شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sasanfitness - 2014-06-04 03:12 PM

اکی ممنون از راهنماییتون

ولی من نمیدونم چطور با مدیر فروش هماهنگ کنم

راهنمایی می فرمایین

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2014-06-04 03:20 PM

(2014-06-04 03:12 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکی ممنون از راهنماییتون

ولی من نمیدونم چطور با مدیر فروش هماهنگ کنم

راهنمایی می فرمایین
کاربر محترم ، پاسخ شما رو در پیام خصوصی ارسال کرده و به مدیریت گزارش شد. طبق راهنمایی ارسال شده در تایپیکی که ذکر کردم اقدام به سئوال و درخواست راهنمایی نمایید. Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-06-05 07:36 PM

با سلام.دوستان ماشه شادو هزارو میشه کاریش کرد که خلاصی نداشته باشه اخه تو دقت واقعا تاثیر میزاره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-06-05 08:18 PM

(2014-06-05 07:36 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان ماشه شادو هزارو میشه کاریش کرد که خلاصی نداشته باشه اخه تو دقت واقعا تاثیر میزاره.
دوست بزرگوار درود
مقداری خلاصی در ماشه غادیه من شخصا اول خلاصی را با کمی کشیدن ماشه میگیرم و بعد از هدف گیری شلیک میکنم که اینکار تاثیر در هدف گیری را که فرمدید جبران میکند البته در بسیاری از تفنگها یبچ رگلاز وجود دارد شما کنار ماشه را چک بفرمایید ببینید ییچ رگلاز دارد Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-06-06 12:39 PM

با سلام وتشکر از اقای قربانی.من نگاه کردم فکر نکنم پیچ برا اینکارو داشته باشه اما به گفته شما عمل میکنم ببینیم چی میشه.یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasr - 2014-06-07 08:15 PM

دوستان سلام

یه شادو قراره به دست ما برسه

میخوام یه دوربین روش بندازم. خواستم بدونم چی بندازم. که تقریبا اصلا بهم نخوره

تکرار میکنم اصلا بهم نخوره. قیمتم ذکر کنید متشکر میشم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-06-07 08:21 PM

(2014-06-07 08:15 PM)nasr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

اگه یه دوربین عمری میخواهید که بعد از شادو روی هر سلاحی ببندید باید سنتر یا لیپرز تهیه کنید
حالا اگه قصد هدف زنی و گروپ گیری دارید بهتره با زوم 4*16 تهیه کنید که میشه حدودا 400 تومن
اگه فقط برای شکار مصرف میکنید زوم 3*9 هم جواب میده که حدودا 320 تومن میشه
مارک های ارزون تر هم توی بازار هست اما خوب کیفیت ندارند Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasr - 2014-06-07 08:24 PM

(2014-06-07 08:21 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-07 08:15 PM)nasr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

اگه یه دوربین عمری میخواهید که بعد از شادو روی هر سلاحی ببندید باید سنتر یا لیپرز تهیه کنید
حالا اگه قصد هدف زنی و گروپ گیری دارید بهتره با زوم 4*16 تهیه کنید که میشه حدودا 400 تومن
اگه فقط برای شکار مصرف میکنید زوم 3*9 هم جواب میده که حدودا 320 تومن میشه
مارک های ارزون تر هم توی بازار هست اما خوب کیفیت ندارند Khansariha (8)

آقا تشکر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - jabili - 2014-06-07 08:25 PM

دوستان سلام

میتونین از سنتر پوینت یا لیپرز استفاده کنید.که برای شادو زوم 3-9 کافیه که تقریبا 350 قیمت دارن
ولی اگه خواستین قیمت پایین باشه میتونین از گامو یا بی اس آ استفاده کنین.که تقریبا 200 هستن

سنتر و لیپرز اگه زیرو لاک داشته باشن اصلا بهم نمیخوره.ولی بی اس آ و گامو هم رو شادو بهم نمیخوره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasr - 2014-06-07 08:26 PM

(2014-06-07 08:25 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

میتونین از سنتر پوینت یا لیپرز استفاده کنید.که برای شادو زوم 3-9 کافیه که تقریبا 350 قیمت دارن
ولی اگه خواستین قیمت پایین باشه میتونین از گامو یا بی اس آ استفاده کنین.که تقریبا 200 هستن

سنتر و لیپرز اگه زیرو لاک داشته باشن اصلا بهم نمیخوره.ولی بی اس آ و گامو هم رو شادو بهم نمیخوره

ممنونم