شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Persiacr - 2014-04-07 04:14 PM

(2014-04-07 03:40 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد مکش زیاد خودتو درگیر نکن به چند شیشه دلستر شلیک کن ببین قدرتش چطوره
در مورد تنظیم باید بگم محیط شکار با حدف زنی خیلی فرق داره(7سانت فاصله زیاده)چک کن پیچ های پایه دربین یا شاسی تفنگ لق نباشه
این از تجربیات من

دوست من منظورتون از محیط شکار با حدف زنی خیلی فرق داره رو متوجه نشدم؟
قدرتش خوبه و چوب 1 سانتی رو رد میکنه، اما مگر نباید حتما سر پیستون مکش داشته باشه تا ساچمه دقیق پرتابشه؟ طبق گفته مغازه دار به علت خرابی اون واشر تیرها پرت زده میشه.
اما من با ساچمه گامو مچ اگه دوربین 0 باشه دقیق تا چند ساچمه به هدف میزنم. اما فرداش که دوباره تو خونه امتحان میکنم یک سانت پایینتر میزنه تو همون فاصله و همون محیط و همون ساچمه
تو محیط بیرون که اختلاف تا حدود 4 یا 5 سانت هم شده.
نقل قول :سلام
دوست من دوربینت دوربین خوبی نیست وتحمل لگد شادو رو نداره واز تنظیم خارج میشه شما بهتره از دوربین های خود گامو یا bsaاستفاده کنی این از این در مورد مکش باید بگم که طبق تجربه دوستان واشر شادو جنس خوبی نداره و زود خراب میشه در ضمن تو 4روز 300تا شلیک داشتی چه خبره بابا!شما برای حل مشکل مکش واشر دیانا 27 بگیر بنداز روش هم قدرتش بهتر میشه هم دقتش.
این چیزایی بود که به ذهنم رسید سوال دیگه ای داشتی درخدمتم
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

مرسی دوست من، من هم حدسم از دوربینه راهی داره که بتونم به مغازه دارش ثابت کنم دوربینش مشکل داره تا پس بگیره؟ آخه پیشنهاد خودش بود این دوربین، یا باید اونجا 40 - 50 تا تیر بزنم تا بهش ثابتشه؟

یک عکس از واشر اصلی دیانا 27 دارید که برم دقیقا مثل اونرو بگیرم؟

خیلی سپاسگذارم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - old.hunter - 2014-04-07 04:30 PM

در مورد سوال اول مشكل هم دوربين و ساچمه مورد استفادههست (اگر ساچمه ايراني باشه) !! Khansariha (8)
و در مورد امتحاني كه انجام داديد بهتره بگم اين كار بي فايده هست !!! Khansariha (8)
مراحله اول چك كردن و سفت كردن پيچ هاي بغل سلاح و اون پيچ بلند محافظ ماشه و پيچ بغل لول
مرحله بعدي وقتي سلاح در حالت مسلح نباشه از بالاي لول فوت مي كني ببيني هوا وكيوم ميشه يا نه !!
اگر هوا وكيوم شد و هوا در نرفت تفنگ از لحاظ واشر ها سالمه اگر پرتي هوا حتي جزئي هم داشت بايد ببيني از كدوم قسمته
مثلا مي گيم واشر دور لول هوا دقيقا از بين چفت كپ و لول هوا رد ميكنه
يا نه از اون قسمت نيست اما پرتي هوا رو داريم ميشه واشر سر پيستون
هر كدوم هست بايد تعويض بشه Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-04-07 04:59 PM

سلام
ببین رفیق شما زیاد به حرف فروشنده ها اعتماد نکن هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه منظور اینکه اون میخواد جنسشو بفروشه واگر بو ببره ناوارد هستین سواستفاده میکنن نمونه سراغ دارم که دوربین BSAرو که نهایت رو شادو جواب میده بسته رو 52وداره میفروشه به ملت.درمورد دوربین هم بعید میدونم پس بگیره یه بهونه ای درمیاره.
درمورد واشر هم شما اول تستهایی که Old.hunterگفتن انجام نتیجه رو بگو تا بهتر بشه راهنمایی کرد.ولی در کل اگر میخوای خیالت راحت بشه واشر27بگیراینم نمونه عکس واشر دیانا البته این مال27 نیست ولی رنگ وشکلشون تقریبا همینه
[تصویر: 13760240041.jpg]
اگر خواستی بگیری دقت کن رنگش ابی شفاف باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Persiacr - 2014-04-07 08:05 PM

(2014-04-07 04:59 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر خواستی بگیری دقت کن رنگش ابی شفاف باشه

ممنون دوست من، منظور از آبی شفاف دقیقا چیه؟
آیا اگه مارک دیانا روش حک شده باشه و آبی باشه کفایت میکنه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mayer - 2014-04-07 08:13 PM

نه عزیزم کفایت نمیکنه عکسی که دوستمون گذاشتند کاملا واضح هست هم رنگش هم کیفیتش واشر ابی پورنگ که روش دیانا نوشته تو بازار هم هست که یکم هم خشکه که اونها اصل نیست مشکیها هم اصل نیست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Persiacr - 2014-04-07 10:01 PM

ممنون دوستان، این هم نتیجه تست هایی که دوستمون فرمودن

نقل قول :در مورد سوال اول مشكل هم دوربين و ساچمه مورد استفادههست (اگر ساچمه ايراني باشه)

ساچمه ها نوع گامو پرو مگنوم و گامو پرو مچ هستن

نقل قول :مراحله اول چك كردن و سفت كردن پيچ هاي بغل سلاح و اون پيچ بلند محافظ ماشه و پيچ بغل لول

پیچهای دوربین و تفنگ همگی سفت بودند

نقل قول :مرحله بعدي وقتي سلاح در حالت مسلح نباشه از بالاي لول فوت مي كني ببيني هوا وكيوم ميشه يا نه !!

انجام شد، از سر لوله تفنگ با فشار فوت کردم و باد به آرومی خارج میشد، منتها نفهمیدم دقیقا از کدوم قسمتش!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-04-08 12:06 AM

سلام
ساچمه ها که خوب هستند پس مشکل از دوربین هست طبلک ها ضعیف هستند نمیتونن صفر دوربین رو نگه دارن باید یا با مگسک کار کنی یا دوربین عوض کنی.پایه دوربین هم حتمی یک تکه باشه حالا یا سه پیچه یا چهار پیچه ولی چهار پیچه بهتره من بیشتر دوست دارم خوب این ازاین.درمورد نشتی باد نباید اینطور باشه یه تست دیگه بکن ببین میتونی بفهمی باد از کجا خارج میشه احتمالش هست واشر ترکونده باشی.دستت رو بزار روکپ تفنگ جایی که لوله بسته میشه فوت کن ببین باد از اونجا درمیره یا جای دیگه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - old.hunter - 2014-04-08 08:45 AM

nasergafari جان
ايشون مي فرماييند هوا رد مي كرده اما متوجه نشدن از كجا
پس اول بايد ببينه پرتي هوا از كدوم قسمته اگر از قسمت چفت سلاح نباشه
احتمال خيلي زياد ميشه واشر سر پيستون كه اونم بايد باز كنيد و پس از تعويض
دوباره تست بگيريد Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2014-04-08 10:16 AM

سلام به همه دوستای عزیز. دوستان یه سوال از اساتید خودم دارم. برای تفنگ شادو کالیبر 4/5 ساچمه با چه گرینی مناسبه؟ ممنون از همهKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - old.hunter - 2014-04-08 11:03 AM

وزن ساچمه 7.9 گرين يا همون 8 گرين بالاتر نريد بهتره