شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
پروانه شكار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: پروانه شكار (/showthread.php?tid=675)

RE: پروانه شكار - barbud - 2015-11-15 09:57 PM

سلام اصولا روال کار این اداره دقیقا همینه که آدم وروانی کنه بیخیال باشید بین من که دیروز پروانه گرفتم وکسی که ۴شنبه میگیره توفیری نیست البته آدمای هرجایی فرق میکنن کرمان برای جلوگیری ازازدحام جلوی اداره کل ازروزشنبه شهرستانها شروع کردن به صدور پروانه مطمن باشید به همه خواهندداد

RE: پروانه شكار - کوهرو - 2015-11-15 10:36 PM

باسلام اگرچه بنده با پرداخت 55000 ریال بابت دفترچه تاریخ گذشته موفق به اخذ پروانه شدم ولی وقتی که انسان پا به کوه و بیابان ميذاره واقعا آزرده خاطر میشه وبه فکر فرو میر که آیا واقعا سازمان محیط زیست چرا به وظایف خودش در عرصه های زیست محیطی مانند خشک شدن تالابها. ازبين رفتن رودخانه ها .نابودی بخشهای وسیعی از جنگلها آلوده گی هوای شهرها واریز پسماند های خطرناک کارخانجات داخل رودخانه های مرده ودست آخر سرازیر شدند آنها به دریاچهها عدم وجود برنامه مدون برای پرورش ورها سازی وحفظ وصیانت صحیح از گونه های جانوری بشکلی که گله گله چهار پایان دچار بیماری مانند طاعون نشوند واز بین نروند آیا به نظر بزرگان ومیرشکاران نباید سازمان محیط زیست عرصه شکار و صیانت از آن را به بزرگان وانديشمندان ای عرصه واگذار وانرژی ومنابع خود را صرف وظایف ذاتی خود نماید در آخر از مدیران چنانچه این پست صدر صد به این تاپیک مربوط نباشد عذر تقصیر میخواهم

RE: پروانه شكار - asman - 2015-11-15 10:45 PM

کوهرو جان پروانه تون مبارکه // ایا شماره حساب برای واریز 5500 تومن جهت دفترچه این شماره حسابه
2170604221005
درسته ؟

RE: پروانه شكار - aghashekar - 2015-11-16 12:22 AM

سلام دوست عزیز
در استان همدان هزینه را نقدی می گیرند.
برای ما که راحت تر است.
قبلا شماره حساب 2170605610002 بود
موفق باشید

RE: پروانه شكار - HOBARE - 2015-11-16 07:07 PM

سلام دوستان استان گلستان پروانه دادن ولی از9/1شروع میشهKhansariha (226)دیگه شورشو در آوردن،ای بابا برای یک هفته روزدتر بخواد شروع بشه مگه چ چی میشهKhansariha (367)

RE: پروانه شكار - barbud - 2015-11-16 08:30 PM

سلام جناب HOBAREدستور صدور پروانه ازتهران برای مورخ ۱۰/۸/۹٤بوده واعمال آن یعنی شکاراز همون تاریخ باشرایط اعلامی مجازه احتمالا اداره محیط زیست شهرشماکاسه داغترازآشه من جای شماباشم این هفته افتتاح می کنم به سطر۵توجه کنید
[تصویر: Screenshot-2015-11-16-20-07-47.png]

RE: پروانه شكار - HOBARE - 2015-11-16 10:28 PM

دوستان سمنانی من میخوام 5شنبه برم شاهرود پروانه شاهرود رو بگیرم،5شنبه برم آنی همون جا برام پروانه صادر میکنن؟
سوال بعدی من اینکه دوستان گفتن کسایی که پروانه شاهرود وسمنان رو دارن از این هفته میتونن برن شکار درسته؟

ازدوستان سمنانی وکسایی که پروانه شاهرود رو گرفتن خواهش میکنم به 2تا سوال من جواب بدید ممنون میشم؟؟؟؟؟

