شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجربیات از HATSAN .AT44.10 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: تجربیات از HATSAN .AT44.10 (/showthread.php?tid=719)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - stalker - 2013-09-26 06:15 PM

(2013-09-26 06:07 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قنداق جدیدش کشویی هست و طولش کم و زیاد میشه و وقتی کم و زیاد میشه ارتفاش هم تغییر میکنه.یکم هم شبیه قنداق 5تیر پران های نظامی هست قنداقش.Khansariha (8)

منظورم تاکتیکال نبود منظورم مدل های معمولی بود

قدیمی ها جای پایه و بند رو نداره میخوام بدونم غیر این تغییری دیگه ای هم کرده؟

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2013-09-26 06:24 PM

(2013-09-26 06:15 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-26 06:07 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قنداق جدیدش کشویی هست و طولش کم و زیاد میشه و وقتی کم و زیاد میشه ارتفاش هم تغییر میکنه.یکم هم شبیه قنداق 5تیر پران های نظامی هست قنداقش.Khansariha (8)

منظورم تاکتیکال نبود منظورم مدل های معمولی بود

قدیمی ها جای پایه و بند رو نداره میخوام بدونم غیر این تغییری دیگه ای هم کرده؟

بجز اضافه شدن جای بند و ریل دوپایه و کم شدن یکی از بستهای نگهدارنده لوله،دیگه فرقی ندارند.Khansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2013-09-26 06:42 PM

(2013-09-26 06:37 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید دوپایه و بند هم همراش هست؟

فکر نمیکنم دوپایه و بند همراه تفنگ باشه ،باز هم دوستانی که جدیدا خریداری کردن بهتر میتونند راهنمایی کنند

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - mehrdadjan - 2013-09-26 07:11 PM

(2013-09-26 06:37 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید دوپایه و بند هم همراش هست؟

نه همراهش نیستKhansariha (8)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - اشکان - 2013-09-28 12:59 AM

سلام دوستانKhansariha (8)
امروز تو باشگاه تیراندازی یکی از دوستانی که ایشون هم ای تی 44 دارند پیشنهاد داد که از یک واشر تفلون به ضخامت 1 میل استفاده کنیم تا فاصله سوزن وچکش را افزایش دهیم یعنی سیلندر را باز کنیم و واشر را روی سوزن قرار دهیم و سیلندر راببندیم ، جایی که در شکل زیر مشخص شده و ایشون از این طریق شلیک بیشتری با هربار شارژ داشتند به گفته خودشان 4 خشاب میزدند. حالا نکته اینجاست که وقتی واشری را که ایشان به من دادند و بستیم در اسلحه من دقت بشدت کاهش یافت جوری که با تی اس 22 پرت و پلا میزد که هیچ با استراتون و جی اس بی اگزکت هم یکی بالا یکی چپ یکی پایین و... میزد خلاصه به همه جا فکر کردیم که اشکال از کجاست از سایلنسره یا تفنگه یا.. تا در آخرکه واشر را برداشتیم دوباره دقت تفنگ به حال اول بازگشت . حالا چرا این واشر در دو تفنگ یکسان رفتاری اینقدر متفاوت داشت ؟Khansariha (226)
[تصویر: 13803167981.jpg]

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amin.faraji - 2013-09-28 01:06 AM

این تفاوت فقط میتونه از فنر چکش باشه که باید با تست برطرفش کنید. با شل سفت کردن میتونید خروجی شاتهای یکسانتری داشته باشید که این خودش دقتو به همراه میاره

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - اشکان - 2013-09-28 09:44 AM

(2013-09-28 01:06 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفاوت فقط میتونه از فنر چکش باشه که باید با تست برطرفش کنید. با شل سفت کردن میتونید خروجی شاتهای یکسانتری داشته باشید که این خودش دقتو به همراه میاره

با عرض سلام و تشکرKhansariha (8)
این نکته را هم اضافه کنم که تفنگ ایشون کارکرد بسیار بیشتری از تفنگ من داشته ، تفنگ من نو بوده و حدود 250 شلیک انجام داده ، یعنی حدس میزنم که فنر چکش ایشون در اثر استفاده بیشتر و یا درحالت مسلح ماندن بیشتر نرمتر و ضعیفتر از فنر چکش من بوده و همین مسئله کمک میکرده که شاتهای بیشتری داشته باشند ...!؟ جالبه که تفنگ ایشون با پرومگنوم سازگاری خوبی داشت و ایشون هم راضی بودند.

