-11 02:18 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان تو کوچه شهید صدری(خیبان حافظ نرسیده به میدان حسن آباد اسم قبلیش بیژن بود)یه رنگ کار چوب هست به اسم آقا محرم . پیرمرد با تجربه و با حالی هست بهش بگو منو حاج شریفی دو ست آقا مجید فرستاده (سریعا عقب وایسا). تو اون منطقه استاد کار رو دست اون نداریم و آدم منصفی هم هست البته به نسبت کارش . حواست باشه کارگرش خودشو جای اون جا نزنهKhansariha (214)

آقا مرتضی دمت گرم بابت معرفی ولی حیف که دیر شد Khansariha (8)...امروز صبح رفتم یه رنگ کار دیگه تو (تهران ویلا )گیر آوردم و دادم بش رنگ کنه و فردا میگیرمش ... ایشالله که خوب رنگ کنه

RE: تعمیر قنداق - mhrSB - 2012-09-11 10:12 PM

قیمت را چند گفت؟

RE: تعمیر قنداق - SadeghS - 2012-09-11 10:53 PM

(2012-09-11 10:12 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت را چند گفت؟

به من گفت 60 تومن ولی فکر نکنم خیلی حرفه ای بخواد کار کنه البته کلی تخته نرد و این جور چیزا واسه رنگ کردن داشت یعنی تو منطقه ستارخان اینو به من معرفی کردن حالا ببینم چی میشه

هر چی باشه حتمن بهتر از رنگ کردن خودم میشه Khansariha (219)

RE: تعمیر قنداق - mhrSB - 2012-09-11 11:00 PM

(2012-09-11 10:53 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-11 10:12 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت را چند گفت؟

به من گفت 60 تومن ولی فکر نکنم خیلی حرفه ای بخواد کار کنه البته کلی تخته نرد و این جور چیزا واسه رنگ کردن داشت یعنی تو منطقه ستارخان اینو به من معرفی کردن حالا ببینم چی میشه

انشاا... زود تر میاد میبینیمش.احتمالا بله بهتر میشه چون طرف چند بار رنگ کرده.
معلومه باید هم این جور چیزا زیاد براش بیاد(چون پیر مردها اغلب تو پارک شهرارا تخته بازی میکنن،زیاد میبینمشون)
و منظورتون از رنگ،رنگ خالی برای چوب است و یا روغن هم میزنه؟

RE: تعمیر قنداق - SadeghS - 2012-09-11 11:06 PM

(2012-09-11 11:00 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-11 10:53 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت را چند گفت؟

انشاا... زود تر میاد میبینیمش.احتمالا بله بهتر میشه چون طرف چند بار رنگ کرده.
معلومه باید هم این جور چیزا زیاد براش بیاد(چون پیر مردها اغلب تو پارک شهرارا تخته بازی میکنن،زیاد میبینمشون)
و منظورتون از رنگ،رنگ خالی برای چوب است و یا روغن هم میزنه؟

منظورتون از روغن چیه ؟؟ راستش گفت کیلر سیلر هم میزنه ... یعنی گفت میخوای براق بشه گفتم اره براقشون کن و گفت چند بار رو باید روش رنگ بزنم تا یه چیزی ازش در بیاد

پارک شهرآرا هم اره فقط شطرنج و تخته به علاوه پیرمرد :)

RE: تعمیر قنداق - mhrSB - 2012-09-11 11:16 PM

(2012-09-11 11:06 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورتون از روغن چیه ؟؟ راستش گفت کیلر سیلر هم میزنه ... یعنی گفت میخوای براق بشه گفتم اره براقشون کن و گفت چند بار رو باید روش رنگ بزنم تا یه چیزی ازش در بیاد

پارک شهرآرا هم اره فقط شطرنج و تخته به علاوه پیرمرد :)

منظورم همون کیلر سیلر یا هر چیزی که روش(به عنوان لایه اخری)میزنن بود.
راستی برای هر قنداق 60؟
اگه موافق بودی، برای بحث پیر مرد ها بیا تو شب زنده دار ها صحبت کنیم.