شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2014-02-21 08:01 PM

با یلام عین خیالت هم نباشه. در رابطه با اون پیچ به قول دوستمون تام کت ، تراشکاری عین آب خوردن درش میارن برات. یه مهره میزارن روش و توشو که همون قسمتی از پیچ میشه که اون تو مونده را با یه تک خال جوش وصل میکنن به مهره بعد با 1 آچر بازش میکنن خیلی هم ازت گرون بگیرن یا 5 یا 1خ هزار تومان. شما هم خیلی دیگه به این پیچ زبون بسته فشار اووردی حتما. چون من هم اوایل یه کشتی گرفتم با پیچای بغل قنداق که آچارم شیکست خخخ. ولی ایشالا وقتی درست شد 2 تا واشر فنری برای پیچا بگیر بزار زیرش و سفتش کن در حد نرمال . زور بیش از حد نمیخواد . حالا حالا ها کاریت نداره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2014-02-21 08:10 PM

(2014-02-21 07:59 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تامکت جون بابا دمت گرم که بهم دلگرمی دادای فقط یه چیز قنداق رو من باز کردم پیچ از قنداق جدا شده ولی نصف پیچ مونده داخل سیلندر یه جورایی خیلی ناجوره بازم تراشکار میتونه بازش کنه دل نگرانم اصلا یه عکس ازش بگیرم بزارم ببنید
خب اینطور بهتر شد که قنداق از سیلندر جدا شده،فردا ببر پیش تراشکار حل میشه.Khansariha (8)

همونطور که جنابsoxفرمودن یکمی فشار آوردی و یکم هم جنس این پیچ ها خشکه!Khansariha (172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ROOBAH - 2014-02-21 09:38 PM

سلام به همه شادویی های گل
دوستان میخواستم بدونم برای تمیز کردن توی لوله ی تفنگم به جای الکل میشه از استون استفاده کرد ؟
آخه شیشه های الکل خیلی بزرگه اما شیشه های استون کوچیکن و اگه بخوام بخرم به صرفه تره چون به محض اینکه پلمپ در الکل باز بشه بعد از چند روز بخار میشه .
مخلص همه[تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2014-02-21 10:26 PM

(2014-02-21 09:38 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میخواستم بدونم برای تمیز کردن توی لوله ی تفنگم به جای الکل میشه از استون استفاده کرد ؟
آخه شیشه های الکل خیلی بزرگه اما شیشه های استون کوچیکن و اگه بخوام بخرم به صرفه تره چون به محض اینکه پلمپ در الکل باز بشه بعد از چند روز بخار میشه .
با سلام. من خودم شخصا از استون استفاده نکردم ولی فکر میکنم به دلیل حلالیت بالای استون در صورتی که تماسی با اورنگ ها و یا واشر سر پیستون داشته باشه ، بتونه در دراز مدت یا شاید هم کمتر باعث از بین رفتنشون بشه . من خودم در کل برای تمیز کردن لوله که شاید سالی یک یا 2 بار بیشتر انجام ندم ، ابتدا با سمبه داخ لوله را حسابی تمیز میکنم و از اسپری های خشک که مخصوص تمیز کدن مدار های الکتریکی هست استفاده میکنم در حد چند قطره و بعد از اون بلافاصلا خشک میکنم لوله رو . مشکلی هم نداشته و لوله کاملا تمیز میشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-02-21 10:53 PM

(2014-02-21 09:38 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما که دیگه اومدید تو خط تفنگ باید بیخیال صرفه جویی و ... باشید
ما الان جی اس بی 18 گرین که شلیک میکنم هر کدومش دونه ای 170 تومن می افته حالا شما فرض کنید بعد از 10 شلیک عملا 1700 تومن رو ترکوندیم رو در و دیوار و تشتک و ... (خارج از بحث شکار)
شما یه اسپری WD40 تهیه کنید و بعد از هر 500 شلیک لوهله رو باهاش تمیز کنید و خلاص. Khansariha (8)
برای پاک کردن روغن باقی مونده هم میتونید همون از الکل استفاده کنید و بهتره که که با واشر سه گل تماس نداشته باشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - gafor - 2014-02-22 12:48 AM

پس ازبازکردن شیشه درظرف نوشابه خانواده نگهداری بشه حتی یک قطره هم بخارنمیشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - xzqr - 2014-02-22 02:28 AM

دوستان این مگسک تفنگ ما خیلی قر میاد
هر دفه که میزاریم تو کیف و باش یهجا میریم یه مقدار تنظیمش بهم میخوره
تازه تو فواصل و زوایای مختلف هم فرق میکنه...
سرویس شدیم چیکار کنیم؟؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2014-02-22 11:18 AM

خوب از یه طرف بذار که مگسک روش فشار نیاد.در ضمن درجه و عددی که همیشه روش میذاری یادت باشه تا دوباره سریع تنظیمش کنی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-02-22 11:28 AM

(2014-02-21 10:53 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما که دیگه اومدید تو خط تفنگ باید بیخیال صرفه جویی و ... باشید
ما الان جی اس بی 18 گرین که شلیک میکنم هر کدومش دونه ای 170 تومن می افته حالا شما فرض کنید بعد از 10 شلیک عملا 1700 تومن رو ترکوندیم رو در و دیوار و تشتک و ... (خارج از بحث شکار)
شما یه اسپری WD40 تهیه کنید و بعد از هر 500 شلیک لوهله رو باهاش تمیز کنید و خلاص. Khansariha (8)
برای پاک کردن روغن باقی مونده هم میتونید همون از الکل استفاده کنید و بهتره که که با واشر سه گل تماس نداشته باشه.

دوست گرامی واشر سه گل چیه؟کجاست؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - turkavci - 2014-02-22 11:44 AM

دوست عزیز واشر سه گل همون اورینگ ته لوله هست همون جایی که ساچمه گذاری می کنی و یه اورینگ دیده میشه
اینم عکسش : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2014-02-22 02:28 AM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مگسک تفنگ ما خیلی قر میاد
هر دفه که میزاریم تو کیف و باش یهجا میریم یه مقدار تنظیمش بهم میخوره
تازه تو فواصل و زوایای مختلف هم فرق میکنه...
سرویس شدیم چیکار کنیم؟؟؟؟

دوست عزیز بعد از تنظیم چند قطره چسب قطره ای بزن خیالت خودت رو راحت کن .