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - amirjoon - 2013-09-28 10:19 AM

(2013-09-28 12:59 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
امروز تو باشگاه تیراندازی یکی از دوستانی که ایشون هم ای تی 44 دارند پیشنهاد داد که از یک واشر تفلون به ضخامت 1 میل استفاده کنیم تا فاصله سوزن وچکش را افزایش دهیم یعنی سیلندر را باز کنیم و واشر را روی سوزن قرار دهیم و سیلندر راببندیم ، جایی که در شکل زیر مشخص شده و ایشون از این طریق شلیک بیشتری با هربار شارژ داشتند به گفته خودشان 4 خشاب میزدند. حالا نکته اینجاست که وقتی واشری را که ایشان به من دادند و بستیم در اسلحه من دقت بشدت کاهش یافت جوری که با تی اس 22 پرت و پلا میزد که هیچ با استراتون و جی اس بی اگزکت هم یکی بالا یکی چپ یکی پایین و... میزد خلاصه به همه جا فکر کردیم که اشکال از کجاست از سایلنسره یا تفنگه یا.. تا در آخرکه واشر را برداشتیم دوباره دقت تفنگ به حال اول بازگشت . حالا چرا این واشر در دو تفنگ یکسان رفتاری اینقدر متفاوت داشت ؟Khansariha (226)
[img]http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13803167981.jpg[/]

اشکان جان مگه آتی44 فابریک با یک بار شارژ کامل چند شات یکنواخت داره که ایشون با این کارشون که باعث کمتر باز شدن والو مخزن میشه به 4 خشاب رسیدن؟!!!!
یادمه در حال فابریک 4 خشاب یکنواخت رو داشت این سلاح
بی تی65 با اون همه پرت هوایی که داشت در حال فابریک 3 خشاب رو میداد!

در ضمن مشکل شما ربطی به تضعیف فرو وچکشو این حرفا نداره! احتمال زیاد اون اورینگ درست جا نبوده و نشتی هوا داشته وگرنه حداقل باید با جی اس بی دقیق میزد!!

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - rezagh - 2013-09-28 11:05 AM

سلام و درودKhansariha (8)
فرمایش امیر جان کاملا درسته چون ای تی 44 من هم در حالت فابریک از فشار 200 تا 100 چهار خشاب رو به راحتی شلیک میکرد اما الان با کم کردن قدرت حدود 60 شات دارم.
اشکان جان اگه به روش صحیح قدرت رو کاهش بدی مطمین باش دقت بهتری از ای تی خواهی گرفتKhansariha (8)
اگه تمایل به کاهش قدرت دارید بهترین راه برای شما که تفنگتون کم کارکرد است اینه که پیچ چکش ضربه رو مقداری سفت کنید(با سفت کردن پیچ چکش ضربه فشار فنر کمتر خواهد شد)

RE: تجربیات از HATSAN .AT44.10 - اشکان - 2013-09-28 11:39 AM

(2013-09-28 11:05 AM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درودKhansariha (8)
فرمایش امیر جان کاملا درسته چون ای تی 44 من هم در حالت فابریک از فشار 200 تا 100 چهار خشاب رو به راحتی شلیک میکرد اما الان با کم کردن قدرت حدود 60 شات دارم.
اشکان جان اگه به روش صحیح قدرت رو کاهش بدی مطمین باش دقت بهتری از ای تی خواهی گرفتKhansariha (8)
اگه تمایل به کاهش قدرت دارید بهترین راه برای شما که تفنگتون کم کارکرد است اینه که پیچ چکش ضربه رو مقداری سفت کنید(با سفت کردن پیچ چکش ضربه فشار فنر کمتر خواهد شد)
سلام آقا رضا Khansariha (8)
ممنون از لطفتون ، اگر بخواهم فقط با پیچ چکش کار کنم ؟ چند دور سفت کنم که حدود 5 یا 6 خشاب منظم داشته باشم؟
متاسفانه اینروزها کمی کمبود وقت دارم وامکان آزمون و خطا برایم فراهم نیست. ممنونم از راهنماییتونKhansariha (48)