شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
GAMO CFX گامو سی اف ایکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: GAMO CFX گامو سی اف ایکس (/showthread.php?tid=1013)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - salehpourtaher - 2012-07-02 11:04 PM

من از درنا گرفتم فابریک هست و کاملا شبیه فاب است از نظر رنگ. ..Khansariha (8)
الان شک کردم درنا یا برنا هست همون نماینده گامو تو فردوسی

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - damoon_61 - 2012-07-02 11:39 PM

(2012-07-02 11:04 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای صالح پور عزیز سپاسگزارم از شما
همانطور که سید عزیز فرمودند اگر عکس هر دو مگسک کنار هم ارسال بشه بسیار کمک خواهد کرد

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - killer - 2012-07-03 12:32 PM

(2012-07-02 11:39 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-02 11:04 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همانطور که سید عزیز فرمودند اگر عکس هر دو مگسک کنار هم ارسال بشه بسیار کمک خواهد کرد

ببخشید دوست عزیز یکی از آشناهای من می گه که صدا خفه کن قدرت و برد رو می گیره
در مورد cfx هم همین طوره ؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (219)

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - alborzshop - 2012-07-03 12:56 PM

(2012-07-01 11:56 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستانی که مدل سی آف آر رو خریدن. خیلی خوب میشه اگر یه تایپیک جهت معرفیش ایجاد کنن. موفق باشید.

درود
فرق سي اف آر با سي اف ايكس چيه؟ فقط مدل قنداق يا چيز ديگه؟؟؟

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - esijoon - 2012-07-03 01:27 PM

(2012-07-03 12:32 PM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-02 11:39 PM)damoon_61 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیلی...کلا سایلنسر رو سلاح های فنر چیز بی خودیه.....بیشتر جنبه قشنگی داره....

سی اف ایکس اصلا سایلنسر نداره.....روش هم بسته نمیشه چون اون مازل بریک سر لوله گیره اهرم مسلح کردن هم هست....

نقل قول :درود

البرز جان هیچ فرقی نفوکوله...فقط طرح قنداق متفاوته و قیمت....سی اف ایک...سی اف ایکس رویال...سی اف آر .... و سی اف آر ویسپر دقیقا یکی هستند فقط قنداقشون متفاوته و دیگر اینکه سی اف آر ویسپر همانطور که از اسمش پیداست صدا خفه کن داره

یا علی

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - damoon_61 - 2012-07-03 02:20 PM

دوستان این محصول گامو رو تازه دیدم چه چیز جالبیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2012-07-03 12:56 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-01 11:56 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستانی که مدل سی آف آر رو خریدن. خیلی خوب میشه اگر یه تایپیک جهت معرفیش ایجاد کنن. موفق باشید.

درود

البرز جان همون طوری که دوست خوبمون آقا اسی فرمودند فرق کلی نداره و فرق ها ظاهری هستند
در قنداق cfr یه سری بالشتک درقسمت پد انتهایی قرار گرفته که برای کاهش لگد هستش و قنداق تاکتیکال تری نسبت به cfx داره و خب مدل سایلنسر دار هم که داره
ولی به نظر من بهترین تغییر که بوجود اومد روی این تفنگ وجود چیک رست(محل قرار گرفتن گونه) قال تنظیم روی سلاح هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این صفحه راحت تر میتونین مقایسه کنید

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - savin - 2012-07-03 09:55 PM

دوستان قیمت این 3 محصول مشابه رو من روز جمعه که cfr خریدم گرفتم
cfx 350000
cfr 365000
cfx royal 420000

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سمت چپ فابرک
البته اختلاف رنگ به این شدت نیست و نور مصنوعی اتاق یک مقدار اختلاف رنگ رو اقراق آمیز کرده ولی کنار هم که هستند مدل فابریک درخشش مقطعش کاملا واضح تر و نورانی تره

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - killer - 2012-07-04 09:51 AM

(2012-07-03 01:27 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-03 12:32 PM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیلی...کلا سایلنسر رو سلاح های فنر چیز بی خودیه.....بیشتر جنبه قشنگی داره....

سی اف ایکس اصلا سایلنسر نداره.....روش هم بسته نمیشه چون اون مازل بریک سر لوله گیره اهرم مسلح کردن هم هست....

نقل قول :درود

البرز جان هیچ فرقی نفوکوله...فقط طرح قنداق متفاوته و قیمت....سی اف ایک...سی اف ایکس رویال...سی اف آر .... و سی اف آر ویسپر دقیقا یکی هستند فقط قنداقشون متفاوته و دیگر اینکه سی اف آر ویسپر همانطور که از اسمش پیداست صدا خفه کن داره

یا علی
خیلی ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)

دوستان من آخر نفهمیدم که کدوم کالیبر برای cfx بهتره؟یکی میگه 4.5 و یکی میگه 5.5 . لطفا راهنماییم کنین.

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-07-04 10:30 AM

نقل قول :دوستان من آخر نفهمیدم که کدوم کالیبر برای cfx بهتره؟یکی میگه 4.5 و یکی میگه 5.5 . لطفا راهنماییم کنین.
دوست عزیز فقط و فقط 4.5 چون قدرت سی اف ایکس بیشتر به 4.5 می خوره در ضمن بزرگترن مزیتش اینه که خرج ساچمه در کالیبر 4.5 نصف کالیبر 5.5 هست.
در ضمن باید بهتون اطلاع بدم که یکی از امکانات بزرگ فروم اینه که نیازی نیست هی پست تشکر بزنید و تاپیک را سنگین کنید فقط لازمه روی گزینه ی سپاس که در پایین سمت چپ بین پاسخ و نقل قول هست کلیک فرمایید.
Khansariha (8)موفق و موید باشید...

RE: GAMO CFX گامو سی اف ایکس - THUNDER - 2012-07-04 10:48 AM

دلیل اینکه بنده میگم 4.5 اینه که فردی که میاد سی اف ایکس می خره قطعاً قصد شکار حیوانات خیلی بزرگ نداره و بودجه ی بالاییی هم نداشته که سی اف ایکس می خره پس با 4.5 که خرج ساچمش کمتره راحت تر خواهد بود و به نظر من در کل برای اسلحه های ضعیف 4.5 بهتره...شما چی سراغ داری که با 5.5 بشه زد ولی با 4.5 نشه؟ در ضمن با 4.5 اگر از فواصل نزدیک پرندگان کوچک مثل گنجشک رو شکار کنید متلاشی میشه و چیزی از گوشتش باقی نمی مونه دیگه چه برسه با 5.5!