شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
نخجیر 3 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: نخجیر 3 (/showthread.php?tid=439)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-12 06:37 PM

بله کاملا حق با شماست این همون بحث تیراندازی در شیبه بالاست که در واقع ضلع پایین زاویه فاصله واقعیه اما خب اینجا چرا این اطلاعاتو میخواد ما مه هدفمون لانگ رنج مستقیمه ؟

RE: نخجیر 3 - mehdimauser - 2015-06-12 07:12 PM

در تیراندازی مستقیم میزان زاویه صفر درجه هست
موفق باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-12 07:15 PM

سرافراز وپیروز باشید

RE: نخجیر 3 - dieselpower - 2015-06-13 02:21 AM

حسین اقا از برنامه brc شرکت hawke هم استفاده کن یه تستی بزن من واسه محاسبات ۲۷۰ خودم فقط از این برنامه استفاده میکنم البته برنامه خوب زیاده ولی من با این راحت ترم
یه اپشن هم برای محاسبه bc فشنگ داره که از یکی دو راه و مقداری اطلاعات خودتون میتونید bc فشنگ را محاسبه کنید مثلا من واسه فشنگ فیوچی که استفاده میکنم bc را با برنامه حساب کردم از bc داده شده توسط کارخونه فیوچی واسه این نوع فشنگ کمتر بود

RE: نخجیر 3 - aminrahimi - 2015-06-13 10:15 AM

با سلام خدمت دوستان
بهترین ترازو برای برای اندازه گیری دقیق باروت فشنگ گلوله زنی چیه موجود درایران قیمت حدود چنده انواع مختلفش چی هست از کجا بایدتهیه کرد
با سپاس فراوان

RE: نخجیر 3 - Colt - 2015-06-13 12:35 PM

(2015-06-13 10:15 AM)aminrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
بهترین ترازو برای برای اندازه گیری دقیق باروت فشنگ گلوله زنی چیه موجود درایران قیمت حدود چنده انواع مختلفش چی هست از کجا بایدتهیه کرد
با سپاس فراوان

سلام بهتر بود در تاپيك مربوط به ريلودينگ سوال ميكرديد.
به هر حال اگر اينجا گير بياد
RCBS 5-0-5
مخصوص ريلودينگ هست و اين جور كه من تحقبق كردن از دقت خوبي هم داره اگر هم كه ميتونيد از خارج خريد كنيد در آمريكا حدود ١١٥ دلار و اروپا ١٢٩ يورو قيمت داره
از ترازوهاي ديجيتال هم ميتونيد استفاده كنيدكه بسته به دقت و كيفيت قيمت هاي متفاوتي دارن اما من به شخصه از ترازوي ديجيتال خوشم نمياد.

RE: نخجیر 3 - ALIANA-54-T06 - 2015-06-13 01:07 PM

بعضی از ارسالهای اخیر دوستان ربطی به این تاپیک نداشت (مجبور به حذف آن شدیم ) لذا دوستان دقت کنند اینجا تاپیک تفنگ نخجیر 3 هست و خواهش میکنیم فقط در این موضوع مطلب ارسال کنید تا مخاطبین و علاقه مندان به این تفنگ بتوانند از مطالب مرتیط و مفید دوستان بهره ببرند . ممنونم Khansariha (8)

RE: نخجیر 3 - sajadm - 2015-06-13 03:12 PM

(2015-06-12 01:41 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من منظورم اینه که مثلا با دوربین نایت فورس نهایتش چقد میشه زد؟

سلام با قناصه و با مهمات ایرانی 800 متر رو زدن البته هدف یه مجسمه فک میکنم سربی بود که به شکل نیم تنه انسان یعنی از قفسه سینه و سر بود که توی یه تنگه قرار داشت و اگه تیر بهش مخورد صداش میومد از 9 نفر یکی زد ولی تو ی 1000 متر نتونست تازه با مهمات ایرانی و اون دوربین با زوم ثابت و کم که فک کنم 4 باشه حالا 270 که خیلی قویتره شاید همون 1000 متر رو بتونه بزنه با دوربین و مهمات خوب
البته خودم یه زمانی فک میکردم که نهایتا 400 متر بزنه که البته اون دلیلی داشت که جاش نیس اما من کجا و واقعیت کجاKhansariha (256)

RE: نخجیر 3 - hossein1haghighi - 2015-06-15 02:53 PM

بله درست میفرمایید هر کاری شدنیه ،ومن از 270 نخجیر خیلی راضیم وتفنگ بزرگیه وجالب اینه که کشورهای خارجی هم 270 با کپ گلن،ماوزر 98 جنگی تولید کردن با لول 60 سانت دقیقا عین همین مشخصات 270 نخجیر و این اسلحه کپی از اونه وجواب پس داده

RE: نخجیر 3 - nimrooz - 2015-06-15 05:00 PM

جناب حقیقی 270 شما تولید چه سالی هست؟ حرفای که در مورد 270 سالهای مختلف میزنن تا چه اندازه صحت داره؟