RE: پروانه شكار - raz - 2015-11-16 10:36 PM

(2015-11-15 05:25 PM)MehdiNiyati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز بعد از کلی بگیر و ببند پروانه گرفتم چه گرفتنی ؟؟؟؟؟؟؟ کبک و تیهو به قیمت 60 هزار تومن
اینقدر این پروانه ها را از سر و تهش زدن که حد ندارد کبوتر و قمری که یکی از اصلی ترین موارد شکار هست توی هیچ کدوم یک از پروانه ها نیست و این قضیه رو نمیدونم اسمش رو چی میشه گذاشت و دلیل این کار چیه شاید قصد و نیتشان به سخره گرفتن منو شماست ولی به هر حال گرفتم امیدوارم که بقیه دوستان هم موفق به گرفتن بشن البته دوستان تهرانی که تمایل به شکار در استان سمنان را دارن میتونن بیان و تهیه کنن دو مدل خشک زی داره ولی آبزی و ابیا ندارد امیدوارم که دو هفته دیگه اعلام آنفلانزای مرغی نکن که ابدا هم بعید نیست

سلام

بنده تو استان سمنان یه نیمچه سکنایی دارم وتصمیم داریم اگه بشه به اتفاق آقای کوهنورد پروانه شکار از سمنان بگیریم لطف می کنید بفرمایید مدارک چی میخاد وشماره تلفن اداره مربوطه چنده وآدرسش تو سمنان کجاست؟

باتشکر راز

RE: پروانه شكار - bycal - 2015-11-17 12:01 AM

(2015-11-16 10:36 PM)raz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-15 05:25 PM)MehdiNiyati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز بعد از کلی بگیر و ببند پروانه گرفتم چه گرفتنی ؟؟؟؟؟؟؟ کبک و تیهو به قیمت 60 هزار تومن
اینقدر این پروانه ها را از سر و تهش زدن که حد ندارد کبوتر و قمری که یکی از اصلی ترین موارد شکار هست توی هیچ کدوم یک از پروانه ها نیست و این قضیه رو نمیدونم اسمش رو چی میشه گذاشت و دلیل این کار چیه شاید قصد و نیتشان به سخره گرفتن منو شماست ولی به هر حال گرفتم امیدوارم که بقیه دوستان هم موفق به گرفتن بشن البته دوستان تهرانی که تمایل به شکار در استان سمنان را دارن میتونن بیان و تهیه کنن دو مدل خشک زی داره ولی آبزی و ابیا ندارد امیدوارم که دو هفته دیگه اعلام آنفلانزای مرغی نکن که ابدا هم بعید نیست

سلام

بنده تو استان سمنان یه نیمچه سکنایی دارم وتصمیم داریم اگه بشه به اتفاق آقای کوهنورد پروانه شکار از سمنان بگیریم لطف می کنید بفرمایید مدارک چی میخاد وشماره تلفن اداره مربوطه چنده وآدرسش تو سمنان کجاست؟

باتشکر راز
اداره محیط زیست سمنان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش ما هم میتونستم در خدمت جناب کوهنورد(کامران عزیز) باشیمKhansariha (8)
خوش بگذره

RE: پروانه شكار - rahman.birooni - 2015-11-17 02:15 AM

(2015-11-13 10:54 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکار با خفیف وPCPو بادی ازهرنوع وبا هرکالیبر بخصوص بادی وپی سی پی بخاطر نخواستن مجوز حمل ونگه داری ونیز نداشتن ممنوعیتهای قانونی وکنترل مثل سلاح گرم و به علل زیاددیگه ازجمله بی صدا بودن ممنوعه وبهش دفترچه و پروانه نمیدن / اصلا حرفشم نزن خخخخخخخخخخخخخخخخخ
من ی دیانا 54 دارم فقط ........... از کجا بفهمم ک آزاده یا نه؟ و البته من اکثرا............. تا چقدر مجازه کسی میدونه بگه ممنونم

Sent from my C6903 using Tapatalk